PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در ویندوز 7

web tourist
19-01-2011, 11:29
سلام
مشکلم اینه که یه سری برنامه ها موقع اجرا خطا میده مثل آکروبات ریدر در حالیکه درست کار میکرد.
حدود 1 ماهه که با ویندوز7 کار میکنم و مشکلی هم نداشت اما بعد ازبردن کامپیوترم به یه جای دیگه انگار همه ی تنظیماتش به هم ریخت، بعد از روشن کردن دیدیم تصویر مانیتور اریب شده و کلیک چپ موس خوب کار نمیکنه (تنظیمات موس درسته اما گاهی باتک کلیک و گاهی با دابل کلیک عمل میکنه ، درگ هم نمیکنه)در حالیکه قبل از جابجایی درست کار میکرد. حدس زدم شاید اشکال از ویندوز 7باشه چون شنیده بودم بعد از یه مدت خوب کار نمیکنه ، تصمیم گرفتم xp نصب کنم اما در حال نصب و موقع کپی کردن فایل ها خطایی داد که قادر به کپی کردن نیست ، نمیدونم چکار کنم . راهنماییم کنید ممنون میشم.

ebicross
19-01-2011, 13:38
مشکل شما اگر از ویروس نباشه احتمالا سخت افزاریه. شما در مورد مشکل ماوستون پیشنهاد میکنم یک ماوس دیگه رو تست کنید.
از اونجایی که بتازگی از 7 استفاده میکنید باید توجه کنید نرم افزارهاتون حتما باید ورژنهای جدید (حداقل 2010 باشه)؛ ممکنه نرم افزارتون مشکل داره.
برای مشکل مانیتور هم فکر نمیکنم دلیل منطقی داشته باشه با جابه جایی سیستم تصویر بهم بریزه. فقط توجه کنید سیستم روشن رو نباید جابه جا کنید و همچنین مانیتور روشن اگر تکون بخوره مثل جابه جایی؛ تصویرش بهم میریزه و حتما باید بزارید مانیتور خاموش و سرد باشه.
در کل مشکلات شما ربطی به ویندوز فکر نمیکنم داشته باشه.

حدس زدم شاید اشکال از ویندوز 7باشه چون شنیده بودم بعد از یه مدت خوب کار نمیکنه ،
کاملا اشتباهه و ویندوز 7 اصلا مثل XP نیست که با سنگین شدن رجیستری یا نصب نرم افزار سنگین و بهم ریخته بشه. من خودم یک ساله از یک نسخه ی ویندوز 7 استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم.

DIKT
30-01-2011, 09:42
دوستان تو ویندوز سون به یه مشکل برخوردم واون اینه که وقتی موس رو میبرم روی تکسبار متاسفانه پنجره های درحال نمایش رو فقط به شکل لیست نشون میده این د رحالیه که قبلا به صورت نمایش تصویر بود چیکار کنم که دوباره به همون شکل باشه

pcsoft
30-01-2011, 10:53
دوستان تو ویندوز سون به یه مشکل برخوردم واون اینه که وقتی موس رو میبرم روی تکسبار متاسفانه پنجره های درحال نمایش رو فقط به شکل لیست نشون میده این د رحالیه که قبلا به صورت نمایش تصویر بود چیکار کنم که دوباره به همون شکل باشه
سلام دوست عزیز...
اول از همه از نصب بودن درایور کارت گرافیک سیستم اطمینان حاصل کنید. بعد:
اگر ویندوز 7 کارت گرافیک شما را بصورت خودکار شناسایی کرده و درایورش رو نصب کرده پس تم را عوض کنید..
اما اگر شما درایور کارت گرافیکتون رو بصورت دستی نصب کردین و ویندوز 7 قبل از نصب درایور، اون رو شناسایی نکرده بود درایور کارت گرافیک رو Disable و Enable کنید و در صورت باقی ماندن مشکل درایور کارت گرافیک را Uninstall و بعد دوباره نصبش کنید
موفق باشید..

Dew Drop
30-01-2011, 12:21
سلام
علاوه بر چیزی که دوستمون گفتن این قابلیت فقط برای تمهای Aero وجود داره...چک کنید که تمی که الان استفاده میکنید از تمهای aero باشه.

DIKT
01-02-2011, 13:14
سلام
علاوه بر چیزی که دوستمون گفتن این قابلیت فقط برای تمهای Aero وجود داره...چک کنید که تمی که الان استفاده میکنید از تمهای aero باشه.

با سلام و تشکر کارت گرافیک به صورت اتوماتیک نصب شده و مشکلی نداره قبلا به اون شکل نمایش م یداد اما الان نمیده در ضمن همه تم های موجود سیستم رو امتحان کردم اما تم Aero باشه رو نمی دونم چه جوری تشخیص بدم چون تازه سون نصب کردم و خب مشکلات خاص خودش رو داره دوستان م یگن این گزینه باید فعال باشه (طبق تصویر ) اما الان رو یه نوت بوک هم که ویندوز سون نصب کردم داستان همینه و مشکل اونجا هم وجود داره وپیش نمتایش رو نوار تکسبار نمیده وتنها نوشته فولدر های د راجرا رو نشون میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DIKT
23-02-2011, 14:11
با سلام خدمت دوستان ویندوز سون نصب کردم اما مودم اینترنال مدل z-cyber رو نمیشناسه و اگه adsl قطع شه نمی دونم چه جوری بادیال اپ کنکت شم سی دی راه اندازشم برای ویندوز ایکس پی هست خود ویندوز سون هم نم یتونه این مودم رو بشناسه چه کنم؟ اینم اروری که میده

ebicross
23-02-2011, 15:59
با سلام خدمت دوستان ویندوز سون نصب کردم اما مودم اینترنال مدل z-cyber رو نمیشناسه و اگه adsl قطع شه نمی دونم چه جوری بادیال اپ کنکت شم سی دی راه اندازشم برای ویندوز ایکس پی هست خود ویندوز سون هم نم یتونه این مودم رو بشناسه چه کنم؟ اینم اروری که میده

شما از طریق همون ADSL در Device manager میتونید مودم اینترنال رو آپدیت کنید تا اگر درایور جدیدی داره براش خودکار نصب شه.
اگر هم نباشه مودم دقیق مودمتون رو توی انجمن درخواست درایور بدین تا براتون پیدا کنند اگر باشه.

Mostafa-F
28-02-2011, 00:07
علت این بلو اسکرین که گهگاهی توی لب تابم دیده میشه چیه؟ ویندوز سون دارم. ضمنا سخت افزار جدیدی هم نصب نشده و به طور تصادفی این پیغام بعضی وقتا ظاهر میشه.

ebicross
28-02-2011, 08:47
علت این بلو اسکرین که گهگاهی توی لب تابم دیده میشه چیه؟ ویندوز سون دارم. ضمنا سخت افزار جدیدی هم نصب نشده و به طور تصادفی این پیغام بعضی وقتا ظاهر میشه.

برای مشکلاتتون تاپیک جدید ایجاد کنید تا هم خودتون راحت باشید و هم بقیه استفاده کنند.

علت این خطای شما یکم گستردست:
- میتونه از درایورهای مشکل دار باشه؛ یعنی یک درایور که نصب کردین قدیمیه و مربوط به XP میشه و گاهی خطا میده.
- میتونه از خطا در یک نرم افزار قدیمی باشه که با ویندوز 7 سازگاری نداره.
- شاید از مشکل در Page File باشه که شما باید یکبار Page File رو غیر فعال و دوباره فعال کنید.
- اگر مشکل بتازگی ایجاد شده و مدت زیادی هست ویندوز 7 دارید از SFC /SCANNOW برای تعمیر فایلها استفاده کنید.
- دمای قطعات رو چک کنید. مشکل میتونه از OverClock یا دمای بالا در پردازنده و سایر بخشها هم باشه.

هر بخش مشکل داشتید بگین تا بیشتر توضیح بدم.