PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Overcharge شارژ نت بوک Asus Eee 4GB

elvin_1987
15-01-2011, 11:45
سلام دوستان من یک لپ تاپ 3 سال پیش خریدم مدلش Asus Eee 4GB هست الان این رو ور داشتم می خوام ازش استفاده کنم.چون من روزی بالای 8 ساعت استفاده از سیستم دارم حالا اگه از این استفاده کنم مجبورم روزی 4 بار شارژ کنم.

حالا ایا من می تونم نت بوکم رو به شارژر وصل کنم و استفاده کنم.اخه این باطری رو هر روز 4 بار شارژ کنم 1 هفته نشده از کار میو فته باطریش. میشه تو شارژ از نت بوک استفاده کنم اما به باطریش صدمه نزنه Overcharge نشه؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیزان من باطری رو شارژ باشه و بزنم به اداپتور و از نت بوک استفاده کنم باطری رو خراب نمیکنه بعدا مثل این موبایلها تو شارژ کار کنی باطری رو خراب می کنه اینم اینطوری میشه؟یا از اداپتور استفاده کنم و با نت بوک کار کنم سخت افزار نت بوک اسیب نمی بینه مثل ای سی شارژ لب تاب مثل گوشیهای موبایل.دوستان من رو راهنمایی کنید کسایی که میدونن راهنمایی کنن کلافم کرده:11::11:

N.H.H
15-01-2011, 19:33
سلام دوستان من یک لپ تاپ 3 سال پیش خریدم مدلش Asus Eee 4GB هست الان این رو ور داشتم می خوام ازش استفاده کنم.چون من روزی بالای 8 ساعت استفاده از سیستم دارم حالا اگه از این استفاده کنم مجبورم روزی 4 بار شارژ کنم.

حالا ایا من می تونم نت بوکم رو به شارژر وصل کنم و استفاده کنم.اخه این باطری رو هر روز 4 بار شارژ کنم 1 هفته نشده از کار میو فته باطریش. میشه تو شارژ از نت بوک استفاده کنم اما به باطریش صدمه نزنه Overcharge نشه؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیزان من باطری رو شارژ باشه و بزنم به اداپتور و از نت بوک استفاده کنم باطری رو خراب نمیکنه بعدا مثل این موبایلها تو شارژ کار کنی باطری رو خراب می کنه اینم اینطوری میشه؟یا از اداپتور استفاده کنم و با نت بوک کار کنم سخت افزار نت بوک اسیب نمی بینه مثل ای سی شارژ لب تاب مثل گوشیهای موبایل.دوستان من رو راهنمایی کنید کسایی که میدونن راهنمایی کنن کلافم کرده:11::11:

هوالعليم

با سلام ، دوست خوبم وقتي كه شما بصورت طولاني مدت ميخواهيد از لپ تاپ خود استفاده كنيد و در محلي هستيد كه دسترسي به برق شهري داريد حتما باطري لپ تاپ را خارج ساخته و بعد از شارژر استفاده نماييد. استفاده لپ تاپ بصورت طولاني در صورتي كه هم باطري به لپ تاپ متصل باشد و هم شارژر باعث خرابي سلولهاي باطري و IC كنترلر باطري ميشود و هم IC شارژ شما در طولاني مدت دچار اشكال ميشود.

موفق باشيد

elvin_1987
16-01-2011, 00:24
merci dost aziz.vala man dg hangh kardm hamin anjoman azizan mgan bezarin batri ro sharghr bashe dr esteade tollani va be batri va ic shargh batri asibi nemirese man mmmondam b khoda kodom doroste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!