PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه کانفیگ یه نرم افزار در ویندوز 2000 سرور چطوریه؟؟

Perpetual
15-01-2011, 11:03
سلام
یه نرم افزار دارم که مخصوص سیستم های یه اداره دولتیه(!!!!!!!!!!!!) هست و در ویندوز تحت ویندوز NT اجرا میشه.
حالا سیستم این نرم افزار ویروسی شد و مجبور به تعویض ویندوز این سیستم شدم.
قبلا روی اون 2000 سرور نسخه فمیلی نصب بود حالا دوباره اونو روش نصب کردم و نرم افزار هم نصب کردم.
حالا سیستم یا کارت شبکه سیستم از سرور آی پی می گیره ولی نرم افزار نمیتونه وصل بشه.
البته سیستم با کابل کراس به سرور وصله.
حالا سوال اینجاست که برای همچین نرم افزار هایی باید کانفیگ خاصی در ویندوز 2000 سرور انجام داد یا فایروال رو باید تنظیم کرد.
من که نه کانفیگ خاصی برای این نرم افزار دیدم و نه اصلا انگار ویندوز 2000 سرور فایروال داره.
راستی به دلایلی نمیتونم اسم نرم افزار رو بگم ولی هر چی تنظیمات توی نرم افزار زیر و رو کردم ولی بازم وصل نشده . نرم افزار ساده ایه ها ولی وصل نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون میشم کمکم کنید.

hraeissi
15-01-2011, 12:28
با این توضیحی که شما دادید اصلاً نمیشه کمکی کرد

ولی حالا این را بگم که هر برنامه تنظیمات خاص خودش را دارد و تمامشان یه تنظیم عمومی ندارن و بایتسی در این خصوص با پشتیبانی همان شرکت تماس بگیرید البته با توجه به اینکه قبلاً روی 2000 بوده بعید می دونم روی این سیستم جدید نصب بشه

Perpetual
16-01-2011, 22:21
با این توضیحی که شما دادید اصلاً نمیشه کمکی کرد

ولی حالا این را بگم که هر برنامه تنظیمات خاص خودش را دارد و تمامشان یه تنظیم عمومی ندارن و بایتسی در این خصوص با پشتیبانی همان شرکت تماس بگیرید البته با توجه به اینکه قبلاً روی 2000 بوده بعید می دونم روی این سیستم جدید نصب بشه
شرمنده بیشتر از این نمیشه توضیح بدم
فقط این بگم که کلی از تنظیماتی که برای این نرم افزار نیاز بوده انجام دادم و ویندوزم نصب شده و نرم افزار هم نصبه.