PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل شدن دسکتاپ در ویندوز 7

camel_60
16-01-2011, 18:46
با سلام خدمت اساتید گل
من امروز یه ویندوز 7 جدید نصب کردم و تمام درایورها و برنامه رو نصب کردم به یه مشکل عجیب برخوردم اونم اینکه دسکتاپم واسه خودش قفل میشه بعضی موقع ها...:41: طوری که رو دسکتاپ هیچ کلیکی نمیشه کرد ... رو آیکونا نمیشه کلیک کرد و ... حتما باید یه لاگ آف یا ریست کنم تا درست شه ...
هم قبل آپدیت این مشکل بود هم الان که آپدیت کردم ...
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه مشکل چیه ؟؟؟؟
با تشکر

ebicross
16-01-2011, 19:07
قفل شدن Desktop فکر میکنم دلیل سخت افزاری داره. شما وقتی دسکتاپ هنگ میکنه میتونی به استارت منو دسترسی داشته باشی؟ یعنی میتونی از اونجا یک پوشه باز کنی؟ و یا کلا سیستم هنگ میکنه و پنجره ها سفید میشه؟
اگر همینطور میشه که گفتم ممکنه از هارد دیسک باشه.
اگر خیر باید برین به تنظیمات Power Option و power Plan رو چک کنید ببینید کدوم دستگاه رو خاموش میکنه بعد از مدتی که دیگه نمیتونه روشنش کنه و مشکل ایجاد میکنه. میتونید تمام اون قابلیتها رو غیرفعال کنید و تست کنید.

camel_60
16-01-2011, 21:06
قفل شدن Desktop فکر میکنم دلیل سخت افزاری داره. شما وقتی دسکتاپ هنگ میکنه میتونی به استارت منو دسترسی داشته باشی؟ یعنی میتونی از اونجا یک پوشه باز کنی؟ و یا کلا سیستم هنگ میکنه و پنجره ها سفید میشه؟
اگر همینطور میشه که گفتم ممکنه از هارد دیسک باشه.
اگر خیر باید برین به تنظیمات Power Option و power Plan رو چک کنید ببینید کدوم دستگاه رو خاموش میکنه بعد از مدتی که دیگه نمیتونه روشنش کنه و مشکل ایجاد میکنه. میتونید تمام اون قابلیتها رو غیرفعال کنید و تست کنید.
نگاه کنید دسکتاپ فقط به آیکونا نمیشه دسترسی داشت و کلیک راست رو دسکتاپ. حتی هواشناسی و ... و نوار ابزار هم کار میکنه ...
منظورتون قسمت change advanced power setting هستش؟

Help118
16-01-2011, 22:57
از قسمت ست آپ آپ بایوس تنظیمات رو دیفالت کن!
اگه نشد تنظیمات پاور حالات s1 و s3 و دیتیل اونا رو دستکاری کن
بازم نشد دی ویدی ویندوزت رو عوض کن

camel_60
17-01-2011, 21:52
از قسمت ست آپ آپ بایوس تنظیمات رو دیفالت کن!
اگه نشد تنظیمات پاور حالات s1 و s3 و دیتیل اونا رو دستکاری کن
بازم نشد دی ویدی ویندوزت رو عوض کن

ممنون
بایوس رو دیفالت کردم فعلا که 8 ساعته مشکلی ایجاد نشده ببینم تا فردا چی میشه ...

camel_60
18-01-2011, 01:13
بالاخره باز دسکتاپ قفل شد ...
تنظیمات پاور حالات s1 و s3 و دیتیل اونا رو دستکاری کن
منظورتون چی بود؟یعنی بزارم رو s1 یا s3?

esi707
22-09-2020, 17:27
بالاخره باز دسکتاپ قفل شد ...
تنظیمات پاور حالات s1 و s3 و دیتیل اونا رو دستکاری کن
منظورتون چی بود؟یعنی بزارم رو s1 یا s3?
ناموصا مشکلت حل شد ؟ چطوری؟