PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه فروشگاه

HMMB
16-01-2011, 18:33
سلام
من ميخوام يه برنامه فروشگاه بنويسم كه شامل جداول مشتري و كالا و سرويس و فاكتور است كه توي دو جدول كالا و سرويس قبلا نام و قيمت و تعداد كالا و خدمات وارد شده.من ميخوام وقتي يه مشتري جديد اومد اسمش رو توي جدول مشتري ثبت كنم بعد كالايي كه ميخره از جدول كالاها كم بشه و بعد توي جدول فاكتور نام مشتري و كالا وقيمت و تاريخ ثبت بشه ونمايش داده بشه.من با برنامه دريم ويور كار ميكنم و خيلي با كد سر و كار ندارم اگه ميتونيد در اين زمينه به من كمك كنيد چون بايد 3 بهمن تحويل بدم!

باتشكر

moein_ak
17-01-2011, 02:24
خب دوست عزیز الان تو چیش کمک کنیم؟
توقع نداری که کل کدو قلمبه بهت تحویل بدیم؟
شما شروع کن بگو نمیدونی این تیکه رو چی کار کنی بهت جواب میدیم
ولی این که اصلا هیچی از کد ندونی بعد بگی کدو یکی برات بنویسه غیر منطقیه:41:

as13851365
18-01-2011, 10:58
سوال شما کمی مجهول است

آیا سیستم فروشگاه از سیستم های cms موجود در بازار است یا نه یک سبک شخصی است ؟

اگر از سیستم های cms استفاده شده می تونی کد ها و ماژولهای مربوطه رو پیدا کنی ( جستجو )

اگر سبک شخصی است و توسط یکی دیگه کد نویسی شده است و شما می خواهید آن را ارتقاع بدید با دریم ویور نمی تونی یه همچین کاری بکنی
باید به برنامه نویسی php مسلط باشی و با اصول برنامه ی نوشته شده ( همان سایت ) آشنایی داشته باشی تا بتوانی آن را ارتقاع بدی

مراحل زیر می تونه در راه رسیدن سریع به هدفت کمکت کنه :
1) آشنایی به html , css, ... ( صفحه استاتیک جهت طراحی صفحه ها )
2 ) آشنایی به زبان php
3 ) آشنایی با ساختار برنامه ای که می خواهی ارتقاعش بدی

HMMB
18-01-2011, 21:18
با سلام مجدد
از توجه شما ممنونم
در واقع من تا اينجا همه جداول را ساختم و در دريم ويور يك سايت محلي روي كامپيوتر خودم ساختم كه يه صفحه ورودي داره كه فروشنده با نام كاربري و رمز عبور وارد بخش مديريتي ميشه وميتونه نام مشتري ها وكالاها و خدمات و قيمت ها را وارد كنه و بعد ويرايش يا حذف كنه .من تو اين موندم كه وقتي يه مشتري جديد مياد و يه كالاهايي رو خريداري ميكنه چطوري به طور خودكار نام مشتري و كالا و قيمت اون بايد توي جدول فاكتور وارد بشه و بعد فاكتور به مشتري داده بشه! ( پروژه من يه پروژه دانشگاهي است كه استاد خيلي روي كدنويسي تاكيد نكرده بلكه گفته بيشتر از قابليتهاي دريم ويور استفاده كنيم!)