PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال باندهای سبنما خانگی به pc

meysamfx
18-01-2011, 14:47
سلام

من سینما خانگی Sony DAV-FXG9K رو بدون پلیرش دارم
می خوام این باند ها رو به کامپیوتر وصل کنم
چجوری ؟ چی میخواد؟
اینم عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BraveKnight
18-01-2011, 20:49
از طریق خروجی اوپتبکال (S/PDIF) کارت صدای پی سی میتونید وصلش کنید.
راستی این سیستم رو بدون پلیر چند و از کجا خریدید؟ چون مثل اینکه سینما رو بدون پلیرش نمیفروشن!

meysamfx
18-01-2011, 20:57
با پلیر خریدم ولی الان خرابه
این باندها و ساب فقط چند تا سیم دارند فیش ابتیکال که ندارند

BraveKnight
18-01-2011, 22:58
با پلیر خریدم ولی الان خرابه
این باندها و ساب فقط چند تا سیم دارند فیش ابتیکال که ندارند
میتونید از ورودی‌های پشت امپلی فایر یه عکس بذارید؟

mr_rayan
18-01-2011, 23:56
شما باید یه آمپلی فایر تهیه کنید و باندهاتون رو به آمپلی فایر وصل کنید و pc رو نیز به آمپلی فایر.
اگر بگردید می تونید با حدود 100 تومن به آمپلی فایر دسته دوم پیدا کنید تا کارتون رو راه بندازه.فقط توجه کنید با توجه به اینکه ساب ووفرتون اکتیو نیست بایستی آمپلی فابری تهیه کنید تا قابلیت اتصال ساب ووفر passive رو داشته باشه.

meysamfx
20-01-2011, 23:32
ممنون از شما
میشه باند و ساب رو به دی وی دی پلیر وصل کرد
نمی دونم امپلی داره یا نه
مدلش اینه سامسونک 69000

alivolvo
10-02-2011, 11:58
دوست عزيز دي وي دي پليرها 90 درصدشون امپليفاير ندارند. اگر باندها رو بهش مستقيم وصل كني داحتمال داره داغ بكنه. چون قدرت خروجي دي وي دي پليرها خيلي كمه و حتما بايد توسط يك امپلي فاير تقويت بشه بعد ميشه وصلش كرد به بلندگوها.
ضمنا دقت كنيد به پشت بلندگوها. بايد اهمش رو نوشته باشه. خروجي امپليفايري كه تهيه ميكنيد بايد مخصوص همون اهم باشه. اگر اهم (مقاومت) بلندگوهاي شما از اهم در نظر گرفته شده براي خروجي امپليفاير كمتر باشه به شدت براي امپلي فاير خطر ناك هست.

arshad511
07-06-2012, 19:10
منم یه سینما خانگی دارم ! مدل سامسونگ HT-D455K
البته فقط 2 تا از باند ها رو می خوام به pc وصل کنم (باقی باند ها و player و ساب به تلویزیون وصل هست)
همین 2 تا از باند ها رو می خواستم بدونم با چه روشی وصل کنم! pc هم خروجی صداش از این فیشا 3.5 میلیمتری هاست.

mr_rayan
07-06-2012, 20:35
منم یه سینما خانگی دارم ! مدل سامسونگ HT-D455K
البته فقط 2 تا از باند ها رو می خوام به pc وصل کنم (باقی باند ها و player و ساب به تلویزیون وصل هست)
همین 2 تا از باند ها رو می خواستم بدونم با چه روشی وصل کنم! pc هم خروجی صداش از این فیشا 3.5 میلیمتری هاست.

بدون آمپلی فایر امکانش نیست.

arshad511
09-06-2012, 23:42
خوب حالا چه آمپلی فایری و چطور و با چه قیمتی باید واسش تهیه کنم.ظاهرش واسم مهم نیست فقط با این 2 تا باند ست بشه و رو PC جواب بده! همین
سپاس از شما ( ;

mr_rayan
10-06-2012, 00:26
اگر فقط می خواید کارتون راه بیفته راه کم خرجش اینه که شما می تونید از ضبط صوت هایی که الان دیگه قیمتی نداره و دست دوم هم هست برای اینکار استفاده کنید.معمولا تو مغازه های تعمیر تلویزیون و فروش جنس های دست دوم و ... پیدا میشه.و کامپیوتر رو به ضبط و باندهاتون رو هم به ضبط وصل کنید.
راه دوم هم اینه که تو اینترنت و یا تو سطح شهر بگردین و یک آمپلی فایر تمیز و کارکرده پیدا کنید.
راه سوم هم که به نظرم برای شما از نظر هزینه اصلا به صرفه نیست خرید یک آمپلی فایر نو هست.

arshad511
10-06-2012, 22:15
آره من می خوام که در حد کار راه اندازی باشه و اینکه از باند ها ( کنار گذاشته شده ) هم یه استفاده ای بشه.
در مورد ضبط صوت که فک میکنم تهیه کردنش کمی مشکل تر از بقیه باشه ( آخه هم درست متوجه نشدم هم اینکه فکر کنم که مدل های مختلفی داشته باشند از نظر خروجی ها )
اما راه آمپلی فایر رو انتخاب میکنم،فقط اینکه نیاز به سِت بودنِ باند ها با آمپ نیست مقدار وات یا چیزای دیگه؟ پشت باند ها نوشته 3 اهم ( علامت Ω )

mr_rayan
10-06-2012, 23:35
آره من می خوام که در حد کار راه اندازی باشه و اینکه از باند ها ( کنار گذاشته شده ) هم یه استفاده ای بشه.
در مورد ضبط صوت که فک میکنم تهیه کردنش کمی مشکل تر از بقیه باشه ( آخه هم درست متوجه نشدم هم اینکه فکر کنم که مدل های مختلفی داشته باشند از نظر خروجی ها )
اما راه آمپلی فایر رو انتخاب میکنم،فقط اینکه نیاز به سِت بودنِ باند ها با آمپ نیست مقدار وات یا چیزای دیگه؟ پشت باند ها نوشته 3 اهم ( علامت Ω )
خب شما حتما باید آمپی تهیه کنید که 3 اهم رو پشتیبانی کنه وگرنه به بلندگوهاتون آسیب می رسه.بهرحال باید یگردی.

arshad511
11-06-2012, 15:27
آهان اوکی دستتون درد نکنه بابت راهنمایی ها!
میگردم آمپشو پیدا میکنم.سپاس فراوان ( ;