PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین رشته رزمی از دید شما / در کدام رشته رزمی فعالیت دارید؟

صفحه ها : 1 [2]

jaxtor
18-04-2016, 21:54
بهترین ورزش برای شما بوکس و در کنارش بدنسازی سبک هست

jaxtor
18-04-2016, 21:56
سلام . دوستان به نظرتون شخصی که قصد داره به عنوان سکوریتی گارد یک کلاب یا دیسکو تو یکی از کشورهای خارجی مشغول به کار بشه بهتره چه رشته رزمی رو شروع به یادگیری کنه ؟ قد : 195 وزن حال حاضر : 105

- - - Updated - - -

سلام . دوستان به نظرتون شخصی که قصد داره به عنوان سکوریتی گارد یک کلاب یا دیسکو تو یکی از کشورهای خارجی مشغول به کار بشه بهتره چه رشته رزمی رو شروع به یادگیری کنه ؟ قد : 195 وزن حال حاضر : 105

بهترین ورزش برای شما بوکس در کنارش بدنسازی سبک هست

jaxtor
18-04-2016, 22:13
بوکس جز ده ورزش برتر جهان هست بهترین ورزش برای سلامتی قلب هست قدرت بدنی یک بوکسور بسیار بالاست بطوری که می تواند در 10 دقیقه 30 نفر را بزند و یکی از ورزشهای المپیکی هست

که گارد خوبی دارد و مثل کیک بوکسینگ گاردش باز نیست بوکس باعث فشار بیشتر به قلب شده که باعث ورود اکسیژن و خون زیاد به قلب میشود و سلامت قلب را به دنبال دارد بوکس با ضربه زدن به

نقاط حساس بالا تنه میتواند سریع حریف را ناتوان یا بیهوش و حتی بکشد که ضربه مغزی نتیجه ان هست و این ورزش قدمت 4000 ساله دارد که از زمان کوروش کبیر انجام میشده

جودو به علت شکستگی مفاصل و اسیب دیدن مهره و نخاع به افراد ضعیف و لاغر و کسانی که پوکی استخوان در ناحیه لگن دارند اصلا توصیه نمیشود

تکواندو هم که واقعا مسخره و سوسولی هست و فقط برای حرکات نمایشی جالب هست مخصوصا توی شهر ما که تکواندو کار چهارساله کمربند مشکی دارد

کاراته هم فقط سبک کیوکوشین اون خوب هست اگر کیوکوشین واقعی اویاما در ایران تعلیم داده بشه و بقیه سبکهاش مزخرف هستند من خودم دوسال کاراته سبک شین تو کار کردم فوق العاده مزخرف بود تا کمربند نارنجی هم رفتم

کیک بوکسینگ هم به دلیل باز بودن گارد و اموزش غیراصولی اون تو ایران اصلا توصیه نمیشود چون هر مربی اون قوانینش فرق میکنه یکی کمربند میده یکی دیگه کمربند نمیده موی تای هم تو ایران به درستی اموزش داده نمیشه بعضی ها به اسم موی تای کیک بوکسینگ اموزش میدن اونم با دستکش بوکس

کشتی فوق العاده ورزش خوبی هست که میتواند با بوکس ترکیب شود و ورزش سامبو را تشکیل دهد یعنی هم بوکس هم دفاع شخصی

نینجو تسو هم در ایران اصولی اموزش داده نمیشه وسایلش برای ادم گرون درمیاد درضمن سلاحهاش هم گرونه و از نظر اقتصادی به صرفه نیست

در مورد کونگ فو توا هم باید بگم بیشتر نمایشی هست و بیشتر فرم کاتا دارد و پیچیده هست و امروز کمتر کسی به سراغ کونگ فو توا میرود

در نتیجه بوکس و کشتی و یا ورزش روسی سامبو بهترین ورزش ها محسوب میشوند

Ata Assassin
22-07-2016, 13:26
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز.می خواستم ببینم از شما بزرگواران کسی تو تبریز باشگاه خوب میشناسه واسه موی تای؟خودم قبلا حدود 6 ماهی رو سبک هالا کردم کاردم(با استاد اسماعیل ملک جهانی)که خیلی هم به نظرم رشته ی خوبی بود ولی به دلیل مسیر باشگاه عملا دیگه امکانش رو نداشتم که برم.حالا میخوام دوباره برگردم به یه رشته رزمی دیگه(به دلیل علاقه ای که دارم)خودم موی تای رو با توجه به سلایقم بهتر دیدم.اگه اساتید گرامی مربی خوبی تو تبریز تو این رشته میشناسن لطفا بنده راهنمایی کنن.1 دنیا سپاس

badboys_87
16-08-2016, 17:05
به نظر من ادم باید همه رشته هایزیر رو تجربه کنه تو دعوا هم همشون به کار میاد و مکمل هم دیگه هستند ...

بدنسازی و فیتنس برای افزایش توده عضلانی بدن و افزایش قدرت بدنی ... بوکس سرسختی و استقامت آدمو زیاد میکنه .... تکواندو برای ضربات پا عالیه ... و هاپکیدو و دفاع شخصی هم که توی نزاع و زدو خورد کاملا تکنیک هاش کاربردیه