PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خدمت فوری

david071
16-01-2011, 13:04
سلام
اگر جای این سوال اینجا نیست من رو ببخشید

من تا 30 دی معافیت تحصیلی دارم اما دانشگاه از 15 یا 20 بهمن شروع به ثبت نام میکنند
من به مشکل خدمت برخورد میکنم یا نه؟

جواب کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد رشته تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر کی میاد؟:23:

farshidshd
17-01-2011, 10:52
سلام

اولا باید اینجا مطرح میکردی::

◄◄ سـازمـان نـظام وظیـفه و شرایـط ادامـه ی تحصیـل مشمـولان || شرایط کلی در پست اول ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ثانیا"

من تا 30 دی معافیت تحصیلی دارم اما دانشگاه از 15 یا 20 بهمن شروع به ثبت نام میکنند
من به مشکل خدمت برخورد میکنم یا نه؟

بله به مشکل بر میخورین، باید قبل از اتمام معافیت تحصیلی ، دفرچه خدمت رو بفرستین تا غیبت نخورین ، بعدش تا اومدن جواب ، میتونید به زمان ثبت نام دانشگاه برسید

جواب کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد رشته تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر کی میاد؟

همین روزا باید اعلام بشه

این سوال رو هم اینجا بهتر جواب میگیری ::
◄◄ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

.