PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوختن hd4870 512 ati sapphire

WILD GOAT
16-01-2011, 19:46
اساتید1اتفاق ناگواری برا من افتاده و میخواستم ببینم هیچ راهی برا برون رفت از این وضع هست یا نه؟
من 1کارت 4870 sapphire 512 دسته 2 چندروز پیش خریدم. چون پاورم نمیکشید و امتحان هم داشتم وصلش نکردم تا همین دیروز. پاور هم خریده بودم:GREEN 535A و وصلش کردم، هیچمشکلی نداشت و وقتی با بازی TEST DRIVE امتحانش هم کردم خوب کار کرد.فقط اولین باری که نصبش کردم کارت رو و سیستم رو روشن کردم1چراغ که نزدیک درگاه پاور کارت بود روشن بود که بهش نمیخورد واسه قشنگی باشه و وقتی 1بار re start کردم سیستم رو دیگه روشن نبودو فقط موقعی که سیستم رو روشن میکردم روشن میشد که + 1صدای بلند فنش هم بود که طبیعی به نظر میرسید. تا امروز که وقتی بابام رفته بود سیستم رو روشن کنه بهم گفت که کیس روشن شده ولی سخت افزارهای داخلش کار نمیکنن. منم اول تعجب کردم و وقتی رفتم دیدم :کیس ظاهرا روشن بود ولی هیچی کار نمیکرد . منم اول پاور رو خاموش کردم و بعد هم 2باره روشن کردم ، بعدش هم سیستم رو روشن کردم که 1هو 1صدایی اومد که فهمیدم 1چیزی سوخت و بعدش هم بوی سوختن سخت افزار اومد. از اونموقع هرچی سیستم رو روشن میکنم انگار همه جی میخواد روشن شه ولی 1هو می ایستن. و در همین حین هم همون 1چراغ کارت+ 3تا چراغ بغلش با هم دیگه روشن میشن و 2باره خاموش.وقتی هم که کارت رو درمیارم سیستم راحت روشن میشه و هیچ مشکلی نداره.
الان گرافیکم سوخته؟هیچ کاری نمیتونم بکنم؟خواهش میکنم کمک کنید.:41::41::41::37::37::37::37::45::45:

WILD GOAT
16-01-2011, 21:26
هیچ کس هیچ نظری نداره درباره ی این اتفاق.که چطوری رخ داده یا اینکه آیا واقعا گرافیکم سوخته؟

D3vil_A
17-01-2011, 14:36
سلام دوست عزیز.
سیستم رو با یک پاور دیگه تست کنید + آیا شما برای اتصال 2x6Pin کارت گرافیک از یک تبدیل استفاده کردید؟
(به نظر نمیاد ارتباط با گرافیک داشته باشه ظاهرا)
سایر قطعات شما؟