PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف کردن پوشه system voloume information از ویندوز 7

Pessimist
16-01-2011, 15:34
سلام
تو تمامی درایوهای من یه پوشه ای با نام system voloume information هست که هرکاری میکنم پاک نمیشه حتی اسمش رو هم عوض کردم ولی پاک نشد.لطفا بگید چطوری میتونم از شر این پوشه خلاص بشم ممنون:11:

Arash4484
16-01-2011, 15:37
سلام
تو تمامی درایوهای من یه پوشه ای با نام system voloume information هست که هرکاری میکنم پاک نمیشه حتی اسمش رو هم عوض کردم ولی پاک نشد.لطفا بگید چطوری میتونم از شر این پوشه خلاص بشم ممنون:11:

سلام
دوست من از زمان XP این پوشه سیستمی جز اساسی هر درایوی محسوب میشه و قابل پاک کردن نیست...
شما میتونید show system file رو آف کنید که آنرا و امثالش را نبینید. با دیزیبل کردن سیستم ریستور نیز حجم محتویاتش کم میشود.
:11:

Pessimist
16-01-2011, 15:40
show system file کجاست؟:19:

Dariushtanha
16-01-2011, 16:11
سلام
دوست من از زمان XP این پوشه سیستمی جز اساسی هر درایوی محسوب میشه و قابل پاک کردن نیست...
شما میتونید show system file رو آف کنید که آنرا و امثالش را نبینید. با دیزیبل کردن سیستم ریستور نیز حجم محتویاتش کم میشود.
:11:
پاک (دیلیت )میشه کرد و ترفند خاصی داره ولی اطلاعات مربوط به System Restore را از دست میدی
حالا اگه اصرار داری پاک کنی بگو تا ترفندش را برات بگم:20:

Pessimist
16-01-2011, 16:13
فقط میخوام بدونم چطوری میشه مخفیش کرد.:11:

reb
16-01-2011, 16:26
فقط میخوام بدونم چطوری میشه مخفیش کرد.:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pessimist
16-01-2011, 16:52
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینو که خودم قبلا امتحان کردم ولی مخفی نمیشه.:41:
یه راه دیگه معرفی کنید.

reb
16-01-2011, 17:08
اینو که خودم قبلا امتحان کردم ولی مخفی نمیشه.:41:
یه راه دیگه معرفی کنید.
نه برادر این فولدر مخفیه پس اگه شما در فولدر آپشن گزینه نشان ندادن فایل و یا فولدر های سیستمی و مخفی رو تیک شده میبینید ولی عملا نشان میده یجای کار ایراد داره و خودت باید بگردی ببینی چرا دیگری بعیده بتونه کمکت کنه مگه این که ویروسی چیزی باشه که بنده از آن بیخبرم.

Arash4484
16-01-2011, 17:09
ویروسی نیستی؟

برو اورژانس سیتم های آلوده-ویروس معروفیه

ویرایش : من پست reb رو ندیدم که اشاره کرد احتمال ویروسه

Pessimist
16-01-2011, 17:25
دوستان من تو تنظیمات folder option تیک گزینه Hide Protected Operationg System Files رو برداشتم ولی بازم پوشه مخفی نمیشه.به نظر شما چیکار کنم؟

reb
16-01-2011, 17:29
دوستان من تو تنظیمات folder option تیک گزینه Hide Protected Operationg System Files رو برداشتم ولی بازم پوشه مخفی نمیشه.به نظر شما چیکار کنم؟

lol یعنی شما کار رو برعکس کردید بجای این که اگه تیک نداره تیک بزنی تیک داشه رو برمیداری و من فکر میکنم مشگل اصلی شما همینه که معنای بودن یا نبودن تیک هست.

Pessimist
16-01-2011, 17:41

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:37 PM ----------

lol یعنی شما کار رو برعکس کردید بجای این که اگه تیک نداره تیک بزنی تیک داشه رو برمیداری و من فکر میکنم مشگل اصلی شما همینه که معنای بودن یا نبودن تیک هست.

به به دیگه سطح سواد من انقدرها هم پایین نیست ها!:2:
این گزینه رو همین دو دقیقه پیش غیر فعال کردم و دوباره فعالش کردم ولی اتفاقی خاصی نیفتاد.

reb
16-01-2011, 17:44

خودت ببین فرق بین عکسی که گذاشتی و این که من گذاشتم.
پوشه مخفی کم رنگ تره و ایضا قفل وبست هم نداره

Pessimist
16-01-2011, 17:47
بالاخره یه راهی باید باشه دیگه!

reb
16-01-2011, 17:49
یعنی میگی اینایی که قفل دارن رو نمیشه مخفی کرد؟
بالاخره یه راهی باید باشه دیگه!
نخیر خصلتا مخفین ولی من چون همیشه فضولی میکنم میخوام همه چی رو ببینم برعکس حضرتعالی.

Pessimist
16-01-2011, 17:56
نخیر فایده نداره باید برم از اساتید کلیک جام جم بپرسم.

Dariushtanha
16-01-2011, 18:13
شما مطمئنی که این فولدر را دستکاری نکردی؟!
آخه بطور طبیعی نباید اونجوری که در تصویر که گذاشتی باشه

Pessimist
16-01-2011, 18:49
شما مطمئنی که این فولدر را دستکاری نکردی؟!
آخه بطور طبیعی نباید اونجوری که در تصویر که گذاشتی باشه

نه من اصلا دستکاریش نکردم.
البته اینم بگم داخل پوشه هیچی نیست ولی خودش نه پاک میشه نه مخفی میشه موندم چیکار کنم؟
به نظرت سیستم من ویروسی شده؟

reb
16-01-2011, 18:54
نه من اصلا دستکاریش نکردم.
البته اینم بگم داخل پوشه هیچی نیست ولی خودش نه پاک میشه نه مخفی میشه موندم چیکار کنم؟
به نظرت سیستم من ویروسی شده؟

اگه وقتی میخوای بری ببینی چی توشه این پیغام رو نده یقینا ویروسه چون حالت عادیش اینطوریه.

ebicross
16-01-2011, 19:00
19 پست خورده و لقمه 6598599 دور پیچیده دور سر. :46:

ببین شما این فولدرها رو احتمالا از ویندوز قبلی (به صورت غیر مخفی!) یادگاری داری ولی چرا مخفی نیستند خدا میدونه.
کارهایی که میگم بکن:

1- توی RUN بنویس Regedit و به مسیر زیر برو:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr ent Version\Explorer
اینجا یک Dword بساز و اسمش رو بزار UseSystemForSystemFolders و مقدارش رو هم 1 بزار.
حالا ببندش و برو مرحله ی بعد.

2- در RUN بنویس CMD و اونجا بنویس:
Attrib +h +s D:\System~1
توجه کن اون D اسم درایو هستش و برای هر درایو یک بار بزن.

اگر زد Access is Denied روی فولدر راست کلیک کن و به سربرگ Security برو. اونجا Edit رو بزن و بعد ADD رو بزن و اونجا بنویس Everyone و OK کن و براش Full Control در نظر بگیر.
بعد دوباره مرحله ی دوم رو تکرار کن.

توجه کنید دوستان اینها فایلهای سیستمی هستند و نباید پاک کنید. هزار و یک مشکل ایجاد میکنند. همچنین دسترسی بهش ایجاد نکنید و توش تغییری ندین.

موفق باشید.

Pessimist
16-01-2011, 21:17
آقا ابی دستت درد نکنه مشکلم حل شد.:11: