PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد برای adsl or wimax

kkkaktoos
16-01-2011, 18:40
دوستانی که توی مرکز شهید نهری با پیش شماره 8869 از اینترنت پرسرعت استفاده می کنند
اولا از کدوم شرکت گرفتن ؟ ( وایمکس یا adsl فرقی نداره )
دوما راضی هستند یا نه ؟
سوما یه تست از speedtest بزارن تا معلوم بشه سرعتش چقدره ؟ همراه با نام سرویسی که استفاده می کنند .
ایشالا به یه جمع بندی برسیم .
پیشاپیش ممنون .

A.IvI.I.N
17-01-2011, 11:44
اینطور که از سایت internetfinder استعلام کردم تو منطقه مخابراتی شما داتک و پارس انلاین و افروز نت سرویس میدن.
از میون این 3 تا افروز که اصلا طرفش نرو که کلاه بردار درجه یک هستن(یادمه تا پارسال 128 نامحدود میداد ماهی 50 تومن و 256 90 تومن و ...)
من به شخصه داتک رو پیشنهاد میدم دلیلش هم پشتیبانی خوب و ثبات سرعت و DC هم اصلا نداره یا اگرم داشته باشه سالی یکی دوبار.
پارس انلاین هم اینطوری که از کاربراش سوال کردم بعضی جاها خیلی خوبه و بعضی جاها برعکس و باید ببینی تو مرکز شما چطوره.
راستی این سایت internetfinder خیلی قابل اطمینان نیست و شایدم شرکت های دیگم تو مرکز شما سرویس بدن.

mehryar1973
17-01-2011, 20:53
اینطور که از سایت internetfinder استعلام کردم تو منطقه مخابراتی شما داتک و پارس انلاین و افروز نت سرویس میدن.
از میون این 3 تا افروز که اصلا طرفش نرو که کلاه بردار درجه یک هستن(یادمه تا پارسال 128 نامحدود میداد ماهی 50 تومن و 256 90 تومن و ...)
من به شخصه داتک رو پیشنهاد میدم دلیلش هم پشتیبانی خوب و ثبات سرعت و DC هم اصلا نداره یا اگرم داشته باشه سالی یکی دوبار.
پارس انلاین هم اینطوری که از کاربراش سوال کردم بعضی جاها خیلی خوبه و بعضی جاها برعکس و باید ببینی تو مرکز شما چطوره.
راستی این سایت internetfinder خیلی قابل اطمینان نیست و شایدم شرکت های دیگم تو مرکز شما سرویس بدن.

لازم میدونم یک نکته رو خدمتتون عرض کنم اونم اینه که داتک روی پیش شماره این دوستمون سرویس نمیده
(این شماره ها در واقع دایورت از مرکز سلمان فارسی هستن قبلا هم در موردشون زیاد بحث شده) افروز رو من هم
توصیه نمیکنم ولی بنظرم وایمکس ایرانسل بیشتر از همه بکار ایشون مید

kkkaktoos
17-01-2011, 22:42
ممنون از هر دو دوست عزیز که جواب دادن
البته من برای خودم نمی خوام . برای پسر خالمه . خودم دارم از پارس استفاده می کنم و خیلی ازش راضیم .
ولی پارس که توی این منطقه سرویس نداره . شاتل و صبا رو تونستم توی این منطقه پیدا کنم . حالا نمیدونم این 2 تا چجورین ؟
ایرانسل و مبین نت هم سرویس دارن . اما اونا رو هم نمیدونم چجورین ؟
به نظر من مهم 4 چیزه .
سرعت دانلود
شبانه رایگان
نداشتن قطعی یا حداقل کم بودن
پشتیبانی
که اون 2 تای اول از همه مهم تره .

mehryar1973
18-01-2011, 19:14
البته من برای خودم نمی خوام . برای پسر خالمه . خودم دارم از پارس استفاده می کنم و خیلی ازش راضیم .
ولی پارس که توی این منطقه سرویس نداره . شاتل و صبا رو تونستم توی این منطقه پیدا کنم . حالا نمیدونم این 2 تا چجورین ؟
به نظر من مهم 4 چیزه .
سرعت دانلود
شبانه رایگان
پشتیبانی

خواهش میکنم دوست من:31:
اگر شاتل سرویس میده شاید بد نباشه البته اذیت میکنه ولی از صبا بهتره
اگر میگفتید بودجه ماهیانه شون چقدره بهتر میشد راهنمایی کرد

d.b23
18-01-2011, 20:36
به نظر من مهم 4 چیزه .
سرعت دانلود
شبانه رایگان
پشتیبانی
من 512 مبین نت دارم و سرعت دنلودم هم بین 64-70 هست
2-8 صبح وجمعه ها رایگانه و سرعت رو هم کم نمیکنن(مثل روز های دیگه سرعت خوبه)
پشتیبانی تا حالا خوب بوده
قطعی هم اصلا نداشتم.
اگر به مبین نت سفارش بدید و بیان ببینن مودمی که شما در خواست کردی(مثلا داخلی) تو خونه شما (خونه دوستتون) جواب نمیده پولتون رو کامل پس میدن.
تا 22 بهمن هم گفتن مودم USB رو میدن
:46:

kkkaktoos
18-01-2011, 21:19
من 512 مبین نت دارم و سرعت دنلودم هم بین 64-70 هست
2-8 صبح وجمعه ها رایگانه و سرعت رو هم کم نمیکنن(مثل روز های دیگه سرعت خوبه)
پشتیبانی تا حالا خوب بوده
قطعی هم اصلا نداشتم.
اگر به مبین نت سفارش بدید و بیان ببینن مودمی که شما در خواست کردی(مثلا داخلی) تو خونه شما (خونه دوستتون) جواب نمیده پولتون رو کامل پس میدن.
تا 22 بهمن هم گفتن مودم USB رو میدن
:46:
پسر خالم هم می خواد مبین نت بگیره
فقط مودم داخلی بی سیم با پورت تلفن یعنی چی ؟ اون پورت تلفنش چیه ؟

d.b23
18-01-2011, 22:17
پسر خالم هم می خواد مبین نت بگیره
فقط مودم داخلی بی سیم با پورت تلفن یعنی چی ؟ اون پورت تلفنش چیه ؟
پورت تلفن برای استفاده از اینترنت تلفنی هست که ایشالا وقتی پیر شدیم تو ایران راه میافته(فعلا غیر فعاله):27:
توضیحات در لینک های پایین هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن یادم رفت بگم پینگ یکم زیاده معمولا حدود 300-350.البته بعضی اوقات به 250 هم میرسه
(تازه من با این وضعیت پینگ xbox Live هم بازی میکنم و اکثر اوقات مشکلی نیست و جواب میده)
ولی سرعت دانلود واقعا عالیه و در حد واقعی هست:46:
البته همه این موارد که گفتم به محل استفاده شما هم بستگی داره(من یوسف آبادم-میدان کلانتری((وسط میدون نشستم:31:))
:10: