PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش کننده فیلم هایی که از آنتن دیجیتال ضبط می شه؟

sambkalah7379
20-01-2011, 19:16
سلام.
من چند تا فیلم از آنتن دیجیتال مون ضبط کردم.پسوند فایل هاش dvr هست.با هیچ برنامه ای پخش نمی شه. البته با Elecard MPEG Player پخش شد اما صدا نداشت . با نرم افزار های km paleyr و jet Audio و real player و quick time هم امتحان کردم اما اصلا پخشش نکرد. این نرم افزار ها فرمت dvr-ms را اجرا می کنند اما مال من را اجرا نمی کنند. راستی نرم فزار های مبدل فرمت هم مثل Magic Video Converter اصلا این فرمت را ساپورت نمی کردند.
بی زحمت راهنمایی ام کنید.:40:

SevenCity
20-01-2011, 20:21
بعد از نصب K-Lite Mega Codec Pack 6.8.0 با km player فرمت مورد نظرو اجرا کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pcsoft
20-01-2011, 21:08
سلام دوست عزیز..
من هم مشکل شما رو داشتم و بعد از امتحان کردن تمام پلیرها فقط CyberLink PowerDVD 10 تونست براحتی پخشش کنه

sedr
20-01-2011, 23:36
برای تبدیلش چی کار می کنین!؟

alireza1411
21-01-2011, 01:17
تاپیک های مشابه این جدیدا خیلی زیاد شده و باید یه تاپیک کلی بزنیم که کلا دستگاه های مختلف رو تک تکت بررسی کنیم و واسه تبدیل و پخش برنامه معرفی کنیم. برای من فقط TMPGEnc درست تبدیل کرد و صداش سالم بود. بقیه مرخص بودند .... نصب کدک پک K Lite و ffshow هم جواب نداد ....

برای پخش هم مال من با VLC باز شد ولی بقیه صدا نداشتند. GOM Player رو یکی از دوستان معرفی کرد که برای اون جواب داده بود ولی برای من خیر. Splash Pro هم برای من جواب میداد.:11::11::11:

sambkalah7379
22-01-2011, 10:43
در جواب sedr عزیز بگم که چندتا برنامه convertor استفاده کردم اما اصلا فایل هم رو باز نمی کرد ، چه برسه بخواد آنها را تبدیل کنه.

sambkalah7379
22-01-2011, 12:49
تاپیک های مشابه این جدیدا خیلی زیاد شده و باید یه تاپیک کلی بزنیم که کلا دستگاه های مختلف رو تک تکت بررسی کنیم و واسه تبدیل و پخش برنامه معرفی کنیم. برای من فقط TMPGEnc درست تبدیل کرد و صداش سالم بود. بقیه مرخص بودند .... نصب کدک پک K Lite و ffshow هم جواب نداد ....

برای پخش هم مال من با VLC باز شد ولی بقیه صدا نداشتند. GOM Player رو یکی از دوستان معرفی کرد که برای اون جواب داده بود ولی برای من خیر. Splash Pro هم برای من جواب میداد.:11::11::11:

-------------------------------------------------------

Splash Pro هم بازش نکرد.
من با CyberLink PowerDVD Mark II Ultra 3D هم امتحان کردم اما کار نکرد (patch شون هم کرده بودما ) چی کار کنم؟
دمت گرم
:46:

sambkalah7379
22-01-2011, 13:13
بعد از نصب K-Lite Mega Codec Pack 6.8.0 با km player فرمت مورد نظرو اجرا کن

----------------------------------

سلام
این کار را کردم اما فقط صداش رو پخش می کرد، اونم در حد افتضاح. کار خاصی باید هنگام نصب انجام می دادم؟
ممنون:10:

saeed774
22-01-2011, 13:28
دوست عزیزمون در تاپیک زیر روشی رو پیشنهاد کرده ببین جواب میده ؟