PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مودم هنگام استفاده از V.P.И

A.M.D.D.E.V.I.L
16-01-2011, 23:10
سلام دوستان ما تو خونه که از پارس آنلاین سرویس گرفتیم که مزخرفه ، مودممون level 1 هست و نمیتونیم دو نفری در یک زمان از V.P.И استفاده کنیم ؟ به پشتیبانی زنگ زدیم گفتن مشکل از مودمتونه ولی نگفتن چیکار کنیم که درست بشه
کسی بلده؟ میتونین راهنماییم کنین که از کجا تنظیم کنم که دو نفری در یک زمان از دو کامپیوتر هر کدوممون به وی پی n های خودمون وصل بشیم؟

maziarb
16-01-2011, 23:22
.......................

A.M.D.D.E.V.I.L
19-01-2011, 21:20
یعنی بعد از این همه مدت کسی نیست که جواب این سوالو بدونه؟

a6l3i
21-01-2011, 12:03
سلام

طبق قوانین فروم ، تا اطلاع ثانوی بحث در این مورد و انواع ف|یلتر شک|ن و از این قبل ممنوعه.

من نمیدونم که شما دوتا کانکشن دارید یا یکی.
اگه یکیه که کاملا طبیعیه که نتونید وصل شید. چون همونطور که میدونید این کانکشن ها شما رو به یه سرور در خارج از کشور وصل میکنن و بهتون یه IP اختصاص میدن که فقط میتونه اطلاعات رو برای یه سیستم بفرسته. در نتیجه وقتی با یه سیستم وصل شین ، دومی دیگه نمیتونه از اون کانکشن استفاده کنه.

موفق باشید . . .

sei_pm
22-01-2011, 22:44
سلام دوستان ما تو خونه که از پارس آنلاین سرویس گرفتیم که مزخرفه ، مودممون level 1 هست و نمیتونیم دو نفری در یک زمان از V.P.И استفاده کنیم ؟ به پشتیبانی زنگ زدیم گفتن مشکل از مودمتونه ولی نگفتن چیکار کنیم که درست بشه
کسی بلده؟ میتونین راهنماییم کنین که از کجا تنظیم کنم که دو نفری در یک زمان از دو کامپیوتر هر کدوممون به وی پی n های خودمون وصل بشیم؟

الان هر کدومتون می تونید به تنهایی کانکت بشید؟
شما مطمئن هستید از کسی که این سرویس رو خریدید اجازه کانکت شدن دو یوزر به طور همزمان رو داده ؟