PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای تکه تکه کردن فایل + فایل ویدیویی

esfehanei
17-01-2011, 22:39
با سلام خدمت دوستان
من یه فایل 8گیگی دانلود کردم که یه ایمیج با فورمت ایزو هست حالا میخوام تو دوتا دی وی دی رایتش کنم چه جوری میتونم این کارو انجام بدم اگه برنامه خاصی داره لطف کنید بگید

2-یه فایل ویدیویی دارم که تقریبا به اندازه چند تا سی دی ویشه چه جوری اینا رو تکه تکه کنم تا بشه تو سی دی رایتش کرد؟

ویندوز سون 64بیتی

باتشکر از دوستان

alireza1411
18-01-2011, 01:42
با سلام خدمت دوستان
من یه فایل 8گیگی دانلود کردم که یه ایمیج با فورمت ایزو هست حالا میخوام تو دوتا دی وی دی رایتش کنم چه جوری میتونم این کارو انجام بدم اگه برنامه خاصی داره لطف کنید بگید

2-یه فایل ویدیویی دارم که تقریبا به اندازه چند تا سی دی ویشه چه جوری اینا رو تکه تکه کنم تا بشه تو سی دی رایتش کرد؟

ویندوز سون 64بیتی

باتشکر از دوستان

منظور شما دقیقا مشخص نیست. 1-میخواین رو دی وی دی پلیر بشه دید ؟

2-یا میخواین تو کامپیوتر 1 ساعتش رو یه دی وی دی باشه و ساعت بعدی رو یه دی وی دی دیگه که وقتی دی وی دی رو میذاریم تو دستگاه نیاز با چسبوندن دو تا فایل برای مشاهده ی ویدئو نباشه ؟

3-میخواین دو تا رو بریزیم توی دو تا دی وی دی ولی وقتی خواستیم ببینیم مجبور باشیم دو فایل رو بچسبونیم و بعد ببینیم؟

مورد 1 و 2 رو نمیدونم ولی میشه اول با برنامه ی Allol Video Joiner فایل تصویری رو تیکه تیکه کرد. هر تیکه رو یه دی وی دی رایت بشه. البته اول ویدئو رو از توی اون ایمیج باید خارج کنید. اگه DVD یا اصطلاحا VOB توش باشه با DVDFAB ویدئوش رو بیرون بیارید و بعد به راحتی با Allok تیکه کنید. فقط زیرنویس مشکل سازه هستش ... نمیدونم میشه دو تیکه کرد یا نه.

سومی که تابلوئه. با وین رار یا 7-zip راحت میشه فایلها رو تیکه تیکه کرد. مثل این برنامه های نصبی که تیکه ی اول exe هست و بقیه معمولی هستند. هر تیکه رو که استفاده میکنه آدرس تیکه بعدی رو میخواد.

سوال دومتون هم جوابش شبیه سوال اول میشه. فقط اگه لازم باشه تو VCD بیاد این راهش نیست.:11::11:

esfehanei
18-01-2011, 08:48
نه مشکل من این نیست
من یه فایل ایزو 8گیگی دان کردم بازیه ویدیو و.... نیست حالا میخوام رو دوتا دی وی دی رایتش کنم چه جوریه؟
دوم اینکه من یه فایل ویدیویی دانلود کردم حجمش 1گیگه میخوام تو دوتا سی دی رایت کنم طوریکه تو دستگاه هم پخش کنه
همین
اگه میشه کمک کنید
باتشکر

Amir Varasteh
18-01-2011, 09:55
سلام.

1. شما میتونی با برنامه ی HJSplit هر فایلی با هر حجمی ، به هر تعداد تکه که خواستی تقسیم کنی و سپس دوباره اونها رو به هم وصل کنی. از زیر دانلودش کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار باهاش ساده هست.اما اگر متوجه نشدی سوال کن همینجا.

2. نرم افزار زیر رو دانلود کن که یک Video Converter هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا فایل ویدئویی رو بده بهش و خروجی رو زمانش رو تعیین کن. یعنی بگو از این فایل ویدوئویی، از دقیقه ی 0 تا 60 رو کانورت کن.

وقتی که تموم شد، دوباره فایل ویدئویی رو بده بهش و بگو این دفعه از دقیقه ی 60 تا مثلا 90 کانورت کن.

خب ، حالا تو دو تکه فیلم داری.

فرمت خروجی رو هم avi با کدک DivX یا Xvid بزار که Player بتونه بخونه.

سوال داشتی بپرس. موفق باشی.

Ghaioom
18-01-2011, 10:05
برای تکه تکه کردن فایل ویدئویی
Speed Video Splitter | بخش بندی سریع فایل تصویری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا Allok Video Splitter که با یه سرچ در گوگل میاد

دو تکه کردن فایل iso

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alireza1411
18-01-2011, 22:08
اون 8 گیگه رو که دوستمون نرم افزار Hjsoft رو هم معرفی کردند که در واقع کار همون 7-zip رو روی درجه فشردگی صفر میکنه. با اون هم که میشه ... پس 3 تا برنامه شد تا حالا. وین رار و سون زیپ و همین که دوستمون گفت ... فکر نمیکنم مشکلی باشه ...

برای اون سی دی ها که باید با نرو رایت کنید. Nero Vision رو باز کنید. مال من نسخه ی 10 نصبه ولی تو 8 9 هم همین مسیره. بعد ساخت VCD رو داره.

فقط یک نکته ... برای VCD میخواین از این روش برین. اگه از این دی وی دی پلیر های معمولی که یو اس بی هم وصل میشه دارین احتمالا xvid یا Divx و حداقلش mpeg4 رو باز میکنن. باید تست کنید.