PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خیلی بد در مورد دو کانشکشن همزمان برای adsl

hossputer7
16-01-2011, 21:14
با سلام به دوستان عزیز

من قبلا از یه شرکت adsl میگرفتم بعد یک کانکشن باسه لبتابم درست میکردم یک کانکشن جدا هم برای اون یکی سیستمم میساختم. بعد کابل لن رو میزدم به یکشون کابل usb رو هم وصل میکردم به اون یکی دستگام . و خیلی راحت بصورت جدا اینا به نت وصل میشدن

الان اون شرکت مضخرف برداشته رفته منم رفتم از پارس آنلاین اینترنت گرفتم . ولی دو کانکشن نمیشه یعنی یکی از سیستمام به نت وصل میشه مثلا با پرت یو اس بی مودمم بعدش اون یکی دیگه نمیتونه وصل شه !!! اصلا انگار بش مودمم وصل نمیشه

خیلی کلافم کرده

اگه میشه راهنمایی کنیدددددددددد :2::19:

reb
16-01-2011, 21:19
با سلام به دوستان عزیز

من قبلا از یه شرکت adsl میگرفتم بعد یک کانکشن باسه لبتابم درست میکردم یک کانکشن جدا هم برای اون یکی سیستمم میساختم. بعد کابل لن رو میزدم به یکشون کابل usb رو هم وصل میکردم به اون یکی دستگام . و خیلی راحت بصورت جدا اینا به نت وصل میشدن

الان اون شرکت مضخرف برداشته رفته منم رفتم از پارس آنلاین اینترنت گرفتم . ولی دو کانکشن نمیشه یعنی یکی از سیستمام به نت وصل میشه مثلا با پرت یو اس بی مودمم بعدش اون یکی دیگه نمیتونه وصل شه !!! اصلا انگار بش مودمم وصل نمیشه

خیلی کلافم کرده

اگه میشه راهنمایی کنیدددددددددد :2::19:
:31::31::31::31:مگه چند تا اکانت داری؟
اون شرکت باگ داشته و جنابعالی سو استفاده کردی حالا پارس باک نداره و باید کانکشن رو توی مودم تعریف کنی و گرنه تکی باید استفاده کنی.

hossputer7
16-01-2011, 21:27
سلام

مرسی reb جون

دقیقا اینی که میگی راسته آخه خودم میخودنستم اینطوریه همش از اون شرکته اینترنت میگرفتم

اما رفیق چطوری این کار رو کنم خدایش توش موندم

میشه راهنمایی کنی کجایی

راستی مودمم مدله Asus am602

مرسی

abvet
16-01-2011, 23:50
عزیزم حالا فقط میتونی همزمان استفاده کنی.یا با یه اکانت و هر کدوم جدا.

Arash4484
16-01-2011, 23:56
این از آرزوهای بنده بود که بشه همزمان از پوت LAN و USB بهره جست:31:
چه جوری شده بوده؟

reb
16-01-2011, 23:58
سلام

مرسی reb جون

دقیقا اینی که میگی راسته آخه خودم میخودنستم اینطوریه همش از اون شرکته اینترنت میگرفتم

اما رفیق چطوری این کار رو کنم خدایش توش موندم

میشه راهنمایی کنی کجایی

راستی مودمم مدله Asus am602

مرسی
باید وارد کانفیگ مودم بشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط اسمش فرق داره ولی مراحل کار یکیه