PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار صندوق خانوادگی (قرض الحسنه)

rahro
18-01-2011, 13:44
سلام دوستان
چند سال پیش برنامه ای رو در این سایت برای دانلود گذاشتم که مربوط به صندوق های خانوادگی بود . البته اون ورژن تحت داس بود و با امکانات کم . اکنون همان برنامه رو تحت ویندوز با قابلیتهای زیر آماده کرده ام که اگر شمار تقاضا کنندگان تا تاریخ 89/11/20 به حد نصاب 50 نفر برسه در تاریخ مزبور اون رو رایگان برای دانلود میزارم .
قابلیتهای برنامه :
1- قابل اجرا بر روی اکثر سیستم عاملها علی الخصوص ویندوز ایکس پی و ویندوز هفت
2- تحت شبکه
3- امکان تعریف کاربران و تعین سطوح دسترسی
4- تنظمیات مخصوص کدینگ سرفصلها در حد کل و معین
5- ثبت اسناد واریز ماهیانه و گروه بندی و تعریف زیر مجموعه برای ثبت آسان و سریع
6- تشکیل کارت اقساط و تعریف انواع وامها با فرمول کارمزد
7- امکان جستجو در اسناد
8- امکان تعریف کنترل اسناد نسبت به هر یک از حسابها
9- تعریف دامنه کنترل نسبت به هریک از حسابها
10- بازبینی و حذف و اصلاح و چاپ تمامی اسناد ثبت شده
11- اعلام موجودی هر شخص و زیر گروه مربوطه
12- مانده گیری سرفصلهای حسابداری
13- دفتر معین حساب و دفتر کل
14 - تراز کل و معین
15- دفتر روزانه کل و میعن
16 - گزارش ریز اقساط و ماهیانه های معوق بر اساس هر یک از گروه و یا بصورت کلی
17- قرعه کشی راندوم
و قابلیتهای ویژه دیگر...
----------------------------------
توجه: (متمم)

قبل از اجراي نرم افزار از تنظيمات زبان فارسي سيستم خودتون مطمئن باشيد - براي تنظيم اون به کنترل پانل ويندوز خود برويد و از گزينه
Regional and language اقدام به تنظيم زبان فارسي کنيد

براي تايپ فارسي نيازي به زدن کليدهاي ترکيبي shift+ alt نيست و اگر در تايپ مشکلي داشتيد ابتدا کنترل کنيد که حالت زبان سيستم En باشد

اگر خواستيد به انگليسي مطلبي رو تايپ کنين از ترکيب کليدهاي Ctrl+insert استفاده کنين

از آنجايي که برنامه هلپ (راهنما) ندارد به نکات ذيل توجه کنين:
1- اينکه رمز ورود به برنامه کاربري 2 و رمز 2 ميباشد
در صندوقهاي خانوادگي معمولا چندين نفر با مشارکت هم اقدام به ايجاد صندوق مي نمايند تمامي اعضاء ماهيانه مبلغي رو به عنوان ماهيانه عضويت به صندوق واريز ميکنند تا از تجمع آن هر ماه به يک و يا چند نفر از اعضاء (با توجه به نقدينگي صندوق) وام اعطاء گردد .
لذا ممکن است در ابتدا صندوق شما 20 نفر عضو داشته باشد و در آينده بيشتر . پس در گروه بندي شما ميتوانيد يک گروه را تعريف و مشخص کنيد که اين گروه ماهيانه چه مبلغي رو به عنوان حق عضويت به صندوق پرداخت ميکند سيستم بر اساس تاريخ تشکيل اين گروه اقدام به محاسبه ماهيانه معوق اعضاء ميکند .
پس
2- يک گروه تعريف کنيد و تاريخ تشکيل گروه و مبلغي که اين گروه براي واريز ماهيانه در ماه به صندوق پرداخت ميکند را مشخص کنيد
3- با توجه به اينکه در سيستم سعي شده که کاربر را مجبور نکرد تا از کدينگ پيش فرض سيستم تبعيت کند در قسمت اطلاعات پايه کدينگ در منوي (اطلاعات پايه ) رفته و تنظيمات پيش فرض خود را تنظيم کنيد .
در اطلاعات پايه بعضي از سرفصلهاي اصلي سيستم معرفي گرديده است مثلا سيستم مشخص کرده که کد حسابداري کل براي تعريف اعضاء (پس انداز اعضاء) کد 61 ميباشد شما ميتوانيد اين کد رو به دلخواه خود تغيير بدين تا در هنگام ثبت کدينگ سيستم از کد شما تبعيت کند . اگر هنوز اين توضيح برايتان نامفهوم است از دستکاري اين قسمت پرهيز کنيد و براي توضيحات بيشتر با خودم مشورت کنيد
4- به قسمت ثبت کدينگ رفته و کد صندوق وجوه نقد و بانک واريز وجوه نقد خود را معرفي کنيد .
به عنوان مثال بعد از تايپ کد 11 به عنوان کد صندوق شما ميتوانيد نام معين خود را وارد کرد و اقدام به ثبت کد خود نمائيد.
مستحضريد که صندوق و بانکها جز حسابهاي دائمي و داراي ماهيت بدهکارند . فقط در موقع ثبت کد بانک از شما سوال ميشود که آيا مايلبد محدود کنترل اسناد اين حساب فعال باشد يا خير ؟
اين به اين معنيست که سيستم در حين ثبت اسناد از ورود شماره سند تکراري به اين حساب در سال جاري جلوگيري بعمل بياورد يا خير ؟
5- اگر اعضاء صندوق شما در مجموعه هاي مختلف ميباشند مثلا شما و مامان و باباي شما در يک مجموعه حضور داريد که در ابتداي ماه کل ماهيانه و اقساط وام خود يکجا به صندوق واريز ميکنيد توصيه ميشود آنها را در يک مجموعه تعريف کنيد تا در هنگام ثبت اسناد از کد مجموعه استفاده کرده و در ثبت اسناد شما تسريع بعمل آيد و همچنين از ساير گزارشات سيستم که در قالب يک مجموعه تعريف شده است استفاده ببريد
6- در تعريف اعضاء اقدام به تعريف اعضاء کنيد ميتوانيد در انتخاب تصوير ، تصويري از نمونه امضاء شخص يا عکس شخص قرار دهيد فقط خاطرتان باشد قبل از هرچيز در مديريت سيستم در قسمت تنظيم مسير تصوير اعضاء مسير پيش فرض خود را تنظيم کنيد.
7- حالا شما ميتوانيد اقدام به ثبت اسناد حسابداري خود کنيد اگر مشکلي داشتيد حتما در ميان بگذاريد ايشاء الله سعي ميکنم در اسرع وقت براي برنامه هلپي فارسي آماده کنم .

لينک جديد دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadkhajoo
18-01-2011, 13:49
دوست عزیز خیلی عالی هست !!

Elmira 021
18-01-2011, 14:02
بزار استفاده میکنیم این کارت خیلی خوبه اگه سورسشو هم بزاری:46:

rahro
18-01-2011, 14:14
دوستانی که از نسخه قدیم تحت داس استفاده میکنند برام پیغام خصوصی بگذارن تا اگر حد نصاب آنها به 20 رسید برای برنامه کانورت اطلاعات بگذارم که اطلاعات قدیمشون از دست نره .

saeed774
18-01-2011, 14:42
مرسي دوست عزيز، من نياز شديدي به اين برنامه دارم اگه لطف کني عالي ميشه.

hamidras
18-01-2011, 14:49
بذارید ممنون میشیم:دی××

rezapr2
18-01-2011, 15:03
من هم طالبشم

Damboul
18-01-2011, 15:10
منم میخوامش

rahnemoun
18-01-2011, 15:11
لطف کن و بذار، مرسی

yavar1111
20-01-2011, 15:04
اگه پول داشتم خودم قرض الحسنه خیریه صالحین عسکریه تات رو میزدم مومن
بذار عزیز بذار خوبه

sherlock_Holmes
02-02-2011, 10:39
بذار حاجی..
من پنجاهمین نفرم..!

asd
02-02-2011, 12:04
آخه این کارا یعنی چی ؟اگه می خوام برنامه رو منشر کنی خوب این کار رو انجام بده

kkkaktoos
02-02-2011, 12:09
به نظر من برنامه ی خوبی هستش . خیلی از خانواده ها از جمله خانواده خودم از این صندوق ها دارن . اتفاقا ما 2 تا صندوق هم داریم . خوبه که برای دانلود بزاری . چون بعضی از مواقع اشتباهاتی پیش میاد .و به نظرم اگه بزاری هم عده ای راحت می کنی و هم اینکه ثواب داره و شما هم در این ثواب شریک خواهید بود .
کار که خیلی ثواب داره شما هم که داری کار خیر میکنی . پس میشه ثواب اندر ثواب .

Reza31001
02-02-2011, 18:12
بذار که منم لازم دارم!

rahro
03-02-2011, 07:11
آخه این کارا یعنی چی ؟اگه می خوام برنامه رو منشر کنی خوب این کار رو انجام بده
میخام ببینم چقدر استقبال کننده داره - و آیا ارزشش رو داره که یک سری امکانات دیگه رو بهش اضافه کنم یا خیر . و اگر تعداد به حد نصاب برسه قفل نرم افزار برنامه اش رو بردارم.
اگر به حد نصاب نرسید فقط برای دوستانی که اینجا درخواست کردند میفرستم .

ask_bl
03-02-2011, 08:19
سلام
من هم میخوام
ممنون

FX
03-02-2011, 18:23
به نظرم اینجور برنامه ها خیلی کم یا بندرت هستش که اتفاقا در خیلی از جاها نیاز هستش .
بذار دوست عزیز ببینیم چطوره

Desperate
03-02-2011, 18:37
بذار برادر عذابمون نده

Khazuk
03-02-2011, 19:20
سلام
قربون دست این برنامه را بذار :11:

hosseingrami
03-02-2011, 20:04
سلام رفیق اگه برات مقدوره بگذارش چون دعای خیلی از کسا پشت سرت میفته.

mjzaret
03-02-2011, 21:19
من هم خواهان داشتم اين برنامه هستم.

شاد باشيد :40:

Mig33
03-02-2011, 21:19
از نرم افزارهای ایرانی به هیچ عنوان استفاده نکنید ... امنیتی در کار نیست ... سوء استفاده ایرانی ها از ایرانی ها به مراتب خظرناک تر از خارجی هاست .:31:

kkkaktoos
05-02-2011, 00:24
از نرم افزارهای ایرانی به هیچ عنوان استفاده نکنید ... امنیتی در کار نیست ... سوء استفاده ایرانی ها از ایرانی ها به مراتب خظرناک تر از خارجی هاست .:31:
اقا جو رو متشنج نکن . یکی قراره یه کار خیر بکنه نا امیدش نکن

i-like-ddd
06-02-2011, 14:40
استااااااد بفرمیو منم میخوام

h-y2009
06-02-2011, 22:15
به پنجاه تا نرسید؟ اگه رسیده بزارش که ما منتظریم

EHSANRF
07-02-2011, 00:21
بنده هم هستم، خواستار همه جانبه ...

sherlock_Holmes
07-02-2011, 00:26
البته تجربه نشون داده تاپیکهایی که coming soon داشته کامینگش هیچوقت سوون نبوده!!

farshad86
08-02-2011, 18:58
منم میخوام!:20:
فردا بیست امه:دی

rahro
09-02-2011, 07:24
سلام به دوستان.
متاسفانه تعداد متقاضیان به حدنصاب نرسید .
هر چند 292 بار از این تاپیک دیدن شده - بحرحال کسی دیگه از امروز به بعد تقاضا نده.
تا اینجا من سعی میکنم در محیط مناسب برنامه رو آپلود کنم و برای دانلود لینک میذارم همانطور که قبلا گفته بودم برنامه هنگام نصب نیاز به سریال کی داره که دوستان باید کد سیستم خود رو برام پیام خصوصی کنن . دوستان یادتون باشه پیام خصوصی.
من هم براشون سریال نرم افزار رو میفرستم .
متاسفانه وقت نکردم برای نرم افزار هلپ بگذارم ولی برای اینکار تاپیکی باز میکنم که بعد از شرح مختصری در خصوص نرم افزار دوستانی که مشکل داشتند و یا نظریه ای و یا هر گونه پیشنهادی برای بهینه سازی نرم افزار و یا خواسته ای میتونن در اون تاپیک مطرح کنن تا دستورشون اجرا شه.
دوستان تحمل کنین تا قفل نرم افزاری رو سامان دهی کنم و برنامه رو آپلود کنم . زیاد طول نمیکشه
از همه سپاسگذارم
دوستدار شما Master mobtaker
رهرو

kkkaktoos
11-02-2011, 09:39
بعد سریالش رو به همه میدی ؟

rahro
11-02-2011, 20:54
بعد سریالش رو به همه میدی ؟
خیر
قيمت اين نرم افزار رو به عهده کاربري که ازش استفاده ميکنه گذاشتم . در واقع استفاده از اين نرم افزار تا 50 سند کاملا رايگانه و بعد از اون اگر کاربر از نرم افزار راضي بود بسته به نرخي که خودش روي نرم افزار ميزاره از حداقل ده هزار ريال تا ايکس ريال ؛ ميتونه نرم افزار رو خريداري کنه
البته به دوستانی که توی این تاپیک و از قبل مشتاقش بودند هدیه است .

Desperate
11-02-2011, 21:00
سورسشم بده با:16:

meisam317
11-02-2011, 22:01
ااگه برای استفاده بزارید ممنون میشیم

sherlock_Holmes
12-02-2011, 23:50
الان کسی گرفت؟
چجوری باید بگیریم ازتون دوست عزیز؟ ظاهرا جایی آپلودش نکردید یعنی من که ندیدم..

rahro
13-02-2011, 13:54
الان کسی گرفت؟
چجوری باید بگیریم ازتون دوست عزیز؟ ظاهرا جایی آپلودش نکردید یعنی من که ندیدم..
تحمل کن دوست من ، یه ذره خورده کاری در خصوص قفل نرم افزاری داره دارم سعی میکنم خیلی سریع تمومش کنم .
از اینکه طول کشیده عذر میخام .
تا حالا برنامه فاقد قفل نرم افزاری بوده و با قفل سخت افزاری کار میکرده که میخام اون رو حذف کنم .
از اینکه تحمل میکنین سپاسگذارم
دوستدار شما مبتکر (رهرو)

hosseingrami
14-02-2011, 13:16
تحمل کن دوست من ، یه ذره خورده کاری در خصوص قفل نرم افزاری داره دارم سعی میکنم خیلی سریع تمومش کنم .
از اینکه طول کشیده عذر میخام .
تا حالا برنامه فاقد قفل نرم افزاری بوده و با قفل سخت افزاری کار میکرده که میخام اون رو حذف کنم .
از اینکه تحمل میکنین سپاسگذارم
دوستدار شما مبتکر (رهرو)

سلام رفیق.
از تلاشت ممنونم.
ما بی صبرانه ولی با تحمل منتظر کار بزرگت هستیم.
فقط یه چیز ببخشید این چه جوری در دسترس همه قرار میگره؟با پول یا بی پول؟در این مورد کامل توضیح بده حتما.
:11:

rahro
14-02-2011, 19:44
سلام رفیق.
از تلاشت ممنونم.
ما بی صبرانه ولی با تحمل منتظر کار بزرگت هستیم.
فقط یه چیز ببخشید این چه جوری در دسترس همه قرار میگره؟با پول یا بی پول؟در این مورد کامل توضیح بده حتما.
:11:
دوست عزيز:
بعد از اينكه به دوستاني كه قبلا توي اين تاپيك درخواست داده بودن فرستادم اگر كسي ديگه غير اين دوستان متقاضي بود بعد از واريز وجهي كم (دويست هزارريال ) به شماره حسابي كه ارائه ميدم ميتونن كد ريجستري رو دريافت كرده و از برنامه استفاده كنند.

kkkaktoos
22-02-2011, 14:18
هنوز اماده نشده ؟
همچنان منتظریم .

rahro
23-02-2011, 13:32
هنوز اماده نشده ؟
همچنان منتظریم .
سلام دوستان
از صبرو تحمل همه شما عزيزان متشکرم
برنامه به ياري الله تمام شد فقط دنبال جايي براي آپلود ميگردم تا لينک اون رو بگذارم .
اگر دوستان جاي خاصي دارند لطفا لينک بدن تا کار سريعتر پيش بره
با سپاس :مبتکر(رهرو)

K A R I M I
23-02-2011, 14:24
سلام
بی صبرانه منتظر هستیم !
اگر وقت کردید یک سر به پست 133 این تاپیک هم برید ( کاملا براتونه مفید هست ! )

برای آپلود هم مدیا فایر خیلی خوبه ...

rahro
24-02-2011, 07:47
سلام دوستان
بلاخره نرم افزار و آپلود کردم و دوستاني که قبلا درخواست داده بودند ميتونن اون رو از آدرس ذيل دانلود کنن

دوستاني که کد ريجستري برنامه بهشون هديه ميشه عبارتند از :
1- mohammadkhajoo
2- Elmira 021
3- saeed774
4 - hamidras
5 - rezapr2
6 - Damboul
7- rahnemoun
8 - yavar1111
9- sherlock_Holmes
10 - asd
11- kkkaktoos
12- sadboy012
13 - ask_bl
14 - FX
15 - Desperate
16 - Khazuk
17 - hosseingrami
18 -mjzaret
19 - M600i
20-h-y2009
21-doctorehsan
22- farshad86
23- K A R I M I
خواهش مکينم همانطور که قبلا به عرضتون رسانده بودم شماره سريال نرم افزار رو براي من پيام خصوصي کنين تا کد ريجستر رو دريافت کنين . خواهش مکينم اگر باگ و يا مشکلي با برنامه داشتيد و يا نقطه نظر و انتقاد و پيشنهادي داشتيد اون رو در وبلاگم مطرح کنين تا در اسرع وقت رسيدگي بشه .
ساير دوستاني هم که متقاضي هستند ميتونن مطابق شرايطي که در وبلاگم مشخص کردم نسبت به تهيه نرم افزار اقدام کنن.
با تشکر مبتکر (رهرو)

kkkaktoos
24-02-2011, 08:47
دوست عزیز دستت درد نکنه و خسته نباشی .
دوتا چیز بود که باید بگم :
1- کلا فونت های فارسی رو درست نمایش نمیده .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی توافق نامه هم همین طور بود .
2- اخر نصب که میرسه همچنین پیغامی میده .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای چی هست ؟
پیغیام خصوصی هم فرستادم که کد رجیستر رو بفرستی .
باز هم ممنون و خسته نباشی .

rahro
24-02-2011, 08:54
با سلام مجدد
از آنجايي که برنامه هلپ (راهنما) ندارد خواستم توضيح کوچکي در مورد برنامه بدم
1- اينکه رمز ورود به برنامه کاربري 2 و رمز 2 ميباشد
در صندوقهاي خانوادگي معمولا چندين نفر با مشارکت هم اقدام به ايجاد صندوق مي نمايند تمامي اعضاء ماهيانه مبلغي رو به عنوان ماهيانه عضويت به صندوق واريز ميکنند تا از تجمع آن هر ماه به يک و يا چند نفر از اعضاء (با توجه به نقدينگي صندوق) وام اعطاء گردد .
لذا ممکن است در ابتدا صندوق شما 20 نفر عضو داشته باشد و در آينده بيشتر . پس در گروه بندي شما ميتوانيد يک گروه را تعريف و مشخص کنيد که اين گروه ماهيانه چه مبلغي رو به عنوان حق عضويت به صندوق پرداخت ميکند سيستم بر اساس تاريخ تشکيل اين گروه اقدام به محاسبه ماهيانه معوق اعضاء ميکند .
پس
2- يک گروه تعريف کنيد و تاريخ تشکيل گروه و مبلغي که اين گروه براي واريز ماهيانه در ماه به صندوق پرداخت ميکند را مشخص کنيد
3- با توجه به اينکه در سيستم سعي شده که کاربر را مجبور نکرد تا از کدينگ پيش فرض سيستم تبعيت کند در قسمت اطلاعات پايه کدينگ در منوي (اطلاعات پايه ) رفته و تنظيمات پيش فرض خود را تنظيم کنيد .
در اطلاعات پايه بعضي از سرفصلهاي اصلي سيستم معرفي گرديده است مثلا سيستم مشخص کرده که کد حسابداري کل براي تعريف اعضاء (پس انداز اعضاء) کد 61 ميباشد شما ميتوانيد اين کد رو به دلخواه خود تغيير بدين تا در هنگام ثبت کدينگ سيستم از کد شما تبعيت کند . اگر هنوز اين توضيح برايتان نامفهوم است از دستکاري اين قسمت پرهيز کنيد و براي توضيحات بيشتر با خودم مشورت کنيد
4- به قسمت ثبت کدينگ رفته و کد صندوق وجوه نقد و بانک واريز وجوه نقد خود را معرفي کنيد .
به عنوان مثال بعد از تايپ کد 11 به عنوان کد صندوق شما ميتوانيد نام معين خود را وارد کرد و اقدام به ثبت کد خود نمائيد.
مستحضريد که صندوق و بانکها جز حسابهاي دائمي و داراي ماهيت بدهکارند . فقط در موقع ثبت کد بانک از شما سوال ميشود که آيا مايلبد محدود کنترل اسناد اين حساب فعال باشد يا خير ؟
اين به اين معنيست که سيستم در حين ثبت اسناد از ورود شماره سند تکراري به اين حساب در سال جاري جلوگيري بعمل بياورد يا خير ؟
5- اگر اعضاء صندوق شما در مجموعه هاي مختلف ميباشند مثلا شما و مامان و باباي شما در يک مجموعه حضور داريد که در ابتداي ماه کل ماهيانه و اقساط وام خود يکجا به صندوق واريز ميکنيد توصيه ميشود آنها را در يک مجموعه تعريف کنيد تا در هنگام ثبت اسناد از کد مجموعه استفاده کرده و در ثبت اسناد شما تسريع بعمل آيد و همچنين از ساير گزارشات سيستم که در قالب يک مجموعه تعريف شده است استفاده ببريد
6- در تعريف اعضاء اقدام به تعريف اعضاء کنيد ميتوانيد در انتخاب تصوير ، تصويري از نمونه امضاء شخص يا عکس شخص قرار دهيد فقط خاطرتان باشد قبل از هرچيز در مديريت سيستم در قسمت تنظيم مسير تصوير اعضاء مسير پيش فرض خود را تنظيم کنيد.
7- حالا شما ميتوانيد اقدام به ثبت اسناد حسابداري خود کنيد اگر مشکلي داشتيد حتما در ميان بگذاريد ايشاء الله سعي ميکنم در اسرع وقت براي برنامه هلپي فارسي آماده کنم .
موفق باشيد
رهرو

rahro
24-02-2011, 09:00
دوست عزيز در Regional and language واقع در کنترل پانل تنظيمات زبان فارسي و را تنظيم کن مشکلت حل ميشه
کد ريجستري رو هم برات فرستادم
براي رفع اون باگ هم ، از نو فايل setup رو ساختم اميد که حل شده باشه.
اگر مشکلي داشتي منو اد کن

kkkaktoos
24-02-2011, 09:42
مشکلی بود حل شد به همین خاطر پست ویرایش شد .

K A R I M I
24-02-2011, 10:21
سلام
لطفا برای من هم کد اکتیو را ارسال نمایید:
135Y-A3X9-3119-125O-D7V1

rahro
24-02-2011, 10:26
دوست عزيز عرض کردم پيام خصوصي بدين الکي پستهاي اين تاپيک رو شلوغ نکنين .

S3pEhR
26-02-2011, 00:14
منم میخوام

mehdi_halla
26-02-2011, 09:07
سلام .مثل اینکه ما دیر رسیدیم؟؟

argu
26-02-2011, 09:53
سلام دوست عزیز
خواستم خدمتتون عرض کنم معمولا نرم افزارهایی که حالت free نداره طوری طراحی می کنند تا کاربر جدید بتونه با دموی اون کار کنه و در صورت تمایل نسبت به خرید نسخه فول اون اقدام کنه.
در خصوص نرم افزار شما در صورت امکان این ویژگی رو ایجاد بفرمائید و در غیر اینصورت (بدلیل اینکه بنده امکان ارسال پبغام خصوصی رو ندارم) لطف کنید برای این شماره نیز کد بدهید و در صورت مفید بودن نرم افزار برای بنده مبلغ مورد نظرتون رو برای شما ارسال می کنم.
135y-p548-4142-436x-d7v1

rahro
26-02-2011, 11:24
سلام به همه دوستان
لطفا " ، عزيزاني که اسمشون توي ليست پست 41 نيست از طريق وبلاگم اقدام کنند.

براي ديدن تصاويري از محيط نرم افزار به لينک ذيل برويد:

از همه عزيزان متشکرم.

rahro
19-03-2011, 09:45
سلام دوستان
نسخه جديد نرم افزار رو ميتونيد از آدرس ذيل دانلود کنيد:

امکانات جديدي که به اين نسخه علاوه بر رفع باگهاي نسخه قبلي انجام شده به شرح ذيل است :
1- گزارش بازرسي ثبت اسناد و گزارش ورود و خروج کاربران
2- گزارش حساب سود و زيان تا يک تاريخ خاص
3 - گزارش اولويت اعطاء تسهيلات اعضاء
4- گزارش کنترل تسهيلات با اسناد روز

در ضمن امکان استفاده آزمايشي از برنامه نيز فراهم شده ؛ لذا تمامي دوستاني که ميخواهند با کار برنامه آشنا شوند ميتونن اين نسخه رو دانلود کرده و استفاده کنند.
موفق و مويد باشين
رهرو (مبتکر)

only4u-m
23-03-2011, 00:02
صندوق قرض الحسنه فاميلي از طرف شركت نوانديشان نصف جهان جهت صندوق هاي فاميلي طراحي گرديده است و كليه حقوق معنوي آن براي پديدآورنده آن محفوظ مي باشد.
هر صندوق فاميلي براي انجام خدمات خود مراحلي را انجام مي دهد كه هر يك در فرمهاي برنامه لحاظ شده است فقط در ابتدا يادآوري موارد كلي در اين رابطه مفيد مي باشد.
- در ابتدا اطلاعات كليه اعضاء بهمراه پس انداز اوليه آنها ثبت مي گردد.
- هر يك از اعضاء بطور ماهيانه مبلغي ثابتي را به پس انداز خود اضافه مي كنند.
- وامي كه به اعضاء پرداخت مي شود از موجودي صندوق كسر مي گردد و دريافت كننده ، مبلغ وام و كارمزد را بدهكار مي شود.
- براي پرداخت اقساط وام و كارمزد از طريق فرم واريز ماهيانه اقدام مي گردد.
- مساعده پرداختي به اعضاء نيز در فرم واريز ماهيانه دريافت مي گردد.
- هزينه هاي ثبت شده نيز از موجودي كسر مي گردد.
- از طريق گزارش صندوق موجودي آن قابل رويت مي باشد.
- بهتر است گزارش صندوق در محدوده يك ماه چاپ شده و مانده ابتداي آن با مانده انتهاي ماه قبل مقايسه و بايگاني شود.
- خروج از فرم نه تنها با كليك كردن روي كليد 'خروج' قابل انجام است بلكه از طريق صفحه كليد بصورت خ+Alt نيز امكان پذير مي باشد. همينطور ي+Alt براي ويرايش و ح+Alt براي حذف قابل دسترس است.

قیمت: رایگان

لینک دانلود:

منبع:

skadi1
01-04-2011, 02:50
صندوق قرض الحسنه فاميلي از طرف شركت نوانديشان نصف جهان جهت صندوق هاي فاميلي طراحي گرديده است و كليه حقوق معنوي آن براي پديدآورنده آن محفوظ مي باشد.
هر صندوق فاميلي براي انجام خدمات خود مراحلي را انجام مي دهد كه هر يك در فرمهاي برنامه لحاظ شده است فقط در ابتدا يادآوري موارد كلي در اين رابطه مفيد مي باشد.
- در ابتدا اطلاعات كليه اعضاء بهمراه پس انداز اوليه آنها ثبت مي گردد.
- هر يك از اعضاء بطور ماهيانه مبلغي ثابتي را به پس انداز خود اضافه مي كنند.
- وامي كه به اعضاء پرداخت مي شود از موجودي صندوق كسر مي گردد و دريافت كننده ، مبلغ وام و كارمزد را بدهكار مي شود.
- براي پرداخت اقساط وام و كارمزد از طريق فرم واريز ماهيانه اقدام مي گردد.
- مساعده پرداختي به اعضاء نيز در فرم واريز ماهيانه دريافت مي گردد.
- هزينه هاي ثبت شده نيز از موجودي كسر مي گردد.
- از طريق گزارش صندوق موجودي آن قابل رويت مي باشد.
- بهتر است گزارش صندوق در محدوده يك ماه چاپ شده و مانده ابتداي آن با مانده انتهاي ماه قبل مقايسه و بايگاني شود.
- خروج از فرم نه تنها با كليك كردن روي كليد 'خروج' قابل انجام است بلكه از طريق صفحه كليد بصورت خ+Alt نيز امكان پذير مي باشد. همينطور ي+Alt براي ويرايش و ح+Alt براي حذف قابل دسترس است.

قیمت: رایگان

لینک دانلود:

منبع:

من از این استفاده می کنم خیلی روونه
تازه ورژن جدیدش هم روی ویندوز 7 نصب میشه

rahro
03-04-2011, 06:24
من از این استفاده می کنم خیلی روونه
تازه ورژن جدیدش هم روی ویندوز 7 نصب میشه
نرم افزار "آسان حساب " خيلي مبتديه ، اصلا قابل قياس با نرم افزار مبتکر (Mobtaker) نيست .
قضاوت با خود دوستان.

mezweb
15-05-2011, 07:44
نرم افزار "آسان حساب " خيلي مبتديه ، اصلا قابل قياس با نرم افزار مبتکر (Mobtaker) نيست .
قضاوت با خود دوستان.

ميشه لينك مستقسم نرم افزارتوت اينجا قر بديد

من چنئ بار سعي كردم دانلود كنم نميشه

rahro
17-05-2011, 06:57
ميشه لينك مستقسم نرم افزارتوت اينجا قر بديد

من چنئ بار سعي كردم دانلود كنم نميشه

سلام
هیچ فرقی نمیکنه ولی به چشم
این هم لینک مستقیم آخرین نسخه ای که تا امروز گذاشتم

ولی با توجه به اینکه نرم افزار بنا به تقاضای دوستان داره هر روز آپدیت میشه و گزینه های جدیدی بهش اضافه میشه بهتره از این لینک دانلود کنید:

همچنین اگر دوست دارید از راهنمای برنامه تا تکمیل کامل آن بهره بجوئید توصیه میکنم از طریق وبلاگ کار رو دنبال کنید

Malakalaei
07-06-2011, 18:02
خیلی عالی بود

tehrancityco
29-06-2013, 00:43
ممنون جالب بود

raha.faryad
29-06-2013, 12:03
چقد جالبه ,