PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه ی پلیر sony با iriver

mds_p30world
20-01-2011, 04:23
سلام
من قبلا یه پلیر سونی 2 گیگ داشتم. اما مشکلی که داشت این بود که اولا کپی رایت داشت. یعنی مستقیما نمی شد فایل mp3 روش ریخت و باید با یه نرم افزاری به نام sonic stage فایل mp3 رو به atract تبدیل می کردم بعد می تونست بخونه!!!! :13:
بعد هم یه روز یه کم آب ریخت روش و سوخت :41:
حالا می خوام یه دونه mp3 player دیگه بخرم. از بین سونی NWZ-B153F 4GB و Iriver T8 - 4GB کدوم یکی بهتره؟
سونی همون مشکلات قبلی رو داره (کپی رایت داره و ضد آب نیست) ولی کیفیت و شارژ باتری بهتری داره
iriver قیمت کمتری داره ولی ضد آبه و کپی رایت هم نداره
شما پیشنهاد می کنید که کدوم یکی رو بخرم؟ :8:

peaceful1
20-01-2011, 08:45
اون کپی رایت نیست اسمش اتصال از نوع MTP هست معمولا فرمت های حفاظت شده از این نوع اتصال قابل انتقال هستند پس به نوعی حرف شما درسته پس آهنگ قفل گذاری شده هست نه نوع اتصال .
شما به دنبال پلیر با نوع اتصال MSC هستید که هر دوی این ها از این مزیت بهره میبرند ولی احتمالا به صورت پیش فرض بر روی MTP تنظیم شده اند خود فرد پس از تهیه باید حالت اتصال رو از تو تنظیمات تغییر بده.
این مدل iriver عموم فرمت های متعارف رو پشتیبانی میکنه
ولی در عوض این مدل سونی ماندگاری باطری بیشتری داره
یه خاصیتی که پلیر های کوچک سونی از همون اول داشتند این بوده که با 3-4 دکمه همه کار ها رو میشه به راحتی انجام داد
کیفیت صدای هیچ کدوم خیلی خوب نیست در حد قیمتشون هستند انتظار زیادی نداشته باش.

your_star
20-01-2011, 12:32
سونی بهتره به نظرم.
سونیک استیج اختیاریه.

mds_p30world
20-01-2011, 12:33
ممنون از راهنمایی تون در مورد MTP و MSC
با این قیمت (حداکثر 100 تومن) چه پلیری پیشنهاد می کنی که کیفیت صدای بهتری داشته باشه؟

your_star
20-01-2011, 13:29
sansa clip plus هم هست!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
20-01-2011, 17:23
من همین مدلی که جناب your_star گفتند رو پیشنهاد میدم.

panther99
21-01-2011, 00:18
چند وقت پیش یکی از دوستام این رو خریده بود که مارکش فیلیپسه !! نکته مهم کیفیت پخش آهنگشه که خوبه حتی با هدفون خودش !!!!! قیمت 4 گیگش 60 تومنه !!! کیفیت ساختش هم خوبه . فکر کنم مورد مناسبی باشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]