PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار تبدیل فایل های ویدوئی

..hamed..
17-01-2011, 19:18
سلام
اقا من یه نرمافزار میخوام برا تبدیل فایلهای ویدوئی ای که از ماهواره میگیرم به یه فرمتی میخوام تبدیل کنه که تو پلیرهای خانگی cd و dvd قابل نمایش باشه
ممنون

Amir Varasteh
17-01-2011, 19:34
سلام.

توی قسمت مربوطه سوال کنی زودتر و بهتر نتیجه میگیری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
17-01-2011, 21:42
ممنون از دوست خبم بابت راهنمایی در مورد سوال شما عزیز که به تاپیک اصلی شما رو هدایت کردند
--
یکی از برترین نرم افزارها در این زمینه نرم افزار زیر هست:

Xilisoft Video Converter | برای تبدیل انواع فرمتهای ویدئویی به یکدیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

alireza1411
18-01-2011, 01:34
فقط من پیشاپیش بگم دردسرهایی خواهید داشت. برنامه های Video Redo و TMPGEnc و MeGUI بنا بر اظهارات و شواهد هر کدوم در مواردی جواب دادند ولی هنوز برنامه ای که باهاش بشه فایل های Trasport Stream یا TS رو تبدیل کرد و برای همه جورش جواب بده موجود نیست. حتی پلیر هم همین مشکل رو داره ... VLC و GOM و Splash هر یک مواردی رو چواب دادند ولی کلا خیر ....:41::41::41:

:11::11::11::11:

Amir Varasteh
18-01-2011, 09:25
من شدیدا نرم افزار HandBrake رو پیشنهاد میدم. امتحانش ضرری نداره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید