PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نام گذاری صفحات html از طریق کد

matin_847
17-01-2011, 14:50
با عرض سلام خدمت کاربران و مدیران
من می خواستم بدونم چه طوری میشه یک صفحه html را از طریق کد نام گذاری کرد مثلاً من در یک صفحه html لینکی قرار دادم در اون لینک نام این صفحه که از طریق کد نام گزاری کردم قرار بدم و وقتی روی لینک کلیک می کنم اون صفحه مورد نظرم باز بشه صفحه مورد نظرم همون صفحه ای هست که از طریق کد نام گزاری شده

ایا امکانش هست اگر امکانش هست چطور این کارو بکنم یا روشی دیگری اگه وجود داره ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید

mohammadesign
17-01-2011, 14:59
اگه منظورتون رو از بابت نام گذاري كدي بگيد ميتونم راهنمايي تون كنم

اگه كد منظورتون زبان برنامه نويسيه كه كافيه نام متغييري كه براي اون صفحه در نظر گرفتيد رو در داخل كد HTML قرار بديد مثلا اينجوري:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matin_847
18-01-2011, 12:00
اگه منظورتون رو از بابت نام گذاري كدي بگيد ميتونم راهنمايي تون كنم

اگه كد منظورتون زبان برنامه نويسيه كه كافيه نام متغييري كه براي اون صفحه در نظر گرفتيد رو در داخل كد HTML قرار بديد مثلا اينجوري:

سلام
منظورم همان زبان برنامه نویسیه خب چه طوری نام متغییر برای اون صفحه مورد نظرم در نظر بگیرم و این کدی که دادین در کجای کدهای html قرار دهم لطفاً در سطح مبتدی توضیح دهید

matin_847
20-01-2011, 11:52
سلام مجددکسی نیست بهم کمک کنه من هنوز جوابمو نگرفتم من چه طوری یه صفحه html را از طریق برنامه نویسی نام گذاری کنم چه طور نام متغییر برای صفحه مورد نظرم در نظر بگیرم

hossin.esm
22-01-2011, 10:11
جواب دوستمون درست هست
بعد از نام گذاری فایل نام را در یک متغییر ذخیره کنید

هرجا از صفحه که میخواهید لینک بگذارید و href ان را برابر متغییر php کنید.

اگر منظورتون چیز دیگر است بیشتر و دقیق تر توضیح بدید.

amomid66
17-02-2011, 11:36
با عرض سلام خدمت کاربران و مدیران
من می خواستم بدونم چه طوری میشه یک صفحه html را از طریق کد نام گذاری کرد مثلاً من در یک صفحه html لینکی قرار دادم در اون لینک نام این صفحه که از طریق کد نام گزاری کردم قرار بدم و وقتی روی لینک کلیک می کنم اون صفحه مورد نظرم باز بشه صفحه مورد نظرم همون صفحه ای هست که از طریق کد نام گزاری شده

ایا امکانش هست اگر امکانش هست چطور این کارو بکنم یا روشی دیگری اگه وجود داره ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید

سلام
داخل تگ های html بعد از تگ <body> این تگ رو وارد کنید

<a href="آدرس لینک" target="_self" > اسم برای آدرس </a>

توی کد target
self= داخل خودش باز می شه