PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذاري به روشي ساده

S0R3N4
18-01-2011, 12:23
سلام دوستان
ببينيد!!يه سري دي وي دي دارم!توش فيلم رايت كردم!پسوندش هم AVI هست فيلمها و تو پلير ها خونگي نشون ميده فيلمو!!
ميخوام با يه روش ساده روش قفل بذارم تا فقط نشه با برنامه هاي ساده ي مثل NERO و Ashampoo و CloneCd و اينجور برنامه هاي كاربردي كپي نشه!ضمن اينكه تو پلير ها هم بخونه...
چي پيشنهاد ميديد كه مطمئن باشه ضمن اينكه زياد درد سر نداشته باشه...؟؟؟؟

ehsan30
18-01-2011, 20:37
سلام

هدف شما فقط رایت نشدن dvdها هستش؟یعنی مشکلی ندارید که بشه فایل هارو کپی کرد روی هارد؟
بیشتر توضیح بده،البته قفل رایگانی برای فایل های تصویری نیومده،ولی چند تا ترفند هست.

بای

S0R3N4
19-01-2011, 16:06
رفيق
منظور كپي هم هست ديگه!
وگرنه طرف كپي ميكنه و بعدش هم رايت
كلا بشه به روش هاي معمول جلوش رو گرفت...
مرسي...

manager1
19-01-2011, 19:58
سلام
راستش را بخوای ما یه پستی زدیم و یه سایتی را معرفی کردیم که بتونه مشکلتون را حل کنه
بهمو اخطار دادند چرا تبلیغ سایت میکنی من نمیدونم اینجا قراره مشکل هم دیگه را برطرف کنیم چرا باید به این دید نگاه بشه به پست بنده

ehsan30
19-01-2011, 20:43
سلام

رفيق
منظور كپي هم هست ديگه!
وگرنه طرف كپي ميكنه و بعدش هم رايت
كلا بشه به روش هاي معمول جلوش رو گرفت...
مرسي...

داداش نیست چنین قفلی(رایگان البته)،ولی یک ترفند هست از Mehdi.7070،بگردی پیداش می کنی،البته اون مال سی دی هستش،یک تستی بکن،بین جواب میده روی دی وی دی؟!

سلام
راستش را بخوای ما یه پستی زدیم و یه سایتی را معرفی کردیم که بتونه مشکلتون را حل کنه
بهمو اخطار دادند چرا تبلیغ سایت میکنی من نمیدونم اینجا قراره مشکل هم دیگه را برطرف کنیم چرا باید به این دید نگاه بشه به پست بنده

خوب جزء قوانین سایت هست،مثل همون قانون پسورد فایل هایی که توی سایت خودت هست و میگی چرا
نمی گذارند تبلیغش را بکنم :دی

بای

manager1
24-01-2011, 17:47
سلام

خوب جزء قوانین سایت هست،مثل همون قانون پسورد فایل هایی که توی سایت خودت هست و میگی چرا
نمی گذارند تبلیغش را بکنم :دی

بای

داداش برای اینکه بدونی این سایت من نیست اگه با این تفکر پست منو در مورد نگهبان حذف کردی بهت بگم که به خطا رفتی کامل

ehsan30
24-01-2011, 21:55
سلام

داداش برای اینکه بدونی این سایت من نیست اگه با این تفکر پست منو در مورد نگهبان حذف کردی بهت بگم که به خطا رفتی کامل

دوست عزیز من که نمی تونم پست کسی رو پاک کنم،زود قضاوت نکن و به خطا هم نرو :دی

بای