PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای sql server 2005

yashgin128
16-01-2011, 14:00
سلام دوستان
من sql server 2005 رو نصب کردم(نسخشو نمیدونم) ولی الان که میام اجرا کنم میبینم که هیچ فایلی برای اجرا وجود نداره و فقط تو sql server 2005 (در منوی استارت) یه زیر پوشه به نام Configuration Tools هست که شامل سه فایل به نام های SQL Server Configuration Manager و SQL Server Error and Usage Reporting و SQL Server Surface Area Configuration هست وخبری از اون فایل اجرا خود sql نیستش.

چیکار کنم؟شاید نیاز به نرم افزاری داشته باشم که sql نیاز به اون داشته باشه؟
دوستان من دانشجوی کارشناسی رشته نرم افزار هستم به نظرتون کدوم نسخه از sql بیشتر به کار من میاد؟

اگه بخوام sql server 2008 رو نصب کنم کدوم نسخشو؟ چون میخوام دانلود کنم یه نسخه کم حجم تر و مناسب تر رو پیشنهاد کنید.(میخوام یه پروژه که شامل چند جدول و چند query , procedure درون خود sql باشه و نیازی به ویژوال استدیو فعلا ندارم )
ممنون
-------------------------------------------------------------------

در راستای هدفمندی یارانه ها:
اطلاعیه شیطان: تا میتوانید گناه کنید به علت مبلغ بالای قبض، گاز جهنم قطع شده از آتش خبری نیست.

Farjameh
16-01-2011, 16:00
آخرین نسخه ای که از این برنامه موجوده و روی ویندوز 7 هم کار می کنه، SQL Server Enterprise 2008 R2 هست.
این برنامه حجم زیادی داره و فکر نکی کنم بتونی دانلودش کنی.
تو بازار بگرد هست. یا اگه خواستی می تونی یه مجموعه نرم افزاری بگیری که این برنامه هم توش باشه.
من فقط می دونم که تو آخرین نسخه مجموعه کینگ پرند هستش.

yashgin128
16-01-2011, 17:48
آخرین نسخه ای که از این برنامه موجوده و روی ویندوز 7 هم کار می کنه، SQL Server Enterprise 2008 R2 هست.
این برنامه حجم زیادی داره و فکر نکی کنم بتونی دانلودش کنی.
تو بازار بگرد هست. یا اگه خواستی می تونی یه مجموعه نرم افزاری بگیری که این برنامه هم توش باشه.
من فقط می دونم که تو آخرین نسخه مجموعه کینگ پرند هستش.

دوست عزیز سیستم عامل من xp هستش.
نمیخوام کامل باشه که حجم زیادی داشته باشه

C0OPeR
16-01-2011, 18:15
اگه فقط میخوای توش query تست کنی و از این جور موارد از sql server 2000 نسخه personal استفاده کن . هم حجمش کمه هم نصب و استفاده ازش راحتره هم نیازت رو برطرف میکنه . اگر هم 2005 میخوای استفاده کنی نسخه developer edition دانلود کن .