PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد معایب نسخه های پرتابل

dr_sohrab
15-01-2011, 01:48
ببخشین یه سوال داشتم ....معایب نسخه پرتابل نسبت به نسخ نصبی نرم افزار چیه ؟ محاسنشو میدونم تا حدی ولی معایبشو نمیدونم تفاوتش تو استفاده از رم سی پی یو بیشتره؟ حتما مشکلات زیادی داره وگرنه اصلاگ کلاگ آدم از نسخه های پرتابل استفاده میکر فایلای ویندوزشم به هم نمیریخت؟

mobin
15-01-2011, 04:26
من نرم افزارهای پرتابل زیادی استفاده کرده و میکنم. تا ثیر چندانی تو سرعت سیستم نداره. دو سه بار نتونستم آنتی ویروس یا آنتی اسپایور برای دفع برخی ویروسها نصب کنم و سیستم این اجازه رو نمیداد ولی با برنامه پرتابل این مشکل حل شد.
برخی برنامه های پرتابل بعد از مدتی از کار میافتند و چون موقت کرک شدند نمیتونین نامحدود از اونا استفاده کنین. برنامه ها هم ویژگی برنامه اصلی رو ندارن و این یکی از نواقصه پرتابله. مثلا پرتابل IDM در کپی پیس کردن لینکهای دانلود جواب میده ولی راسا نمیتونه ویدئوهای آنلاین مثل یوتیوب رو دانلود کنه . کلا در بسیاری از موارد کار راه اندازند.

saber_ordv7
05-12-2012, 13:43
سلام به همگی. من یه برنامه پرتابل ساختم ( برنامه واسه conect شدن به ecu ماشینه ) موقع conect شدن یه همچین خطایی میده:
please wait .video update in progress...
و همینجا دیگه گیر میکنه. برنامه های کمکی هم واسه اجرای برنامه نصب کردم. لطفا راهنماییم کنید واسم خیلی مهمه
با نشکر.

مهرسا1
05-12-2012, 14:54
ببخشین یه سوال داشتم ....معایب نسخه پرتابل نسبت به نسخ نصبی نرم افزار چیه ؟ محاسنشو میدونم تا حدی ولی معایبشو نمیدونم تفاوتش تو استفاده از رم سی پی یو بیشتره؟ حتما مشکلات زیادی داره وگرنه اصلاگ کلاگ آدم از نسخه های پرتابل استفاده میکر فایلای ویندوزشم به هم نمیریخت؟

به نظر من خیلی هم بهتره از نسخه نصب شدنی من سالهاست دارم از برنامه های پرتابل استفاده میکنم هیچ مشکلی هم ندارم بر عکس هر وقت از نرم افزارهای نصب شده استفاده کردم حسابی ویندوزم رو بهم ریخت