PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت اکسپلورر 7 را چطور میشه نصب کرد؟

mossi
20-05-2006, 01:15
اکسپلورر هفت را من بلاخره از سایت ماکرو سافت دانلود کردم. انجا میگفت باید تول ولیدیت را اینستال کنی ببینیم ویندوزت را خریدی یانه . اینکارو کرد و گفت درسته میتونی دانلود کنی . اما بعد از دانلود اکسپلورر هنگام نصب گفت برای نصب این باید بری توسایت ببینیم ویندوزت قانونی یانه . وقتی همراه با این ست اپ به مایکروسافت رفتم گفت ویندوزت قلابی است و نگذاشت اکسپلور اینستال بشه . تمام کرک هارو هم دوباره اجرا کردم نشد .
آپ دیت و دانلود از مایکروسافت کارش درسته ولی اینو نمیذاره نصب کنیم ببینیم چه تحفه ای است .
تاپیک های تو این زمینه را هم پیدا نکردم . یکبار یک نسخه کرک شده 7 را هم جایی پیدا کردم ولی نصب نشد .
دوستانی که رو ویندوز ایکس پی مجانی نصب کردند . چه پیشنهادی دارند .

Tornado2800
23-05-2006, 00:04
همونطور که میدونید چند وقت هست که مایکروسافت نگارش هفتم مرورگر اینترنت اکسپلورر رو داده بیرون و در پی اون هم سیستم امنیتی جدیدی رو معرفی کرده که امان نصب برنامه های مایکروسافت رو فقط به کاربرانی میده که توسط مایکروسافت تایید شده باشند به عبارت دیگر فقط کسایی میتونن این برنامه ها رو نصب کنن که ویندزوشون رو از خود مایکروسافت خریده باشند و سریال نامبر اون تایید شده باشه ! حالا من تو این مدت که سایت بسته بود و تقریبا بیکار بودم تونستم ستاپ اینترنت اکسپلورر رو کرک کنم طوری که دیگه نخواد ویندوز رو چک کنه و بهتون بگه که ویندوزتون اصله . شما باید ۲ کار کنید .اول اینکه اینترنت اکسپلورر ۷ رو از لینکی که گذاشتم دانلود کنید .بعد به کمک نرم افزار وین رار یا وین زیپ بازش کنید و سپس فایل کرک شده رو به پوشه upgrade انتقال بدید و روی فایل اصلی کپی کنید بعد از همون پوشه فایل upgrade.exe رو اجرا کنید تا برنامه رو نصب کنید .
در مورد اپدیت کردن ویندوز و دانلود پچهای امنیتی ویندزو هم باید بگم که اگه ویندزتون کپی هست و اصل نیست این کارارو بکنید تا بتونید راحت آپدیتش کنید :
۱ - وارد صفحه آپدیت ویندوز در مایکروسافت بشید
۲- کد زیر رو توی آدرس بار مرورگرتون کپی کنید و اینتر بزنید :
javascript:void(window.g_sDisableWGACheck='all')
بعد هم نوع آپدیت ( اکسپرس یا کاستوم ) رو انتخاب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mossi
25-05-2006, 15:16
tornado جون خیلی ممنون برای جوابت .
10 تا از بوسه های این ماریولا ی من مال تو .
من همانطور که تو سوالم نوشتم یکبار اکسپلورر 7 کرک شده را خواستم اینستال کنم که نشد . فکر میکنم که کت ویندوز به هم ریخت و مجبور شدم ایمیج رستور کنم .
ویندوز من آلمانی است . در حالیکه مطمئنا نباید نصب اکسپلورر انگلیسی مشکلی ایجاد کنه . چون بتا فقط انگلیسی بود .
اما نشد .
حالا بتای المانی هم آمده . اما چون ویندوز من اصل نیست نمیشه اینستالش کرد . احتمالا من باید صبر کنم که این المانیه را کرک کنند تا بشه نصبش کرد .
در هر حال ممنون . من دوباره یک سعی دیگه با این اکسپلورری که شما گذاشتی - روی سیستم کم حجمم میکنم ببینم چی میشه .

*سینا*
25-05-2006, 16:16
با سلام
برای قانونی کردن ویندوز خودتون این مطلبو ببنید
ممنون
100 قانونی
من الان خودم دانلود کردم

mahtabesfahan
25-05-2006, 16:31
عالي بود ممنون
خصوص pdf سينا