PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دسترسی به یک کامیوتر در شبکه محلی از طریق اینترنت

V i r u s e r
18-01-2011, 15:34
سلام
دوستان من یه شبکه داخلی دارم که یه کامپیوتر تو این شبکه به اینترنت دسترسی داره و یکی هم نداره
حالا خودم از طریق یک سیستم در خارج از این شبکه که به اینترنت دسترسی داره می خوام با اون سیستم که به اینترنت دسترسی نداره ارتباط بر قرار کنم
اینم تصویرش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان من می خوام از طریق Remote desktop وصل بشم به PC2
اینترنت هم از طرف pc1 بین 2 سیستم Share نشده

خب من باید چی کنم؟
به جای ip چی بزنم توی ادرس برای ریموت؟
ip سیستم 1 رو هم دارم

C0OPeR
18-01-2011, 15:51
دو تا راه دارین (تا جایی که من میدونم و آزمایش کردم)
1-اول به سیستم اصلی ریموت کنین بعد دوباره از اون سیستم به سیستم داخل شبکه ریموت کنید .
2-در تنظیمات مودم قسمت ip forwarding پورت و آی پی سیستم مقصد در شبکه رو تعریف کنید تا با ریموت شدن به صورت خودکار به کامپیوتر داخل شبکه وصل شین . البته باید رنج آی پی سیستم دوم که اینترنت نداره با رنج آی پی مودم یکی باشه ولی نیاز نیست حتماً اینترنت داشته باشه .

hadi.EST
26-01-2011, 16:27
اگر میخوایید به منابع سیستم دومتون دسترسی داشته باشید باید در سیستی که به اینترنت وصله سرور 2003 نصب کنید بعد روش V*P*N & demand dial routing راه اندازی کنین . سپس از سیستم خارجی بهش V*P*N بزنین . حالا سرور باید بستهای شما رو از حارج در حالت روتر به سیبستم دومتوت بفرسته و اگه در مسیر مانع و یا فایر والی نباشه میتونید به کامپیوتر دوم دسترسی کامل داشته باشید . البته باید تنظیمات کارت شبکه های موجود ، فایروال ، پرمیشن و ... رو درست انجام بدین. خلاصه باید روش وقت بزارین که نتیجه بده. موفق باشین:31: