PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید mp3 player ساده

metallboyz
16-01-2011, 22:26
سلا مدوستان.من حداکثر پولی که میتونم بزارم 60 هست و دنبال یه mp3 player ساده هستم و امکاناتش مثل بولوتوث و wireless و lcd و ... اصلا واسم مهم نسیت فقط کیفیت صداش عالی باشه.در ضمن سبک موسقی رپ هم گوش میدم یعنی کیفیتش متناسب این سبک باشه. ممنون

privatedlove
17-01-2011, 11:38
سلا مدوستان.من حداکثر پولی که میتونم بزارم 60 هست و دنبال یه mp3 player ساده هستم و امکاناتش مثل بولوتوث و wireless و lcd و ... اصلا واسم مهم نسیت فقط کیفیت صداش عالی باشه.در ضمن سبک موسقی رپ هم گوش میدم یعنی کیفیتش متناسب این سبک باشه. ممنون
دوست عزيز من يه مدل iriver دارم
هدفون هاي خودش چنگي به دل نميزد و متاسفانه الان هر چي ميگردم نيست اما در ازاش يه جفت هدفون ep550 كريتيو ميذارم روش كه تازگي خريدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خود پلير رو 110 خريدم،4 گيگ
iriver e100 چهار گيگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جداي از 30 درصد كم كردن،بابت بدون جعبه بودن و نبود هدفون اصلي.بازم كم كردم حدود 45 درصد
البته يه هدفون 18 تومني نو هم كه همراهش هست

farzin1986
17-01-2011, 11:42
zen stone CREATIVE سبک ارزون محکم زیبا با باتری قوی

metallboyz
17-01-2011, 13:05
zen stone CREATIVE سبک ارزون محکم زیبا با باتری قوی
ممنون دوست عزیز میخام باتری خور باشه

peaceful1
17-01-2011, 13:15
دنبال باطری خور نباش رو هر حسابی بگی به شارژی برتری نداره بعد اون مدل کریتیو مدت های زیادی هست که تولید نمیشه.
+ CLip بخر یه سایت اینترنتی داشت نمیدونم هنوز موجود داره یا نه
یا cowon E2 البته این یکی متاسفانه صفحه نمایش نداره.

sastwhc
17-01-2011, 15:13
دنبال باطری خور نباش رو هر حسابی بگی به شارژی برتری نداره بعد اون مدل کریتیو مدت های زیادی هست که تولید نمیشه.
+ CLip بخر یه سایت اینترنتی داشت نمیدونم هنوز موجود داره یا نه
یا cowon E2 البته این یکی متاسفانه صفحه نمایش نداره.

ضمن تایید مطالب بالا در طیف قیمتی پایین سانسا و کریتیو انتخاب های بهتری هستند و با تذکر اینکه باتری خور بودن ممکنه باعث محدودیت شدید انتخاب ها شود در حالیکه برتری های دیگر در زمینه کیفیت صدا از نظر من اولویت دارند

metallboyz
17-01-2011, 16:54
cowon E2 البته این یکی متاسفانه صفحه نمایش نداره.
ایراد بزرگیه دوست من

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

دوستان نظر من clip هست.قیمتش چنده؟کسی راجبش نظری نداره؟

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

کیفیت صداش خوبه؟میخام بترکونه

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

دوستان من واسه خاطر این رو باتری خور تاکید دارم چون بعد یه مدت روغن باتری میزنه بیرون و دیگه باید انداخت دور دستگاه رو.مگه نه؟فکر کنم باتریش دیگه گیر نیاد.چیز دیگه که مهم هست دوام باتریه که چند ساعت کار کنه.اولویته اولم هم کیفیته صدا هست.ممنون

sastwhc
18-01-2011, 13:48
ایراد بزرگیه دوست من

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

دوستان نظر من clip هست.قیمتش چنده؟کسی راجبش نظری نداره؟

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

کیفیت صداش خوبه؟میخام بترکونه

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

دوستان من واسه خاطر این رو باتری خور تاکید دارم چون بعد یه مدت روغن باتری میزنه بیرون و دیگه باید انداخت دور دستگاه رو.مگه نه؟فکر کنم باتریش دیگه گیر نیاد.چیز دیگه که مهم هست دوام باتریه که چند ساعت کار کنه.اولویته اولم هم کیفیته صدا هست.ممنون

در حد قیمتش میترکونه اما جلوی پلیر 200 تومنی شاید چیزی نباشه

fabio montari
18-01-2011, 17:42
این sansa clip جلوی پلیر 450 تومنی هم کم نمیاره شک نکنید

peaceful1
18-01-2011, 21:28
من منظورم مدل بعدیش بود:
+ clip
کیفیت صدا به هدفون+فایل آهنگ+پلیر بستگی داره این تو جایگاه خودش و در حد شرح وظیفه اش بی نظیر هست تو استفاده portable یکی از بهترین گزینه ها هست ولی وقتی به اسپیکر و امسال این هاوصل میکنیم به نظر من تفاوت بعضی از پلیر های قیمت بالاتر مثل Cowon و این مدل ها خیلی بیشتر به چشم میاد.
تو رنج بوجه شما بهتر از این هیچ جای دنیا نمیتونید پیدا کنید
4گیگ 55 تومن

Highbury
18-01-2011, 21:38
نظرتون در مورد ترانس سند چیه؟به علت اینکه ترانس سند مستقیم به یواس بی وصل میشه و کابل نمیخواد قصد خریدش رو دارم.
سانسا کلیپ+ الان توی بازاره؟عکسش رو میشه بذارید همراه با قیمت .2 گیگ

peaceful1
18-01-2011, 21:51
2 گیگ ندیدم

اون ترنسنت کابل میخواد USB
کابل کلیپ mini USB استاندارد هست که همه جا به وفور پیدا میشه.
پس فرقی نمی بینم فکر کنم سوکتش با کلیپ یکی باشه خیلی بعیده که خود USB رو پلیر تعبیه شده باشه.

Highbury
19-01-2011, 00:49
این سانسا کلیپ رم خور هست؟یعنی حافظه ی فلش نداره؟
نه ترنسنت کابل فکر نکنم بخواد مستقیما به کامپیوتر وصل میشه .نگاه کنید این عکس رومن قبلا u3 سامسونگ داشتم که به همین شکل بود واقعا کار آدم رو راه میندازه هم فلش هست و هم ام پی3 پلیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند سوال داشتم:
آیا کلیپ گالری و رابط کاربری خوبی داره؟دردسری نداره؟مثلا میشه فولدربندی کرد؟مثل سامسونگ
حالا به غیر از تفاوتی در یو اس بی که با ترنس سند داره.
صدای هر دوشون چطوره؟قیمت 2 گیگشون الان چنده؟

سرعت انتقال دیتا با اینکه کابل و مموری کارت داره آیا کم نیست؟(نسبت به فلش)

peaceful1
19-01-2011, 10:50
تازه منظورت رو فهمیدم.
یک بار نظرم رو درباره برند ترنست پرسیدی گفتم که برند متفرقه ایی هست حالا اگه دوست داری خوب هیچی
پلیر USB سرخود سونی و iriver وسامسونگ دارن اگه ملاک اولت تو خرید این هست توصیه میکنم iriver T8 بگیری.

Highbury
19-01-2011, 17:11
خیلی ممنون بابت توضیحاتتون. چون من هم به عنوان فلش استفاده میکنم و هم به عنوان ام پی3 پلیر.پس اینجور که شما میگید باید برم ایریور بگیرم. مرسی.

metallboyz
19-01-2011, 17:17
من منظورم مدل بعدیش بود:
+ clip
کیفیت صدا به هدفون+فایل آهنگ+پلیر بستگی داره این تو جایگاه خودش و در حد شرح وظیفه اش بی نظیر هست تو استفاده portable یکی از بهترین گزینه ها هست ولی وقتی به اسپیکر و امسال این هاوصل میکنیم به نظر من تفاوت بعضی از پلیر های قیمت بالاتر مثل Cowon و این مدل ها خیلی بیشتر به چشم میاد.
تو رنج بوجه شما بهتر از این هیچ جای دنیا نمیتونید پیدا کنید
4گیگ 55 تومن
آقا میشه عکسشو بزاری؟من پیدا نکردم

metallboyz
19-01-2011, 17:49
ولی یه عیبی که این مدل داره باتریش قابل تعویض نیست و اگه خراب شد باید بندازیش دور...

peaceful1
19-01-2011, 17:49
پنج پست عقبتر یه لینک گذاشتم یه نگا بنداز

metallboyz
19-01-2011, 17:50
تا رنج 100 چی هست؟تابته فقط mp3 player باشه و صفحه نمایش کوچیک

Highbury
19-01-2011, 18:03
من اگه پولم بیشتر بود.سامسونگ u5 میخردیم. هم قشنگه هم صدای خوبی داره. من که یو3 داشتم امکاناتش عالی بود. ولی پولش رو ندارم.
مثل اینکه کریتیو هم توی این قیمت خوبه.به نظر من واسه ام پی 3 معمولی بیش تر از 70-80 خرج نکن

your_star
20-01-2011, 13:32
تا رنج 100 چی هست؟تابته فقط mp3 player باشه و صفحه نمایش کوچیک
NWZ-B153F 4G

Highbury
22-01-2011, 14:11
ولی یه عیبی که این مدل داره باتریش قابل تعویض نیست و اگه خراب شد باید بندازیش دور...

باتریهای اینها معمولا خراب نمیشند من که 3 سال یو3 داشتم خراب نشد. بعضی از دوستانم که حدود 3 سال میشه کریتیو و ... داره بازم خراب نشده.
اگه همین سه سال رو برم باتری بخرم هزینش بیشتر میشد.

پنج پست عقبتر یه لینک گذاشتم یه نگا بنداز
ممنون نگاه کردم.
احتمالا t8 یا همون سونی رو میخرم.

farzin1986
23-01-2011, 20:33
دوست عزیز درد سرهای باتری جدا، اصلا به محاسنش نمیرزه..
دستگاه شارژر و باتری های شارژی با عمر کم و درد سر حمل کردنشون زیاده..
من یه Creative ZEN 2GB داشتم تا چند وقت پیش حافظه فلشش سوخت وبا باتریش اصلا مشکل نداشتم..(از سال85 تا حالا)
:20:
خدا بیامرزتش خیلی خوشکل و شیک بود.. هفته ای یکی دو بار شارژش میکردم.. زیادم گوش میکردم..

farzin1986
28-01-2011, 12:05
بابا دلم تنگ شده واسش

shamsabbas
21-02-2011, 08:52
NWZ-B153F 4G
اما یک عیبی که پلیرهای سونی دارند اینه که خیلی شارژ نگه نمیدارند؛ حدود یک ساعت
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید

shamsabbas
21-02-2011, 09:30
سلام به همه اساتید
من هم می خواهم یک mp3 player بخرم
عمده استفاده من از mp3 player برای یادگیری زبان است. بنابر این استفاده من از دکمه های play و pause خیلی زیاد است و باید خوش دست باشد و فاصله دکمه ها اینقدر به هم نزدیک نباشد که دکمه ها اشتباهی زده شود. و ضمنا دستم هم خسته نشود یعنی از لحاظ اصول ارگونومی :20: مشکلی نداشته باشد چون روزی دو سه ساعت، mp3 player توی دستم است و باید مرتبا دکمه play و pause را فشار دهم.:24:
شارژ خوب نگه دارد
به سرعت شارژ شود
پیدا کردن فایلها در آن راحت باشد
بشود فایلها را دسته بندی نمود
درست است که برای موسیقی از آن استفاده نمی کنم ولی نمیخواهم صدای انکرالاصوات از خود تولید کند
کار کردن با آن راحت باشد
اگر رادیو و امکان ضبط کردن داشت که چه بهتر؛ ولی اگر هم نداشت برام مهم نیست :5:
ضمنا قیمتش هم گرون نباشه. یک چیز ارزون و دم دستی ولی بادوام میخوام
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم :11:

peaceful1
21-02-2011, 12:57
irever E50
از کریتیو نمیگم چون ارزون هاش اتصال از نوع MSC ندارند
از کوون نمیگم چون ارزون ترینی که به کارت میاد i9 هست
سن دسیک هم فقط clip+ هست که شارژ زیاد نگه نمیداره
سونی هم NWZ-B153F 4G که اشاره شد مدل خوبی هست

your_star
22-02-2011, 00:46
اما یک عیبی که پلیرهای سونی دارند اینه که خیلی شارژ نگه نمیدارند؛ حدود یک ساعت
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید

یکی از برتریهای پلیر های سونی شارژ فوق العاده شونه فقط بعضی مدلهای کوون مثل سونی در این زمینه عالین.
سونی سال 2005 پلیری با 33 ساعت شارژ به بازار داده بود با ابعاد همین پلیری که این جا هست!
با عرض معذرت لطف کنید اطلاعاتی که از اینور اونور میخونید رو به دیگران ندید.حداقل یه بار یه پلیر سونی رو آزمایش میکردید بعد مثل ...ها فتوا صادر میکردید.

shamsabbas
22-02-2011, 19:16
یکی از برتریهای پلیر های سونی شارژ فوق العاده شونه فقط بعضی مدلهای کوون مثل سونی در این زمینه عالین.
سونی سال 2005 پلیری با 33 ساعت شارژ به بازار داده بود با ابعاد همین پلیری که این جا هست!
با عرض معذرت لطف کنید اطلاعاتی که از اینور اونور میخونید رو به دیگران ندید.حداقل یه بار یه پلیر سونی رو آزمایش میکردید بعد مثل ...ها فتوا صادر میکردید.
نمی دونم روی چه حسابی میگین که این مدل شارژ فوق العاده ای داره. ممکنه مدلهای دیگر سونی قابلیت شارژ بالایی داشته باشند ولی این مدل را من از فروشنده هم که پرسیدم همین حرف را به من زد. البته یک مزیت بسیار عالی که این مدل دارد این است که ظرف 3 دقیقه برای یک ساعت پخش موزیک شارژ می شود.
به هر حال خوشحال می شوم اگر در مورد همین مدل سونی تجربه دیگری دارید به من هم بگویید

ضمنا اگر کسی جایی در شیراز سراغ داره که +sansa clip داشته باشه به من هم خبر بده

shamsabbas
22-02-2011, 19:25
irever E50
از کریتیو نمیگم چون ارزون هاش اتصال از نوع MSC ندارند
از کوون نمیگم چون ارزون ترینی که به کارت میاد i9 هست
سن دسیک هم فقط clip+ هست که شارژ زیاد نگه نمیداره
سونی هم NWZ-B153F 4G که اشاره شد مدل خوبی هست
سلام
ممنون از راهنماییتون
پس به نظر شما iriver E50 و NWZ-B153F 4G مناسب هستند.
اطلاعی از قیمت آنها ندارید؟
ضمنا در مورد مطلب بالا آیا شما هم تایید می کنید که NWZ-B153F 4G شارژ خوبی نگه میداره؟ یا نه؟

peaceful1
23-02-2011, 13:01
شرمنده اشتباه کردم

به نظرم میرسید یه مدل تو این سری بود که تو همین حدود 30 ساعت شارژ نگه میداشت یا دیگه تولید نمیشه یا با چیز دیگه اشتباه گرفته بودم.
ا

your_star
24-02-2011, 02:00
نمی دونم روی چه حسابی میگین که این مدل شارژ فوق العاده ای داره. ممکنه مدلهای دیگر سونی قابلیت شارژ بالایی داشته باشند ولی این مدل را من از فروشنده هم که پرسیدم همین حرف را به من زد. البته یک مزیت بسیار عالی که این مدل دارد این است که ظرف 3 دقیقه برای یک ساعت پخش موزیک شارژ می شود.
به هر حال خوشحال می شوم اگر در مورد همین مدل سونی تجربه دیگری دارید به من هم بگویید

ضمنا اگر کسی جایی در شیراز سراغ داره که +sansa clip داشته باشه به من هم خبر بده

دوست من این مدل پلیر سونی 17 ساعت پخش داره که تو این رده ی مینی پلیرها بهترینه.
اگه میخوای بهترین پلیر از لحاظ عمر باتری رو بگیری iriver e30 رو بگیر 8 گیگ 100 تومن با 52 ساعت پخش مداوم.
e150 ای که پیسفول جان میگه هم خوبه اسلات کارت هم میخوره اما باتریش حدود 18 ساعت.
اگر هم میخوای خرج خوب کنی sony NWZ-E453 بهترین انتخاب تو رنج 150 تومن هست با 30 ساعت پخش مداوم.
باتری سانسا تعریفی نداره.به عنوان یه پلیر اصلی توصیه نمیکنم.(نهایت 15 ساعت)

your_star
24-02-2011, 02:05
شرمنده اشتباه کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظرم میرسید یه مدل تو این سری بود که تو همین حدود 30 ساعت شارژ نگه میداشت یا دیگه تولید نمیشه یا با چیز دیگه اشتباه گرفته بودم.
ا
جد پدری همین مدل بود!
این هم از تناقضات سونی البته که عمر باتری این سری داره آب میره
walkman nw-e005

shamsabbas
25-02-2011, 22:00
سلام
ضمن تشکر از همه دوستان ضمنا یک مطلب دیگه هم هست که خیلی برام مهمه
میخواهم که هر وقت پلیر را روشن می کنم، ادامه همانجایی که برای آخرین بار به آن گوش می داده ام پخش شود. این مورد شاید در شنیدن موسیقی خیلی مهم نباشد ولی برای آموزش زبان مهم است.
تا الان من از گوشی K750 برای این کار استفاده می کردم و خوبیش این بود که هر وقت گوشی را روشن می کردم دقیقا ادامه آخرین track را پخش میکرد
آیا همه mp3 پلیرها این خصوصیت مورد نظر من را دارند یا نه؟ مخصوصا این را میخواهم در مورد +sansa clip بدانم. چون الان برادرم تهرانه و بهش گفتم که یکیش را برام پیدا کنه و بخره.
لطفا راهنمایی کنید

shamsabbas
25-02-2011, 23:17
دوست من این مدل پلیر سونی 17 ساعت پخش داره که تو این رده ی مینی پلیرها بهترینه.
اگه میخوای بهترین پلیر از لحاظ عمر باتری رو بگیری iriver e30 رو بگیر 8 گیگ 100 تومن با 52 ساعت پخش مداوم.
e150 ای که پیسفول جان میگه هم خوبه اسلات کارت هم میخوره اما باتریش حدود 18 ساعت.
اگر هم میخوای خرج خوب کنی sony NWZ-E453 بهترین انتخاب تو رنج 150 تومن هست با 30 ساعت پخش مداوم.
باتری سانسا تعریفی نداره.به عنوان یه پلیر اصلی توصیه نمیکنم.(نهایت 15 ساعت)
مقدار شارژش خیلی برام مهم نیست. چون حد اکثر روزی دو سه ساعت بیشتر از آن استفاده نمی کنم. بیشتر راحتی استفاده برای یادگیری زبان برام مهمه

ضمنا یک نفر بهم پیشنهاد کرده iRiver T8/4GB بخرم با قیمت 57000 تومن. صرف نظر از قیمتش به نظرتون این می تونه یک گزینه مناسب باشه؟
همونطور که توی پست قبلی گفتم این برام خیلی مهمه که بتونم ادامه فایل قبلی را بعد از روشن کردن مجدد گوش کنم
لطفا من را راهنمایی کنید. ممنون میشم

shamsabbas
26-02-2011, 20:35
تا حالا iRiver E50، iRiver T8، Sony NWZ-B153F و Sansa clip+ بهم پیشنهاد شده. کسی هست که از همه اینها استفاده کرده باشه و بهم بگه کدوم یکی از اینها بیشتر به دردم میخوره. ضمنا اگه گزینه دیگه‌ای هم سراغ دارید بهم معرفی کنید؛ لطفا

shamsabbas
26-02-2011, 20:36
سلام دوستان عزیز
میخواستم دوباره از شما نظر خواهی کنم و در مورد mp3 player مورد تایید شما بپرسم. با اینکه معیارهای دستگاه پخش مورد نظر خود را قبلا هم نوشته ام، باز هم برای یادآوری همه آنها را به صورت یکجا مینویسم.

1- اول از همه این را بگویم که عمده استفاده من از mp3 player برای یادگیری زبان است. بنابر این استفاده من از دکمه‌های play و pause خیلی زیاد است و باید خوش دست باشد و فاصله دکمه‌ها اینقدر به هم نزدیک نباشد که دکمه‌ها اشتباهی زده شود. و ضمنا دستم هم خسته نشود. یعنی از لحاظ اصول ارگونومی مشکلی نداشته باشد آخه روزی دو سه ساعت، mp3 player توی دستم است و باید مرتبا دکمه play و pause را فشار بدهم.
2- مدت زمان نگهداری شارژ، قابل قبول باشد.
3- به سرعت شارژ شود
4- پیدا کردن فایلها در آن راحت باشد
5- بشود فایلها را دسته بندی و برای آن play list درست کرد
6- درست است که برای موسیقی از آن استفاده نمی‌کنم ولی نمیخواهم صدای انکرالاصوات از خود تولید کند. بنابر این کیفیت صدا هم برام مهمه. البته نه آنقدر مهم، مثل کسانی که حساسیت گوششون به فرکانسهای مختلف صدا و مقامات مختلف موسیقی زیاد است.
7- کار کردن با آن راحت (user friendly) باشد
8- اگر رادیو و امکان ضبط کردن (صدا و رادیو) داشت که چه بهتر؛ ولی اگر هم نداشت خیلی برام مهم نیست.
9- ضمنا قیمتش هم گرون نباشه. یک چیز ارزون و دم دستی ولی بادوام میخوام
10- برام مهمه که در موقع روشن کردن پلیر، پخش فایل صوتی دقیقا از آنجایی که بار آخر به آن گوش میداده ام شروع شود. مثلا اگر قبلا به یک فایل 30 دقیقه‌ای گوش میداده ام و مثلا بعد از دقیقه 15 پخش، شارژ پلیر تمام شد یا آن را خاموش کردم، بعد از روشن کردن مجدد، فایل صوتی از همان دقیقه 15 شروع به پخش نماید. (گوشیهای سونی اریکسون این گونه هستند)
11- کوچک و جمع و جور باشد
12- اگر مثل +sansa clip کلیپ برای زدن سر جیب داشته باشد که خیلی هم عالی میشه. چون بیشتر مواقع در هنگامی که سوار تاکسی یا اتوبوس هستم دارم زبان کار میکنم و نمیخوام موقع پرداخت کرایه، پلیر از دستم بیفته. این مشکل، موقعی که از موبایل سونی اریکسون استفاده میکردم زیاد برام پیش میومد. به خاطر همین هم تا حالا چند تا هندزفری خراب کردم (همشون سیمشون قطع شد)، البته خود گوشی هم از خط و خش و ضربه در امان نموند

چون من الان در دوره آزمایشی هستم خیلی طول می‌کشد تا مطلب من تایید و در فروم درج شود بنابراین سعی کنید طوری من را راهنمایی کنید که. از این بابت عذرخواهی میکنم.
برادرم تا صبح یکشنبه تهرانه و خیلی عجله دارم که بتونم یک گزینه خوب برای کارم پیدا کنم.
خیلی ممنون میشم اگر سریع بهم پاسخ بدین، همونطور که تا حالا این کار را کردید
لطفا یک جوری من را راهنمایی کنین که ابهاماتم بیشتر نشه، نیاز به سؤال مجدد نداشته باشم و بتونم به سرعت و ظرف یکی دو روز آینده تصمیم مناسبی بگیرم
باز هم از شما ممنون و سپاسگزارم

peaceful1
26-02-2011, 22:07
سلام
ضمن تشکر از همه دوستان ضمنا یک مطلب دیگه هم هست که خیلی برام مهمه
میخواهم که هر وقت پلیر را روشن می کنم، ادامه همانجایی که برای آخرین بار به آن گوش می داده ام پخش شود. این مورد شاید در شنیدن موسیقی خیلی مهم نباشد ولی برای آموزش زبان مهم است.
تا الان من از گوشی K750 برای این کار استفاده می کردم و خوبیش این بود که هر وقت گوشی را روشن می کردم دقیقا ادامه آخرین track را پخش میکرد
آیا همه mp3 پلیرها این خصوصیت مورد نظر من را دارند یا نه؟ مخصوصا این را میخواهم در مورد +sansa clip بدانم. چون الان برادرم تهرانه و بهش گفتم که یکیش را برام پیدا کنه و بخره.
لطفا راهنمایی کنید

مقدار شارژش خیلی برام مهم نیست. چون حد اکثر روزی دو سه ساعت بیشتر از آن استفاده نمی کنم. بیشتر راحتی استفاده برای یادگیری زبان برام مهمه

ضمنا یک نفر بهم پیشنهاد کرده iRiver T8/4GB بخرم با قیمت 57000 تومن. صرف نظر از قیمتش به نظرتون این می تونه یک گزینه مناسب باشه؟
همونطور که توی پست قبلی گفتم این برام خیلی مهمه که بتونم ادامه فایل قبلی را بعد از روشن کردن مجدد گوش کنم
لطفا من را راهنمایی کنید. ممنون میشم

سلام دوستان عزیز
میخواستم دوباره از شما نظر خواهی کنم و در مورد mp3 player مورد تایید شما بپرسم. با اینکه معیارهای دستگاه پخش مورد نظر خود را قبلا هم نوشته ام، باز هم برای یادآوری همه آنها را به صورت یکجا مینویسم.

1- اول از همه این را بگویم که عمده استفاده من از mp3 player برای یادگیری زبان است. بنابر این استفاده من از دکمه‌های play و pause خیلی زیاد است و باید خوش دست باشد و فاصله دکمه‌ها اینقدر به هم نزدیک نباشد که دکمه‌ها اشتباهی زده شود. و ضمنا دستم هم خسته نشود. یعنی از لحاظ اصول ارگونومی مشکلی نداشته باشد آخه روزی دو سه ساعت، mp3 player توی دستم است و باید مرتبا دکمه play و pause را فشار بدهم.
2- مدت زمان نگهداری شارژ، قابل قبول باشد.
3- به سرعت شارژ شود
4- پیدا کردن فایلها در آن راحت باشد
5- بشود فایلها را دسته بندی و برای آن play list درست کرد
6- درست است که برای موسیقی از آن استفاده نمی‌کنم ولی نمیخواهم صدای انکرالاصوات از خود تولید کند. بنابر این کیفیت صدا هم برام مهمه. البته نه آنقدر مهم، مثل کسانی که حساسیت گوششون به فرکانسهای مختلف صدا و مقامات مختلف موسیقی زیاد است.
7- کار کردن با آن راحت (user friendly) باشد
8- اگر رادیو و امکان ضبط کردن (صدا و رادیو) داشت که چه بهتر؛ ولی اگر هم نداشت خیلی برام مهم نیست.
9- ضمنا قیمتش هم گرون نباشه. یک چیز ارزون و دم دستی ولی بادوام میخوام
10- برام مهمه که در موقع روشن کردن پلیر، پخش فایل صوتی دقیقا از آنجایی که بار آخر به آن گوش میداده ام شروع شود. مثلا اگر قبلا به یک فایل 30 دقیقه‌ای گوش میداده ام و مثلا بعد از دقیقه 15 پخش، شارژ پلیر تمام شد یا آن را خاموش کردم، بعد از روشن کردن مجدد، فایل صوتی از همان دقیقه 15 شروع به پخش نماید. (گوشیهای سونی اریکسون این گونه هستند)
11- کوچک و جمع و جور باشد
12- اگر مثل +sansa clip کلیپ برای زدن سر جیب داشته باشد که خیلی هم عالی میشه. چون بیشتر مواقع در هنگامی که سوار تاکسی یا اتوبوس هستم دارم زبان کار میکنم و نمیخوام موقع پرداخت کرایه، پلیر از دستم بیفته. این مشکل، موقعی که از موبایل سونی اریکسون استفاده میکردم زیاد برام پیش میومد. به خاطر همین هم تا حالا چند تا هندزفری خراب کردم (همشون سیمشون قطع شد)، البته خود گوشی هم از خط و خش و ضربه در امان نموند

چون من الان در دوره آزمایشی هستم خیلی طول می‌کشد تا مطلب من تایید و در فروم درج شود بنابراین سعی کنید طوری من را راهنمایی کنید که. از این بابت عذرخواهی میکنم.
برادرم تا صبح یکشنبه تهرانه و خیلی عجله دارم که بتونم یک گزینه خوب برای کارم پیدا کنم.
خیلی ممنون میشم اگر سریع بهم پاسخ بدین، همونطور که تا حالا این کار را کردید
لطفا یک جوری من را راهنمایی کنین که ابهاماتم بیشتر نشه، نیاز به سؤال مجدد نداشته باشم و بتونم به سرعت و ظرف یکی دو روز آینده تصمیم مناسبی بگیرم
باز هم از شما ممنون و سپاسگزارم

تا حالا iRiver E50، iRiver T8، Sony NWZ-B153F و Sansa clip+ بهم پیشنهاد شده. کسی هست که از همه اینها استفاده کرده باشه و بهم بگه کدوم یکی از اینها بیشتر به دردم میخوره. ضمنا اگه گزینه دیگه‌ای هم سراغ دارید بهم معرفی کنید؛ لطفا

دو قابلیت اصلی که گفتید همه برند های مطرح دارند
1 resume
2 playlist هم همشون داره ولی بر اساس نوع سبک موسیقی چینش میکنه
تو این ها + clip رو من که از همه بیشتر همه جا رو زیر رو رو کردم الان یه دونه هم نمیتونم پیدا کنم چه برسه به یکی که تو یه محدوده زمانی کوتاه بخواد پیدا کنه
فقط سونی تو مدت کوتاه شارژ طولانی میشه این قابلیت تو بقیه به میلی آمپر ساعت شارژی که استفاده میکنی داره
حتما پلیری بگیر که قابلیت اتصال MSC داشته باشه
فکر کنم یکی از مدل های زیر برای شما مناسب باشه
irever T8
NWZ-B153F 4G
اگه با اندازه سونی که تو پست قبل دوستمون گفتند مشکل نداری به نظر میاد کار کردن باهاش راحت باشه
sony NWZ-E453

shamsabbas
26-02-2011, 23:18
پیسفول جان از راهنمایی شما بینهایت سپاسگزارم

اول اینکه برادرم میگه که یک جا پیدا کرده که +sansa clip را داره

و دوم اینکه البته یک جایی بهش گفتن که اگر از گوشیهای سونی اریکسون استفاده می کنی میتونی Sony Ericsson MW600 Hi-Fi Wireless Headset بخری و ازش به عنوان ام پی تری پلیر استفاده کنی. البته نمیدونم سونی اریکسون مدلهای دیگری از هدستهای وایرلس داره یا نه. من که گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.

مشخصاتش هم توی لینک زیر نوشته شده

نظر شما چیه؟

your_star
27-02-2011, 03:35
اینها هم نظر منه:

با ابعاد کوچیک و هزینه ی کمتر از 100 عمر باتری خوب:
Sony b153f
iriver t8
با ابعاد معمولی هزینه ی بیشتر از 100 عمر باتری زیاد:
iriver e30
Sony NWZ-E453

shamsabbas
27-02-2011, 12:10
اینها هم نظر منه:

با ابعاد کوچیک و هزینه ی کمتر از 100 عمر باتری خوب:
Sony b153f
iriver t8
با ابعاد معمولی هزینه ی بیشتر از 100 عمر باتری زیاد:
iriver e30
Sony NWZ-E453

ممنون از راهنماییتون
در مورد +sansa clip نظری ندارید؟ این پلیر تو کدام رده نسبت به پلیرهایی که معرفی کردید قرار میگیره؟

shamsabbas
27-02-2011, 13:27
امروز برادرم رفته بود +sansa clip بخره؛ دوست فروشنده اش بهش گفته که من مدل معمولیش را دارم و مدل پلاس موجود نیست
ضمنا بهش پیشنهاد کرده بود iriver T8 بخره چون هم گارانتی داره هم اینکه خرابیش کمه ولی خرابی sansa خیلی بیشتره. ظاهرا مرجوعی زیاد داشتن.

"R E Z A"
27-02-2011, 15:06
سلام

من یه mp3 player میخواستم بخرم و موارد زیر برام مهمه چند تا هم سوال . ببخشید دیگه شاید سوالام آماتوری باشه چون تا حالا mp3 player نگرفتم

1- ام پی تری پلیر که میخرین هدست هم روشه یا نه ؟ چون برای من مهمه که هدستش از این نویزگیرا باشه ( صدای بیرون کمتر به گوش برسه ) مثل هنذفری های سونی اریکسون

2- کمترین حجمی که این دستگاهها دارن چقدره ؟ چون کار من با 100 مگ هم راه میفته

3- روزی 3 الی 4 ساعت ازش استفاده میکنم

4- کیفیتش هم خوب باشه ، با مصرفای بالا لا اقل یه سه سالی جواب بده

5- حداکثر بودجه هم با هدست 50 تومن

your_star
27-02-2011, 22:19
ممنون از راهنماییتون
در مورد +sansa clip نظری ندارید؟ این پلیر تو کدام رده نسبت به پلیرهایی که معرفی کردید قرار میگیره؟

سانسا گارانتی نداره چون گویا اسراییلیه اما دستگاه فوف العاده خوبیه فرق بین پلاس و عادی زیاده از جمله اسلات کارت حافظه در پلاس.
بهر حال تصمیم با خودته بین آیریور و سونی هم باید بدونی که کیفیت صدای سونی یه مقدار بهتره اما خوب گرونتره.هر دو مزایای خوبی دارن.

shamsabbas
27-02-2011, 22:27
سانسا گارانتی نداره چون گویا اسراییلیه اما دستگاه فوف العاده خوبیه فرق بین پلاس و عادی زیاده از جمله اسلات کارت حافظه در پلاس.
بهر حال تصمیم با خودته بین آیریور و سونی هم باید بدونی که کیفیت صدای سونی یه مقدار بهتره اما خوب گرونتره.هر دو مزایای خوبی دارن.
خیلی ممون از راهنماییتون
احتمالا سونی می گیرم

your_star
27-02-2011, 22:37
سلام

من یه mp3 player میخواستم بخرم و موارد زیر برام مهمه چند تا هم سوال . ببخشید دیگه شاید سوالام آماتوری باشه چون تا حالا mp3 player نگرفتم

1- ام پی تری پلیر که میخرین هدست هم روشه یا نه ؟ چون برای من مهمه که هدستش از این نویزگیرا باشه ( صدای بیرون کمتر به گوش برسه ) مثل هنذفری های سونی اریکسون

2- کمترین حجمی که این دستگاهها دارن چقدره ؟ چون کار من با 100 مگ هم راه میفته

3- روزی 3 الی 4 ساعت ازش استفاده میکنم

4- کیفیتش هم خوب باشه ، با مصرفای بالا لا اقل یه سه سالی جواب بده

5- حداکثر بودجه هم با هدست 50 تومن

1.هست -قیمت هدست نویز کنسلینگ زیاده روی مدلهای گرونقیمت میزارن مثل سری a و x سونی که بالای 250 تومن هستن.

2.الان کمتر از 2 خیلی تو بازار کمه(برندهای قابل قبول)

4.مدلهای آیریور سونی سامسونگ سانسا کوون و آیپاد کیفیتهای مناسبی دارن.

5.با این حدود قیمت اینا خوبن:
iriver E30 2gig با قیمت 60 تومن
iriver t8 2 gig حدود 55 تومن
sony nwz b150-f 2gig حدود 75 تومن
Samsung YP-U5 2GB حدود 75 تومن
creative zen moziac ez 100 4 gig حدود 75 تومن

shamsabbas
05-03-2011, 13:31
هفته پیش به صورت کاملا اتفاقی +sansa clip گیر آوردم. خریدم 63000 تومان.
باز هم از کسانی که من را راهنمایی کردند تشکر میکنم.

"R E Z A"
14-03-2011, 14:48
Mp3 Player فیلیپس Go gear دو گیگ رو گرفتم با ضمانت دو ساله 50 تومن یه هدفون فیلیپس هم گرفتم 24 تومن .

خوبه راضیم

اکثر هدفونهایی که روی مدل های متوسط mp3 player میذارن کیفیت ندارن و حالت اشانتیون دارن

فقط یه سوال وقتی صدا رو روی یه آهنگ کم میکنم ، دوباره تو آهنگ بعدی صداش زیاد میشه . voice limit رو هم چک کردم هم رو آف هم رو یه حد کم ولی جواب نداد کسی نظری داره ؟