PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی به سوالم جواب بده !!!!

voOroOjak0090
19-01-2011, 23:08
من کامپیوتر دوستمو با هارد به هارد ویروس کشی کردم بعد وقتی هاردو گذاشتم ویندوز نصب کنم وقتی روشن می کنی بعد از 3 - 4 ثانیه خاموش میشه !! به یکی از دوستام گفتم گفت شاید بایوس الوده باشه بردم پیشش 1 چیزی عین کارت گرافیک گذاشت روش درست شد !! ازش پرسیدم چکار کردی بهم نگفت !! حالا یکی هست برام توضیح بده تا کاملا روشن بشم ؟؟

NirvanaH
27-01-2011, 23:54
سلام دادا
اگه مشکلت نهلیده بیشتر توضیح بده تا راهنماییت کنم.
حامد...

voOroOjak0090
28-01-2011, 21:05
منظورت از نهلیده چیه ؟!؟!؟!

شـیـفــو
28-01-2011, 21:24
منظورت از نهلیده چیه ؟!؟!؟!

نهلیده یعنی : حل نشده هنوز :31:

شاید کابل SATA کثیف بوده یا خاکی بوده وقتی بردی پیشش یه فوت کرده درست شده .
من یه بار پاورم همینطوری شده بود وقتی سیستم رو روشن میکردم دود میکرد بردمش تا تعمیرگاه بسته بود برگشتم خونه روشن کردم درست شد .

alireza20202003
28-01-2011, 23:28
ويروس بايوس گرفته باشه (كه بسيار بعيده) اول سعی می‌كنن نرم افزاری فلش كنن بعد cmos رو ريست می‌كنن و اگه هيچكدوم نشد چيپ رو با يك چيپی كه با آخرين ورژن بايوس فلش شده عوض می‌كنن.

حالا شما می‌گی كه يه كارت گذاشته ؟ خوب كيس رو باز كن ببين چيه ديگه اينهمه درد سر نداره. اگر هم كارت رو گذاشته و بعد برداشته كه داشته تست قطعه به قطعه انجام ميداده. در هر صورت كارتی برای پاك كردن ويروس بايوس هنوز نيومده شايد خودش اختراع كرده باشه .

-----------------------

نهليده معمولا به زبان ما ميشه هُل نداده مثلا ميگيم اين ميز رو هنوز نهليدی اونطرف ؟ به حل نشده هم معمولا ميگيم نحليده ؟ (بالا ل تشديد داره)