PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این چه پردازشی در ویندوزه؟؟؟

davood.2008
15-01-2011, 19:11
سلام دوستان خسته نباشید
من مدتی وقتی به اینترنت وصل میشم بدون اینکه فعالیتی داشته باشم یعنی نه دانلود دارم نه وب گردی نه اپدیت نه فعالیت انتی ویروس و در کل هیچ هیچ فعالیتی ندارم اما چراغ مودم مدام چشمک میزنه و انگار در حال تبادل اطلاعاته .
وفتی همه چیز رو چک کردم ددم هیچ برنامه ای باز نیست تو تسک منیجیر اینصفحه شک کردم چون تنها این پردازش بود از شبکه داشت استفاده میکرد

میشه بگین این چیه؟
ویروسه یا عادی؟
چطور غیر فعال میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davood.2008
15-01-2011, 20:25
سلام دوباره
دوستان کسی نیست کمک کنه
این پردازش پدر اینترنت رو در اورد :
svchost(netscvs)

ebicross
15-01-2011, 22:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دقیقا مشکل مشابه شما.

davood.2008
15-01-2011, 22:49
سلام
مطالعه کردم اما چیز خاصی ننوشته بود
اخه این پردازش مشکوکه من حدوده 4 ماهه ویندوز نصبه و همیشه به اینترنت وصلم همچین چیزی ندیدم درضمن تمام برنامه ها رو از حافظه بردم بیرون و همه ابدیت های ویندوز و برنامه ها خاموشن اما باز هم داره ترافیک رد می کنه

فکر کنم باید ویندوز عوض کنم
اخه این یه دفعه از کجا پیداش شد
اگه بنا به ابدیت پنهان باشه خب من سیستم رو امشب تو ساعت رایگان روشن میکنم تا به دل سیر اپدیت کنه اما میدونم از این نیست

به نظرتون چکار کنم

join me
15-01-2011, 23:47
سلام دوباره
دوستان کسی نیست کمک کنه
این پردازش پدر اینترنت رو در اورد :
svchost(netscvs)

یکی از فایهای ویندوزه که مورد هدف ویروسها هم قرار میگیره اگر با یه ویروس کش به (نود 32 توصیه می شود) روز اسکن کردی مشکلی نداشت چزه خاصی نیست /در ضمن اینکه گفتی چراغ مودمت چشمک میزنه که دلیل به مشکل ویروس نیست / این چشمک فید بک مودم شماست با سرور پروایدر شما /

ebicross
16-01-2011, 01:44
دوست عزیز این فایل SVCHOST از خودش هیچی نداره. فقط داره تبادل کل سیستم شما رو نشون میده.
دقیقا مثل گمرک میمونه. از گمرک روزی 1000 تا کالا رد و بدل میشه. ولی این کالاها که مال مسئولهای گمرک نیست. مسئولین گمرک فقط ناظر رد و بدل هستند.

در مورد اون Akamaitechnologies هم بگم که Akamai با بیشتر از 15000 سرور در سرتاسر دنیا یک میزبان بزرگ سرویسهای IT هستش که خیلی از برنامه ها باهاش سر و کار دارند. مثل Real Player، Windows Media Player و شرکتهایی مثل جنرال موتور، مایکروسافت، آی بی ام، یاهو و حتی سازمانهای دفاعی و Apple.
شما میتونید با نصب یک Firewall تبادل اطلاعات سرویسهای Akamai رو متوقف کنید و فکر میکنم مشکلتون حل میشه.
باید ببینید چه نرم افزاری داره تبادل میکنه.

البته قبلش چک کنید این پروسه ویروس نباشه و تقلید پروسه های ویندوز رو نکنه. اول ببینید سیستمی هست یا خیر و بعد مسیرش رو باز کنید و امضای دیجیتال فایل رو بررسی و با یک آنتی ویروس اسکن کنید.

davood.2008
16-01-2011, 18:44
مرسی از راهنمایی با کسپر اپدیت چک کردم چیزی پیدانکرد حتما همونه که شما میگین ولی خدا بدادم برسه اگه بخواد همین طور ادامه بده دو روزه دیگه تمام ترافیکم تموم شده
:19:

Help118
16-01-2011, 23:51
این فایل مربوط به فایل سیستمی ویندوزه. ولی ممکنه مورد هجوم قرار گرفته باشه. احتمالا بخش آپ دیت ویندوزت باشه! با کمودو و فایروال اون هم یه تستس بزن. نشد ویندوزت رو عوض کن خوب

skyline00
16-01-2011, 23:59
به نظرتون چکار کنم

دقیقا اسم اون پروسز چیه ؟؟

2 : شما کانکشن رو باز کن و Sent , Receive اینترنت رو ببین ، به چراغ مودم کاری نداشته باش ، میتونی از سایتی که DSL میگیری هم چک کنی ترافیکت رو [/QUOTE]

Khazuk
17-01-2011, 01:46
شما برو توی control panel > system > remote setting مارک Allow remote assistance connections to this computer بردار
منم قبلا همین مشکل داشتم از این طریق حل شد