PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دیسکانکت شدن در ویندوز 7

naser_2006
16-01-2011, 16:59
سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده:

من با گوشی و کابل به اینترنت وصل میشم وقتی گوشی ریستارت یا کابل از یو اس بی جدا میشه اینترنت دیسکانکت میشه اما آیکونش نشون نمیده که dc شده ودیگه هم نمی تونی کانکت شی و باید یه بار ریستارت کنی تا درست یشه حتی با log off هم درست نمیشه

راحل این مشکل چیه؟
plz help me
tnx

ebicross
16-01-2011, 19:04
فکر نمیکنم راه حلی داشته باشه چون گوشی رو اینجا باید مودم فرض کنیم و وقتی مودم قطع بشه سیستم نمیتونه سریعا دیسکانکت کنه و مدتی طول میکشه تا بررسی شه.
برای همین مدتی طول میکشه که فکر نمیکنم بشه جلوش رو گرفت.
شاید با LogOff کردن قطع بشه سریعتر.

naser_2006
16-01-2011, 19:41
فکر نمیکنم راه حلی داشته باشه چون گوشی رو اینجا باید مودم فرض کنیم و وقتی مودم قطع بشه سیستم نمیتونه سریعا دیسکانکت کنه و مدتی طول میکشه تا بررسی شه.
برای همین مدتی طول میکشه که فکر نمیکنم بشه جلوش رو گرفت.
شاید با LogOff کردن قطع بشه سریعتر.
خب چرا این شرایط در ایکس پی نیست!

Pessimist
16-01-2011, 19:46
من این مشکل رو تو ویندوز xp داشتم اما از وقتی ویندوز 7 رو نصب کردم مشکلی به وجود نیومد.
نمیدونم جریان چیه!

Microsoft Windows
16-01-2011, 20:03
خب چرا این شرایط در ایکس پی نیست!

من این مشکل رو تو ویندوز xp داشتم اما از وقتی ویندوز 7 رو نصب کردم مشکلی به وجود نیومد.
نمیدونم جریان چیه!

منم همچین مشکلی با هردو ویندوز داشتم ولی راه حلی واسش پیدا نکردم البته راه حل پیدا کردم ولی کاری از دستم بر نمی اومد دست به گریبان بلوتوث شدم الان مشکلی ندارم مشکل اینجاست که اون برنامه ای که نصب میکنی که با کابل وصل بشه به اینترنت باگ داره با بعضی ورژن از ویندوز ها مشکل داره منظورم همون PC SUIT گوشی هاست .

naser_2006
16-01-2011, 20:43
ممنون از دوستان
راحل کاملتری کسی نداره؟

Help118
16-01-2011, 23:04
سعی کن موقع اتصال گوشی یه ارتباط اینترنت مثل ADSL داشته باشی و درایور ها و نرم افزارهای مربوطه این کار آپ دیت بشه چون همیشه تو 7 آپ دیت کردن درایورها براحتی و سریعا انجام میشه شاید مشکلت حل بشه
دی وی دی ویندوزت رو عوض کن و از آخرین آپ دیت های اون استفاده کن

naser_2006
17-01-2011, 01:01
سعی کن موقع اتصال گوشی یه ارتباط اینترنت مثل ADSL داشته باشی و درایور ها و نرم افزارهای مربوطه این کار آپ دیت بشه چون همیشه تو 7 آپ دیت کردن درایورها براحتی و سریعا انجام میشه شاید مشکلت حل بشه
دی وی دی ویندوزت رو عوض کن و از آخرین آپ دیت های اون استفاده کن
راستش دی ویدی که ندارم یه درایو رستور دارم که باهاش ویندوز رو رستور میکنم(لپ تاپ )در ضمن میتونه به 64 بیتی بودن ویندوزم ربط داشته باشه؟