PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوی بد دهان

One Mania
17-01-2011, 16:32
سلام
روزی چند بار مسواک می زنم. نوع مسواک و خمیر دندان را نیز عوض کردم. دندان هایم نیز سالم هستند. ولی باز هم دهانم بو می دهد.
زبانم بیشتر وقتها زرد رنگ هست. و رنگ طبیعی نداره.
چه کار باید برای رفع این مشکل انجام دهم.

outpost
17-01-2011, 16:40
سلام
روزی چند بار مسواک می زنم. نوع مسواک و خمیر دندان را نیز عوض کردم. دندان هایم نیز سالم هستند. ولی باز هم دهانم بو می دهد.
زبانم بیشتر وقتها زرد رنگ هست. و رنگ طبیعی نداره.
چه کار باید برای رفع این مشکل انجام دهم.

زبان زرد رنگ و بوي بد دهان نشانه اين هستش كه صفرا بر شما غلبه كرده.

از غذاهاي چرب دوري كنيد.

ميوه و سبزيجات بخوريد... مخوصا ميوه هاي ترش

چيزايي كه طبع خنك دارن بخوريد مثل پرتغال ، ليمو ، هندوانه ، انار و.....

One Mania
24-01-2011, 16:07
با تشکر از دوست خوبم.
اگر مدت زیادی صفرا غلبه داشته باشه چه مشکلاتی برای بدن پیش خواهد آمد.
در ضمن من مدتی پیاز زیاد مصرف کردم خوب شدم.

nikaien
24-01-2011, 16:25
آب زياد بنوش

outpost
24-01-2011, 16:26
با تشکر از دوست خوبم.
اگر مدت زیادی صفرا غلبه داشته باشه چه مشکلاتی برای بدن پیش خواهد آمد.
در ضمن من مدتی پیاز زیاد مصرف کردم خوب شدم.

صفرا براي هضم غذاهاي چرب ترشح ميشه.
پياز باعث تحريك اسيد معده ميشه و هضم غذا رو راحت تر ميكنه ، به همين خاطر نياز به صفرا كمتر ميشه و درنتيجه حالتون بهبود پيدا ميكنه.

من نميدونم در طولاني مدت چه مشكلاتي بوجود مياره ، ولي غلبه صفرا باعث ناراحتيهاي زير ميشه.

زردی رنگ چشم و پوست
• خشکی دهان وبینی
• عطش زیاد
• جوش و آکنه در سر وصورت
• خشکی پوست واگزما
• تلخی دهان
• کاهش اشتها به غذا
• احساس گز گز و سوزن سوزن شدن بدن
• نبض سریع
• احساس تهوع

تشنگی و عطش / سوزش جگر / زبری وخشکی پوستدست و صورت / زردی وسفیدی چشم / رنگ ادرار کدرمیشود(زرد پررنگ میشود)/ عصبی شدن (چون گرمایزیاد عصبی میکند) / ناراحتی معده / تلخی دهان / کماشتهایی / حالت تهوع / ترش کردن که گلو میسوزد (چونصفرا داخل معده میریزد این حالتپیش میاید) / سر درد و شقیقه درد معمولا" دو طرف سرنبض میزند / تاریکی و سیاهی رفتن چشم (وقتی که ازروی زمین بلندمیشوید چشمانتان سیاهی میرود یا نور یاجرقه جلوی چشمانتان میاید) / سرگیجه / خشکی پوستوترک خوردن پوست / گرمی وداغی بدن / جوش فمالمعده (دریچه معده :جایی که مری به معدهوصل میشود) / دیدن خوابهای هولناک / جنگ و گریز /افتادن ازجای درخواب معمولا" از ساختمان 7 طبقه /پوست پوست شدن سر(شوره) / وجود لکه های سفید وقهوه ای در پوست (که وقتی به پزشک مراجعه میکنیدمیگوید این یک نوع قارچ است نمونهبرداری میکند و دارو میدهد خوب هم نمیشود سپس آنتیبیوتیک میخورید بدتر میشود وبعد باید بروید و بسوزانید )کسانی که دچار صفراوی مزاج شده اند دچار بیماری آلو(لام وواوهر دو ساکن )میشوند تکه تکه موهایشان میریزدویا ابروهایشان میریزد و سپس کورتن زیرش تزریقمیکندکه علت آن بالا بودن صفرا است این جور افراد علاقهعجیبی به خوردن یخ دارند وخیلی دوست دارند دائم یخبخورند / دچار یبوست مزاج میشوند وخیلی تندخووبهانهگیر میشوند کسی هم که صفرایش زیاد است تا بگوئیمحالت چطور است؟ سریع یقه ات را میچسبد