PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fight Night Champion

Black Vengeance
16-01-2011, 16:55
Fight Night Champion

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : EA Canada

ناشر : EA Sports

پلتفرم : Xbox 360 – Play Station 3

تاریخ انتشار :
آمریکای شمالی : March 1, 2011
اتحادیه ی اروپا : March 4, 2011

سبک : Sport (Boxing
درجه بندی سنی :
ESRB : M (Mature)
PEGI : +18
BBCF : 18
ACB : MA15+
باکس شات رسمی بازی :

Xbox 360

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Play Station 3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منابع : Wikipedia – IGN Preview – PS Blog

دوستان عزیز خودتون رو برای یک بازی متفاوت آماده کنید
یکی از بازی های تحسین بر انگیزی که در سال 2009 برای 2 کنسول Xbox 360 و Play Station 3 منتشر شد بازی Fight Night Round 4 بود.واقعا سخت بود پیدا کردن کسی که این بازی را انجام داده باشد و مدتی جذب و سرگرم این بازی نشده باشد.مکانیسم های منطقی و جالب در گیری ، صداگذاری هیجان انگیز ، نورپردازی بسیار زیبا و طراحی زیبای چهره ی بوکسور ها که از گرافیک مطلوبی هم برخوردار بود همه و همه دست به دست هم داد تا از Fight Night Round 4 یک بازی دیدنی بسازد.از طرفی نصف لذت و هیجان بازی بخش دونفره ی آن بود.مطمئنا سبک بازی خیلی مهارت بیشتری را نسبت به یک بازیFihting طلب می کرد و مدت طولانی تری گیمر را درگیر می ساخت و از طرفی به یک استرتژی قوی هم نیاز داشت.دفاع به موقع و ضربه ی به موقع ، زیرا هر مشت اضافه فقط از توان بوکسور می کاست.
در نهایت با کوله باری از خاطرات خوش به سمت انتشار نسخه ی جدید می رویم و این در حالی است که EA وعده های بسیار امیدوار کننده ای داده.در ابتدا باید خیال شما را راحت کنم.Fight Night Champion یک Expansion برای Fight Night Round 4 نیست ! FNC یک نسخه ی کاملا مستقل است.به نظر می رسد EA این قدر تغییرات مثبت در بازی ایجاد کرده باشد که با صراحت چنین حرفی بزند.EA Canada در Vancouver که سازندگی بازی را به عهده دارد ادعا می کند که بخش Single Player بازی یک نوآوری بزرگ در بازی محسوب می شود و می گوید که Fight Night Champion قالب های قدیمی را می شکند و در بخش Single Player تجربه ای فراتر و بدیع تر از آنچه شما انتظار دارید فراهم می کند.حال در بخش Single Player بازی شما جنبه های دراماتیک ، احساسی و تراژدی دنیای حرفه ای بکس را تجربه خواهید کرد ! بله تعجب نکیند.به نظر می رسد شاهد سبک بسیار جالبی در یک بازی ورزشی هستیم.می توان گفت که EA به بخش Single Player یک داستان جالب اضافه کرده که بازی را از آن حالت تک بعدی خارج می کند و تجربه ای بسیار جدید و لذت بخش باشد ، تا جایی که Brian Hayesسازنده ی گیم پلی بازی درباره ی تغییرات بازی می گوید که این چیزی است که گیمر ها از EA Sports انتظار ندارند.بنابراین منتظر یک گیم پلی غیر منتظره و جذاب باشید.

یک ضربه ی سنگین ، شب بخیر !

طبق گقته های EA در نسخه ی نهایی بازی بین 60 – 65 بکسر حضور خواهند داشت که در بین آنها علاوه بر نوابغ بکس ( مانند محمد علی کلی ) چهره های جدید هم حضور دارند.برخی از بکسر هایی که تا کنون معرفی شده اند : David Haye ، Manny Pacquiao ، Vitali Klitschko ، Wladimir Klitschko ، Mike Tyson، Muhammad Ali، JoeFrazier، Joe Calzaghe ،"Sugar" Ray Robinson . بخش Legacy Mode هم که در نسخه های قبل با عنوان Carrer Mode شناخته می شد بهتر شده و تغییرات مثبتی داشته.بخش جدید Champion Mode هم به بازی اضافه شده.در بخش Champion Mode داستان بکسوری به نام Andre Bishop دنبال می شود.انتظار می رود اکثر نوآوری هایی که EA قولش را داده در این بخش پیاده سازی شود.از طرفی یک سیستم کنترلی جدید با نام Full Spectrum Punch Control هم به بازی اضافه شده.فراموش نکنید که به این سیستم کنترلی جدید به عنوان یکی از نوآوری های بزرگ بازی اشاره شده.

نور پردازی همچنان زیبا و چشم نواز به نظر می رسد

در نهایت با قاطعیت می توان گفت اضافه شدن یک داستان قوی به بازی مثل اضافه شدن روح به یک کالبد است و تغییر بسیار بزرگی محسوب می شود.بی صبرانه منتظر نسخه ی جدید بازی هستیم

Screen Shots

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایر تصاویر از Game Spot

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Videos

SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i_011411_140.jpg

SD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0.jpg

SD

SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 510_140.jpg

SD

Masoud King
16-01-2011, 17:08
ممنون یحی جان بابت تاپیک

همین عصری داشتم مطلب جمع می کردم که تاپیکش رو بزنم... خوب شد زحمت منو کم کردی : دی

Killzone2
16-01-2011, 17:56
بابت تاپیک بسیار زیبا ممون.

با این تصاویر و ویدئو هایی که من دیدم واقعا فوق العاده بود.تجربه جالبی خواهد بود در این سبک.

Sam Fisher 11
03-02-2011, 15:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دموشو گرفتم
بازی همونیه که انتظارشو داشتم...گیم پلی خیلی سریع تر و روون تر از fight night round 4 شده. البته تا قبل از بازی کردن چمپیون چون انصافا هنوزم شماره 4 چه از نظر گرافیک و چه گیم پلی از بقیه بازی های فایتینگ اسپورت یه سر و گردن بالاتره...
گرافیک تقریبا همونه که هیچ مشکلی هم نداره و بافت ها عالین و نورپردازی فوق العاده که باعث میشه پوست ها طبیعی به نظر برسن.
اگر تاحالا فایت نایت بازی کرده باشین با نحوه کنترلش مشکلی نخواهید داشت.
آنلاینشم تستیدم مشکلی نداشت...

در کل دموی بی نقصیه و باگ ماگ نداره و تا اومدن نسخه اصلی میشه حسابی باش حال کرد;)

MobinS
03-02-2011, 18:26
بازی رو لایو هم میشه بازی کرد؟ پس چرا توی باکس شات بازی ننوشته xbox live ؟

resident_evil
04-02-2011, 13:03
منم بازی کردم دمو رو خیلی خوب بود فقط نمیدونه چرا 2 مین اون گارد بی صاحب رو بیخیال نمیشه !
حرکات بسیار طبیعی هستن و به راحتی میتونین سنگینیه ضربات رو حس کنین . کلا همون نسخه ی قبل هم خیلی عالی بود برای همین من پیشرفت زیادی نسبت به نسخه ی قبل ندیدم

Sam Fisher 11
09-02-2011, 18:43
مولتیه بازی خیلی فاز میده
البته حیف که فقط علی و تایسون هستن
امروز 4بار بازیدم دوبار ناک اوت شدم(بازی اول یه آپرکاتی خوردم که داور اصلا مهلت نداد بلند شم: دی) دوبارم ناک اوت کردم : دی
از فیلم Fighter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه تکنیک یاد گرفتم امروز پیاده کردم جواب داد: دی به قول کریستین بیل: "هِد، بادی،هِد" : دی
طبق اعلام 8 روز دیگه سروراش بسته میشن...

mohammad_twe
24-02-2011, 23:57
بازی تا چند روز دیگه لیک میشه :دی
یه سوالی واسم پیش اومده ! بازی قسمت داستانی هم داره ؟

Sam Fisher 11
25-02-2011, 09:12

بازی تا چند روز دیگه لیک میشه :دی
یه سوالی واسم پیش اومده ! بازی قسمت داستانی هم داره ؟
بله عزیز یه داستان سینمایی داره و داستانش هم هست که متمایزش کرده...وگرنه گرافیک و گیم پلی خیلی نسبت به 4 تغییر نکرده...

+
GamesRadar: 8/10
X-Play: 5/5
gameinformer: 9/10
1up: +B
VideoGamer: 7/10

+

Metascore: 86

masoud93
25-02-2011, 10:58
سلام.

من نسخه قبلیاش رو بازی نکردم.

بازی بُکس هست ؟؟؟

فقط مشت زنی یا با پا هم کار میکنن ؟؟؟

اگه فقط با مشت (بُکس) باشه خوبه ...

Layken
25-02-2011, 12:48
اونی که با پا هم کار میکنند
کیک بوکسینگه
این فقط بوکسه...

pedram_sad
25-02-2011, 15:26
لينك هاي بازي leak شد
تو Abgx هم ثبت شد
تاپيك منتقل بشه

masoud93
25-02-2011, 15:53
قفل ap2.5 روی بازی گذاشتن ؟؟؟

mehdi30nema
27-02-2011, 08:44

کسی جواب این سوال را نمیدونه ؟

pedram_sad
27-02-2011, 14:06

کسی جواب این سوال را نمیدونه ؟
من خودم نگرفتم
اما انوطري كه ميگن مثل اين كه AP 2.5 نيست

تست ABGX :

mehdi30nema
28-02-2011, 09:21
بچه ها دیروز بازی را گرفتم .
بازی به شدت عالی هست ، نکته جالب اینه که با تمام بازی های بوکسی که تا حالا دیدی فرق میکنه . چرا ؟
چون بازی حالت داستانی بسیار قوی داره با دمو های فوق العاده زیبا . البته کماکان فقط باید مسابقه داد اما با یک داستان جداگانه و در شرایطی که قهرمان داستان توی زندان هست بازی شروع میشه .
گیم پلی بازی خیلی از نسخه قبلی بهتر شده و یه مقدار واقعی تر شده .
گرافیک بازی هم فوق العاده زیباست مخصوصا دیدن عرق بازکنان روی پوستشون واقعا لذت بخشه .
در کل شدیدا پیشنهاد میکنم این بازی را بگیرید .

joopiter23
01-03-2011, 20:24
ایول ... کلا این ea در حال ترکوندن است
بازی یکم زود تر اومده !!!!!
راستی موقعی که می افتیم زمین مثل قبلی باید پاشیم ؟
راستی بخش تمریناتش فرق کرده ؟

mehdi30nema
02-03-2011, 09:46
ایول ... کلا این ea در حال ترکوندن است
بازی یکم زود تر اومده !!!!!
راستی موقعی که می افتیم زمین مثل قبلی باید پاشیم ؟
راستی بخش تمریناتش فرق کرده ؟

آره مثل قبل باند میشه ولی یکم راحت تر شده .

vahidgame
03-03-2011, 16:11
گیم اسپات هم امتیاز خیلی عالی 8.5 رو داد!
کمتر بازیی توی این جور سبک ها هست که از سایت خیلی سختگیری مثل گیم اسپات همچین امتیازی بگیره! واقعا برید حالشو ببرید :31:
کلا بازی از نظر منتقدان خیلی راضی کننده بوده
میانگین امتیاز اون توی Metacritic امتیاز 8.5 و توی GameRankings هم 8.6 هستش....

mohammad_twe
04-03-2011, 23:18
نمیدونم چرا
اما من رو به شدت یاد بازی راکی رو ps2 میندازه ! عجب بازیه شاخیییی بود راکی ...
امیدوارم اینم مثل اون بتونه بهم بچسبه :دی

Layken
05-03-2011, 18:37
فایتینگ جالبی هستش...مخصوصا که نوید یک داستان خوب رو میده
گرافیکش هم خوبه طراحی چهره هاشون خیلی خوبه مشت میزنی تاثیر رو احساس میکنی...
**
کار سختی در مقابل Marvel vs Capcom داره و شاید هم مرتال کمبات

mohammad_twe
05-03-2011, 21:01
حامد اصلا مقایسه نکن با اون 2 بازی ... شاید بگیم فایتینگ اما از نظر سبکی کلی فرق داره با هم
پسر خیلی رو به واقعیت هست , من پیرم در اومد تا تونستن یه مسابقه رو ببرن :دی
داستانش هم جالبه , کلا با اینجور سبک بازی و همچین داستانی من خیلی حال میکنم ! جدا از بازی فیلم های فایتینگ هم خیلی حال میده :دی
گرافیک بازی هم واقعا خوب کار شده ...
من فعلا انگشتام داره کز کز میکنه :دی فکر کنم بعد تموم کردن بازی باید به فکر خرید 1 دسته جدید باشم ... :دی

Leon-117
05-03-2011, 21:27
اگه از كينكت پشتيباني ميكرد خيلي جالب ميشد....!خود بازي خيلي طبيعيه اگه كينكت بهش اضافه ميشد خيلي بيشتر واقعي ميشد.

Layken
06-03-2011, 11:26
حامد اصلا مقایسه نکن با اون 2 بازی ... شاید بگیم فایتینگ اما از نظر سبکی کلی فرق داره با هم
پسر خیلی رو به واقعیت هست , من پیرم در اومد تا تونستن یه مسابقه رو ببرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داستانش هم جالبه , کلا با اینجور سبک بازی و همچین داستانی من خیلی حال میکنم ! جدا از بازی فیلم های فایتینگ هم خیلی حال میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گرافیک بازی هم واقعا خوب کار شده ...
من فعلا انگشتام داره کز کز میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر کنم بعد تموم کردن بازی باید به فکر خرید 1 دسته جدید باشم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته محمد داستانیش خیلی خوبه...
گرافیکش هم واقعا متفاوته..

اگه از كينكت پشتيباني ميكرد خيلي جالب ميشد....!خود بازي خيلي طبيعيه اگه كينكت بهش اضافه ميشد خيلي بيشتر واقعي ميشد.
هنوز کینکت خیلی راه داره بتونه وارد همچین عرصه های خطرناکی بشه ..

mehdi30nema
11-03-2011, 20:14
بچه ها تو حالت Champion mode اونجا که از زندان میاییم بیرون و بعد چند تا مسابقه میدیم ، تو یکی از مسابقه ها بازی از راند دوم شروع میشه ( همون یارو که دستکش سبز داره ) خیلی هم خسته هستیم و با یه مشت میوفتیم روی زمین . میگه باید با یه ضربه دست راست بزنیمش ولی تا میرم جلو که بزنمش دو تا مشت که میخورم میوفتم روی زمین .

کلا زدن اون یارو قلق خاصی داره ؟

mohammad_twe
11-03-2011, 21:15
مهدی :
میگه سمت راستت ترکیده :دی شما فقط با چپ باید کار کنی , اصلا با راست نزنش .
چه قدر حال میده این بازی , امروز رفتم کلوپ کلی سره حساب و سره کل زدم :دی همرو هم بردم :دی وجدانم خیلی خوشحاله :دی

amaranth_silent
11-03-2011, 22:00
دوستان تو نسخه قبلیش وقتی مشت اخرو میزدی طرف میخورد زمین صحنه دوباره تکرار میشد از یه نمایه دیگه صحنه اهسته نشون میداد
ولی تو این نسخه چنتا مرحله رفتم اینو نداشت اینجوریه یعنی؟؟؟؟
در ضمن وسط راند یه کارایی باید میکردی که مپلا stamine بره بالا اینارو نداره ممنون میشم جواب بدید

mohammad_twe
12-03-2011, 00:14
دوستان تو نسخه قبلیش وقتی مشت اخرو میزدی طرف میخورد زمین صحنه دوباره تکرار میشد از یه نمایه دیگه صحنه اهسته نشون میداد
ولی تو این نسخه چنتا مرحله رفتم اینو نداشت اینجوریه یعنی؟؟؟؟
این رو که داره , صحنه آهسته میشه صدام خورد شدن فک و دندون های طرف هم میاد :دی
اما اونکی سوالت رو که میگی نه فکر نکنم تو این نسخه باشه ! من که ندیدم تا به حال.

amaranth_silent
12-03-2011, 11:02
این رو که داره , صحنه آهسته میشه صدام خورد شدن فک و دندون های طرف هم میاد :دی
اما اونکی سوالت رو که میگی نه فکر نکنم تو این نسخه باشه ! من که ندیدم تا به حال.

داداش بخدا واسه من صحنه اهسته نمیشه نمیدونم چرا ممکنه از cd باشه مثلا کامل نباشه؟؟یا تنظیمات خاصی داره اصلا حالم گرفته شده جان من یکی بگه چرا نمیشه؟؟

MobinS
12-03-2011, 15:17
بچه ها خیلی حال میده. اونایی که از این سبک خوششون نمیاد هم حتما بگیرن.

چقدر مرحله ی آخرش سخته؟؟؟ اون جایی که باید دو راند از زخمت دفاع کنی ! بابا اصلا نمیشه ! اعصاب نذاشته این بازی ! ( تازه رو آماتوره ! )

merikhi
13-03-2011, 01:43
بهترین بازی بوکس که تا حالا بازی کردم کاش بخش داستانی یه کمی طولانی‌تر بود و ماجراهای بیشتری داشت، از مبارزه آخرش ولی خوشم نیومد زیاد، در کل اصلا انتظار نداشتم به این خوبی باشه بازی :)

korokodil_avareh
13-03-2011, 02:03
بازیش که از نسخه قبلی خیلی بهتر شده،خیلی طبیعیتر شده
من نسخه قبلی رو تا همین اواخر بازی میکردم
الان هم این نسخه رو بار اول روی آخرین درجه راحت تموم کردم
امشب هم لایو بازی کردم 5 نفر رو ناک آوت کردم :دی
راستی اگه کسی پایه بود این یوزر منه :
karimIR
بگه یه وقتی با هم بازی کنیم.
راستی واسه من هم دوربین ریپلی نداره

وین رونی
17-03-2011, 11:57
این ایساک دهن منو صاف کرده.(همون غول آخر بازی)دو تا راند اول را که باید طوری بازیکنیم تا نکشه ما رو.بعدشم 75 تا ضربه زدم تو شیکمش.بعدش چکار کنم؟سرگیجه گرفتم از بس رینگو دور زدم
خیلی غوله.نقطه ضعف نداره؟چکارش کنم؟

MobinS
17-03-2011, 18:19
کسی نیست مثل این که جواب بده ! :دی مرحله آخر خیلی سخته. من که بی خیالش شدم :دی
لایو هم که با این پینگ نمیشه. هی ناک اوت میشدم :دی

korokodil_avareh
18-03-2011, 16:12
این ایساک دهن منو صاف کرده.(همون غول آخر بازی)دو تا راند اول را که باید طوری بازیکنیم تا نکشه ما رو.بعدشم 75 تا ضربه زدم تو شیکمش.بعدش چکار کنم؟سرگیجه گرفتم از بس رینگو دور زدم
خیلی غوله.نقطه ضعف نداره؟چکارش کنم؟

بعد از 75 ضربه ای که به شکمش زدید اگر درست یادم باشه باید برای 2-3 راند از چشمتون که آسیب دیده محافظت کنید و نباید 8 ضربه بهش بخوره و الا بازی تموم میشه
بعد از اینکه آسیب دیدگی چشمتون برطرف شد بین یکی از راندهای آخری(فکر کنم10) یه کات سین نشون میده که مربی بهتون میگه الان وقتشه که اون رو بندازید. اونوقت دیگه میتونید به راحتی ناک اوتش کنید.
موفق باشید

MobinS
18-03-2011, 18:19
بابا نمیشه ! روی آسون ترین حالت هم نمی تونم از چشمم محافظت کنم ! خیلی سخته بابا ! می میرم هم از اول چشم میاد ! بیخیال! کم مونده بزنم کنسول رو بشکنم!:19:

korokodil_avareh
20-03-2011, 21:38
بابا نمیشه ! روی آسون ترین حالت هم نمی تونم از چشمم محافظت کنم ! خیلی سخته بابا ! می میرم هم از اول چشم میاد ! بیخیال! کم مونده بزنم کنسول رو بشکنم!:19:
فرار کردن ازش که کاری نداره،این چند راند رو تا چشمت خوب بشه فقط ازش فرار کن
سعی کن طوری فرار کنی که یه گوشه گیرت نندازه،تگر هم گیر افتادی هول نشو،راحت میتونی با جا خالی دادن و دفاع کردن ضربه هاش رو دفع کنی و یه کانتر پانچ بزنی و در بری
از دکمه هل دادن L1 هم برای فرار کردن از گوشه های رینگ میتونی استفاده کنی
فقط هرکاری میکنی گاردت رو نیار پایین.موقع جاخالی دادن هم بیشتر سعی کن روبه عقب یا چش بری که از چشم راستت حفاظت کنی
:11:

MobinS
21-03-2011, 11:03
ممنون ولی باز هم نشد :دی چشم بسته همین طور دور می زنم ( دستام له شد! ) . ولی یک گوشه گیرم میندازه. میرم عقب هم نمی تونم خب حرکت کنم ! مجبورم سرمو بیارم جلو که هی می کوبه بهش ! نامرد نمی ذاره هیچ کاری بکنم که!
من که بیخیالش شدم ! اعصاب هم خوب چیزیه :دی ( یکی این بازی خیلی اعصاب خورد کنه ، یکی مرحله های آخر Angry bird و یکی هم Super Meat BOy :دی )