PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تلفن بیسیم پاناسونیک

hamids68
18-01-2011, 13:22
سلام

تلفن شارژ هست ولی وقتی شماره میگیرم قطع می کنه

گاهی وسط شماره گرفتن قطع می کنه گاهی وقتی نوشتن شماره ها تموم میشه و دکمه talk رو میزنم قطع میشه.

علتشو کسی میدونه ؟

hamidR15
18-01-2011, 15:35
سلام

تلفن شارژ هست ولی وقتی شماره میگیرم قطع می کنه

گاهی وسط شماره گرفتن قطع می کنه گاهی وقتی نوشتن شماره ها تموم میشه و دکمه talk رو میزنم قطع میشه.

علتشو کسی میدونه ؟
سلام دوست من
باطريش خراب شده.احتمالا پيغام NO Link To.... هم رو ديجيتش ميزنه درسته؟:46:
بايد باطري نو بگيري،شما تهران هستي؟اگر بله،نمايندگي اصليش تو خ ميرداماد هست.باطري فابريك رو فقط اونا دارن. من گرفتم 18 تومن.سعي كنيد بعد از شارژ اوليه تا زماني كه نشانگر باطري به چشمك نيوفتاده گوشي رو رو شارژر نزاريد. هر چند بار يك بار هم بزاريد كاملا شارژش خالي بشه و كلا خاموش بشه. اين كار باعث بالا رفتن طول عمر باطري ميشه.من خودم باطري موبايلم از سال 83 تا حالا داره كار ميكنه(گوش شيطون كر،بزنم به تخته:31:)باطري تلفن خونه هم (پاناي 2361) از سال 84 تا خرداد 89 كار كرد.:46:
موفق باشيد.

hamids68
18-01-2011, 17:31
مرسی برای جواب

نه من پیغام NO Link To رو ندیدم.ولی الان باز دوباره امتحان کردم دیدم با اینکه نشون میده شارژ هست ولی وسط شماره گیری قطع می کنه.

به من گفتن که گوشی نباید بطور دائم روی دستگاه باشه چون دچار مشکل میشه... ولی من باورم نشد الان شاید چند ساله که اینطوری هست... احتمالا دلیل کار نکردنش همین مسئله هست که گفتی... بیخودی 18 تومن خرج تو دستم گذاشتم...

علت اینکه من دوست داشتم همیشه رو شارژ باشه این بود که چون زیاد با تلفن کار نداشتم و خیلی کم پیش میاد که با تلفن ثابت بخوام صحبت کنم...اگه یه موقع کار عجله ای داشتم شارژ نبود واسه همین فکر کردم اگه همیشه تو حالت شارژ باشه این مشکل پیش نمیاد...

بله تهران هستم کجای میرداماد باید برم ؟

hamidR15
18-01-2011, 18:43
مرسی برای جواب

نه من پیغام NO Link To رو ندیدم.ولی الان باز دوباره امتحان کردم دیدم با اینکه نشون میده شارژ هست ولی وسط شماره گیری قطع می کنه.

به من گفتن که گوشی نباید بطور دائم روی دستگاه باشه چون دچار مشکل میشه... ولی من باورم نشد الان شاید چند ساله که اینطوری هست... احتمالا دلیل کار نکردنش همین مسئله هست که گفتی... بیخودی 18 تومن خرج تو دستم گذاشتم...

علت اینکه من دوست داشتم همیشه رو شارژ باشه این بود که چون زیاد با تلفن کار نداشتم و خیلی کم پیش میاد که با تلفن ثابت بخوام صحبت کنم...اگه یه موقع کار عجله ای داشتم شارژ نبود واسه همین فکر کردم اگه همیشه تو حالت شارژ باشه این مشکل پیش نمیاد...

بله تهران هستم کجای میرداماد باید برم ؟
خواهش ميكنم.همونطور كه خدمتت عرض كردم مربوط به باطريه. نبايد دائما رو شارژر باشه. حالا عيب نداره پيش اومده،فداي سرت.عوضش تجربه شد براي باقي دستگاهها:46:
از سمت خ وليعصر كه بري قبل از نفت يه پل هوائيه،قبل از اون سمت راست. يه تابلوي كه با طوسي نوشته پاناسونيك.
موفق باشي

mehran_xy2003
10-05-2013, 15:39
سلام یه تلفن بیسیم پاناسونیک گرفته ام نمی دونم شارژ اولیه اش چقدر باید باشه؟ توی دفترچه راهنماش زده بود که 7 ساعت بزارید شارژ شه
گذاشتم 7 ساعت شارژ شد ولی باز هم شارژش پر نشده چیکار باید کنم؟

sajad.kh3776
18-01-2014, 16:47
سلام من یه دستگاه پاناسونیک مدل
kx-tg8321bxb دارم مشکل بیسیم این هست که هیچکدام از کلید ها کار نمکند میخواستم بهم کمک کنید تارفع مشکل کنم

رابینسون
14-02-2014, 23:09
درود
در مورد خرابی باطری وقتی باطری داره نفس های آخر رو میکشه اگه بزنید رو اسپیکر گوشی یه لحظه خاموش میکنه و دوباره روشن میشه
البته اسپیکر صداش قطع میشه

رابینسون
14-02-2014, 23:13
دوست عزیز sajad.kh3776بیشتر توضیح بدین شاید بتونم کمکتون کنم
یعنی دکمه ها سفت شده و کار نمیکنه؟
صفحه گوشی روشن میشه؟

رابینسون
14-02-2014, 23:18
شارژ اولیه در مورد باطری های لیتیوم یون اشتباه است.
اینو با کلی تحقیق عرض میکنم و حرف شخص من نیست
بعد از خرید باطری که خالی شد بزنید به شارژ و بعد استفاده کنید.اگر امکانش هست همیشه از دو سوم باطری استفاده و سپس به شارژ بزنید.
هر بارشارژ کردن یه سیکل شارژ حساب میشه و از عمر باطری کم میکنه
بعد از شارژ کامل هم عملا آی سی شارژ مدار رو قطع میکنه وهیچ اتفاق خاصی نمیوفته.
حتی اگه یک سال هم به شارز باشه اتفاقی نمیفته
اگر این طور نبود باطری منفجر میشد و یا آتش سوزی رخ میداد

رابینسون
14-02-2014, 23:21
درود
دو حالت وجود داره
یا باطری کامل شارژ میشه و درست نمایش داده نمیشه ظرفیتش
یا باطری مشکل داره
با یه باطری دیگه امتحان کنید
کلا شارژ اولیه برای باطری ها لیتیوم یونی پایه و اساس علمی ندارد
بعد از این که رو دستگاه پیام شارژ کامل ظاهر شود عملا هیچ اتفاق خاصی رخ نمیدهد.
موفق باشید.

hamidrezakoo
13-03-2017, 17:52
سلام تلفن بی سیم پاناسونیک در موقع زنگ خوردن بی صدا شده دلیل اون چیه

Keyvan99
02-06-2017, 19:12
سلام تلفن پاناسونیک من وقتی حرف میزنم صدای طرف روبه رو کم میشه و وقتی حرف نمیزنم درست میشه انگار مثلا هوشمنده اتوماتیک تنظیم میکنه . من اذیت میشم می خوام اینو غیر فعال کنم یعنی وقتی من حرف میزنم صدای اون طرف هم کامل بیاد . چیکار کنم؟

saeed.bp
06-08-2017, 11:29
سلام .فک میکنم ایراد از باطریش باشه

ali.n
17-04-2018, 12:33
سلام
گوشی مدلkx_tg9341bx دارم که همه led های پایه چشمک میزنه و گوشی پیام no linkto base. Reconnect ac adaptor داده.لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر

- - - Updated - - -

سلام
گوشی مدلkx_tg9341bx دارم که همه led های پایه چشمک میزنه و گوشی پیام no linkto base. Reconnect ac adaptor داده.لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر

1978mojtaba
10-07-2018, 18:00
سلام .تلفن بی سیم ما باوجود شارژ فول فعال نمیشه و بعد از فعال کردن دکمه تک بوق میزنه قطع میشع

98saeed
14-12-2018, 11:54
با سلام و درود
من یه گوشی پاناسونیک دارم که موقعی که کسی تماس میگیره
یا صدا نمیره یا قطع میشه
گوشی نو هست و 20روزم کار کرده مدلشم 3611 هست
کسی میتونه کمک کنه