PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر بالا امدن ویندوز

parasiun
15-01-2011, 08:39
چون من فکر کردم مشکل از ویندوزه این سوالو اینجا بیان کردم من یک لب تاپ توشیبا a505 s6030 دارم که حدود4ماه خریدمش و اینو بگم که وقتی 4 روز باهاش کار کردم بعد ازش ریکاوری گرفتم حدود یک ماه کاردن باها ش وقتی دکمه ی پاور رو میزدم ویندوز دیر می امد بالا ظرف2یا4 دقیقه و رولوگوی ویندوز گیر میکنه ولی هنگ نمیکنه چون لوگوی ویندوز تکون میخوره خلاصه که چندین بار مجبور شدم دستی خاموشش کنم و وقتی گیر میکنه چراغ هارد بهزصورت ممتد روشنه.و اینو بگم گاهی اوقات مثلا 1از5 بار دوباره عالی میاد بالا.من لب تاپو بردم از اونجایی که خریدم برام با همون سیدی ها ریکاوری کرد. دوباره درست شد وهیچ مشکلی نداشت ظرف 35 ثانیه گاهی اوقات 3ثانیه دیر تر می امد بالا تا دوباره دقیقا بعد از یک ماه همون مشکل واسش پیش امد دوباره خودم ریکاوری کردم دوباره درست شد و دوباره سر یک ماه همون مشکل واسش پیش اومد.ولی در داخل ویندوز هیچ مشکلی نداره و حتی یک بار هم هنگ نکردهوسرعتشم از بقییه لب تاپ ها هم بیشتره.حالا با توجه به اینکه روی لوگوی ویندوز چراغ هارد ممتد روشنه حدود2دقیقه واینکه بعد از هر ریکاوری حدود هر 1ماه کاملا درسته ایا مشکل سخت افزارییه یا از ویندوزه شما میگید چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه گاهی اوقات مجبورم دستی خاموشش کنم.ویک چیز دیگه تمام نرم افزارارو من همون روز لولی که ریکاوری می کنم نصب میکنم یعنی هیچ نرم افزاری اضافه نمی کنم که این مشکل پیش بیادos :win 7 home prinum cpu :corei 7 1.6to2.8 hdd:500 ram4gb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebicross
15-01-2011, 10:05
با یک نرم افزار قدرتمند هاد دیسک رو جهت وجود بدسکتور چک کنید.
از نرم افزارهای بهینه ساز مثل TuneUp استفاده کنید و Registry رو هم Defrag کنید.
در ضمن 35 ثانیه هم برای بوت ویندوز خیلی زیاده.
درایو ویندوز رو هم Defrag کنید.
ولی همون چک کردن برای بدسکتور خیلی مهمه.