PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محلول ضد ریزش Klorane Quinafort Men Treatment

Spiffy
17-01-2011, 12:12
با سلام
میخواستم نظرتونو درباره ی این دارو بپرسم
دوستم با تجویز پزشک اینو مصرف موضعی میکنه اما با اینکه تاثیر بدی نداره اما میترسه که اثر معکوس بذاره و ریزش رو تند تر کنه
ممنون میشم

Spiffy
18-01-2011, 22:22
نشد یه بار درست حسابی به درد بخوره این انجمن

T I G E R
19-01-2011, 12:33
اول اینکه برای درمان ریزش مو انواع و اقسام تونیک ها ، سرم ها و داروهای متفاوت در بازار هستش
در اینجا هم ما تجریبات و دانش خودمون رو در اختیار همه میذاریم
اینکه دکتر شما محصولی رو توصیه کرده که رایج نبوده و کسی تجربه و اطلاع لازم پیرامون اون رو نداره دلیلی نمیشه به بیخود بودن انجمن ربط بدید
شما همین محصول رو با گوگل در سایت های فارسی سرچ کنید می بینید هیچ نتیجه ای نداره
پس نه تنها در این سایت بلکه در کل سایتهای ایرانی در مودش حرفی نشده و کسی اطلاعی نداره
.................................................. .................................................. .........

اما پاسخ شما

Klorane شرکت معتبریه ... شامپو های ضد ریزش اون واقعا خوب هستند

(شرکت ایرانی فولیکا با کپی از شامپو های کلوران محصولی مشابه ساخته که اون هم خوب هستش و ازش تعریف میشه)

Klorane Quinafort جزو محصولات جدید و تخصصی شرکت کلوران برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت و رشد مو هستش (که در دو نوع مردان و زنان ارائه میشه)

در اینکه موثره ، بله محصول خوبیه ولی اینکه در همه افراد تاثیرگذار باشه مشخص نیست (من خودم تجربه اش رو ندارم)

اما حداقلش اینه بر روی افرادی هم که ممکنه موثر نباشه حداقل دیگه تاثیر منفی هم نداره

Spiffy
19-01-2011, 15:42
متشکرم عب چیزیه که دربارش بحثم نشده
آدم فکر میکنه تو ایران کچل وجود نداره

T I G E R
26-01-2011, 01:54
مثلا من هم مشکل ارثی ریزش مو داشتم ولی مشکلم از طریق زیر رفع شد

- روزانه 1 عدد قرص فیناستراید 1 میلی گرم یا فین پشیا

- هر 12 ساعت (صبح و شب) 30 قطره ماینوکسیدیل

- حمام روزانه یا حداقل یک روز در میان و استفاده از شامپو های مناسب

- استفاده از مکمل هایی مثل قرص روی و ویتامین E

-صبر و استمرار درمان (حداقل 4 ماه برای دریافت تاثیر اولیه)

عمومی ترین روش درمان ، روش فوق هستش

حال روش های دیگری هم هستند که تاثیر دارند ولی شاید چون رواجش آنگونه نیست کسی در وب چیزی پیدا نکنه

Spiffy
28-01-2011, 09:06
آیا رشد مجدد هم کرده موهاتون؟
یعنی جاهایی که احتمال میدادید ریخته، دراومدن؟

T I G E R
28-01-2011, 23:19
آیا رشد مجدد هم کرده موهاتون؟
یعنی جاهایی که احتمال میدادید ریخته، دراومدن؟
وقتی درمان رو شروع کردم که روزانه صدها تار موم میریخت و حسابی کم پشت شدن (فرق سرم دیگه مشهورد بود)

با شروع درمان در ماه اول هرچند مانند قبل ریزش نداشتم ولی همچنان موهام میریخت

در ماه دوم کاهش ریزش مو محسوس بود و در ماه سوم تقریبا ریزش مو متوقف شد

در ماه چهارم و پنجم شاهد پر شدن برخی نقاط سرم شدم

این زمان برای افراد متفاوته برخی در 2 ماه جواب میگیرند و برخی دیگه در 1 سال

کلا چنانچه سر شما کاملا طاس نشده باشه و قبل از از بین رفتن فولیکول های مو اقدام کنید امکان رشد مجدد هستش

(مگر اینکه خیلی بدشانس باشه و ژن مو بگونه ای باشه که هیچ روشی منهای کاشت مو موثر نباشه)

چون منهای ریشه های فعلی موی شما ، صدها هزار فولیکول مو بصورت منفعل در پوست سر وجود داره که از زمان تولد فعالیت نکردند

با تغذیه مناسب شما این فولیکول ها فعال میشن و شاهد رشد مو از این ریشه ها خواهید بود

Spiffy
29-01-2011, 06:20
والا من که نه واسه اون دوستم میخواستمو ممنون از توضیحاتت
مسی

Spiffy
29-01-2011, 11:40
حالا علت ریزش مو چیه؟
مثلا یکی که مشکل ارثی داره چه عوامل سریعترش میکنن؟

matin724
29-01-2011, 11:51
استقاده از شامپوی دکتر مظاهری

Spiffy
29-01-2011, 12:32
خب اون چیه؟
تا اونجای که من میدونم از راه شامپو درمان مطمئنی نیست

T I G E R
30-01-2011, 21:48
حالا علت ریزش مو چیه؟
مثلا یکی که مشکل ارثی داره چه عوامل سریعترش میکنن؟
علت ریزش مو متعدده مثل هورمون تستسترون ، کارکرد غیر نرمال غده تیروئید ، کمبود اهن و برخی ویتامین ها و ...

اما مهترین عاملی که ریزش مو رو زیاد میکنه ، استرس و فشار روانی هستش

Spiffy
30-01-2011, 23:16
علت ریزش مو متعدده مثل هورمون تستسترون ، کارکرد غیر نرمال غده تیروئید ، کمبود اهن و برخی ویتامین ها و ...

اما مهترین عاملی که ریزش مو رو زیاد میکنه ، استرس و فشار روانی هستش
عواملی مثله استم..نا هم تاثیر داره؟
چون اینم باعث کارکرد زیاد تستسترونه

J.Naderiii
30-01-2011, 23:28
سلام
این محلول ها تجاری هستند و مورد تایید FDA هم که نیستند و اثر کردن اونها هم که باید شخصا استفاده بشه تا معلوم بشه. شاید در مورد اشخاصی اثر کنه شاید هم نکنه. کی میدونه:happy:

T I G E R
31-01-2011, 12:19
عواملی مثله استم..نا هم تاثیر داره؟
چون اینم باعث کارکرد زیاد تستسترونه
تحقیقات بسیاری در این مورد شده و چیزی در این مورد یافت نشده

چه نزدیکی و چه خودارضایی صرفا سبب تخلیه استرس میشن

اما فردی که به خودارضایی اعتیاد پیدا کرد ، دچار مشکل روحی و استرس هستش و این عامل ریزش مو هستش نه خود عمل

این باور غلط توسط برخی پزشکان ایرانی بدون تحقیق دقیق بر اساس عقاید خودشون حرف هایی زدند در جامعه منتشر شده

ایراد اونها اینه که به تحقیقات ریشه داری نکردند ... اصل اینجاست خود عمل خود ارضایی عوارض ریزش مو نداره

اما شرایط روحی و مشکلات روانی و استرس فراوانی که فرد به ان عمل رو آورده عامل اصلی هستند

یعنی فرد با توجه به شرایط روحی فوق چه خودارضایی داشته باشه چه نه ، ریزش مو خواهد داشت

البته خود تلقین این کار که خودارضایی سبب ریزش مو میشه ار لحاظ روانی شما رو مستعد میکنه

در پایان منظور من این نیست که خودارضایی خوبه نه بلکه اعتیاد به اون سبب میشه مشکلات روحی و افسردگی شدیدتر بشه

اما اینکه بخواهیم برای مزمت یک کار ، صحبت های خلاف واقع بزنیم درست نیست

مثل اینکه داریم بچه ها رو گول میزنیم لولو خرخره داره میاد

بهرحال اعتیاد به خود ارضایی عوارضی داره ولی دلیل ریزش مو نمی تونه باشه

موفق باشید

Spiffy
31-01-2011, 17:05
و مورد تایید FDA هم که نیستن
مرسی
دلیلی برای این حرفتون دارید؟
منبعی؟

T I G E R
02-02-2011, 01:47
مرسی
دلیلی برای این حرفتون دارید؟
منبعی؟
منظور اون دوستمون از اینکه مورد تائید FDA نیست اینه که گواهی FDA نگرفته

هر دارویی که منتشر میشه چنانچه تائیدیه FDA داشته باشند بیانگر کیفیت بالای دارو و مثمر ثمر بودنش هستش

در چنین شرایطی عوارض داروها بطور دقیق بررسی میشه و در صورتیکه عوارض شدیدی نسبت به کاربردش داشته باشه ، ممنوع میشه

برای ریزش مو صرفا دو دارو تائیدیه FDA گرفتند

1- محلول ماینوکسیدیل 2- قرص فیناستراید 1 میلی گرم با نام تجاری پروپشیا (نوع هندی اون فین پشیاست)

قرصی هم تحت عنوان دوتاستراید برای ریزش مو در حال گرفتن تائیدیه بود که فعلا شرکت تولید کننده اش ازش انصراف داده

(این قرص تاثیری بهتر از فیناستراید داره و در حال حاضر صرفا در خارج یافت میشه)

سایر محصولات تائیدیه FDA نگرفتند نه اینکه بد هستند بلکه چون بصورت گسترده و دقیق بررسی نشدند ، علمی نیستند

Pami
02-02-2011, 02:51
دکتر من برای ریزش موی من قرص 5 میلی گرم فیناستراید تجویز کرده و دارم مصرف میکنم ، مثل 1 میلی گرمش عوارضی نداره یا اگه داره باهاش مطرح کنم 1 میلی گرم بنویسه ؟
در ضمن محلول و شامپو ضد ریزش مو ویتالیتی آمریکایی داده بهم ، کسی از میزان موفقیتش خبر داره ؟ علت ریزش موی منو ارثی گفت .

T I G E R
02-02-2011, 17:35
دکتر من برای ریزش موی من قرص 5 میلی گرم فیناستراید تجویز کرده و دارم مصرف میکنم ، مثل 1 میلی گرمش عوارضی نداره یا اگه داره باهاش مطرح کنم 1 میلی گرم بنویسه ؟
در ضمن محلول و شامپو ضد ریزش مو ویتالیتی آمریکایی داده بهم ، کسی از میزان موفقیتش خبر داره ؟ علت ریزش موی منو ارثی گفت .
فیناستراید 5 میلی گرم برای سرطان پرستات تجویز میشه (بخاطر عوارض شدیدش و امکان عقیم سازی)

صرفا فیناستراید 1 میلی گرم برای درمان مو کاربرد داره که عوارض خاصی نداره

فیناستراید 5 میلی گرم عوارض بسیار شدیدتری نسبت نوع 1 میلی گرم داره و توصیه نمیکنم

من پیشنهاد میکنم نزد یه پزشک دیگه برید

در ضمن ریزش موی ارثی توسط 3 داروی متداول درمان میکنند :

1- قرص فیناستراید 1 میلی گرم یا فین پشیا : روزی یک بار

2 - محلول ماینوکسیدیل :هر 12 ساعت

3- قرص زینک یا روی : هر روز 1 عدد همراه غذا
(نباید همراه با شیر ، ماست و بطور کلی مواد غذایی سرشار از کلسیم مصرف بشه چون مانع از جذب روی میشه)

در کنارشون استفاده از برخی مکمل ها مثل ویتامین E ، مصرف سبزیجات و مایعات توصیه میشه

محصولات ویتالیتی آمریکا هم محصولات خوبیند ولی بنظرم در کنار استفاده از ماینوکسیدل باشند بهتره

0reza666
02-12-2016, 11:24
.
سلام
هر جا تاپیک درباره مو باشه من میخونم دیگه. عالی بود توضیحات به لینک منم یه سر بزنید و اگه شد راهنماییم کنید لطفا.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]