PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Norton Ghost 2003 یا Norton Ghost 2010 15 ؟

iranesabz
14-01-2011, 15:17
سلام

بعد از 2 روز وقت گذاشتن، تازه الان نصب ویدوز به همراه آپدیت ها و برنامه های جانبی تموم شد. واقعا کلی وقتمو گرفت.

حالا دنبال یه برنامه میگردم که از کل درایوم یه ایمج بگیره و همه رو روی یه هارد دیگه یا یه تعداد DVD کپی کنه. که اگه یه روزی سیستم به هم ریخت با یه cd بوت (که اینم خود برنامه بسازه) سیستمو بالا بیارم و همه اون فایلهای ایمج شده رو کپی کنم. خلاصه سیستم دوباره بشه مثل الان. شبیه دکمه f9 که تو بعضی از لپ تاپ ها هست.

بعد از کلی جستجو به برنامه Norton Ghost برخوردم. گویا این برنامه این کار رو میکنه!

- حالا به نظر شما کار با کدوم ورژن راحت تره و کدوم قوی تره؟ 2003 یا 2010 v15 ؟

- یه سوال دوم هم دارم! آیا از این برنامه میشه به صورت synchroniser هم استفاده کرد؟ فرض کنیم چند ماه بعد بخوام دوباره بکاپ بگیرم، آیا باید همه فایلها رو از اول بکاپ بگیرم یا خودش میاد چک می کنه و فقط از جدیدا بکاپ میگیره؟

مرسی

iranesabz
15-01-2011, 22:56
بسیار ممنون میشم اگه منو راهنمایی بفرمایید. کم کم داره دیر میشه! مرسی

mehdi_halla
16-01-2011, 00:37
سلام دوست عزیز.من این نورتون رو کار نکردم .ببین این بدردت میخوره .راهنماشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی من خودم از acronis استفاده میکنم.خودش برات سی دی بوت میسازه.و میتونی هم فقط تغییرات پس از بک آپ اولیه رو باهاش بک آپ بگیری(همون حالت synchronize).
برنامه بسیار کاملیه.

iranesabz
16-01-2011, 14:11
با سلام

بسیار ممنون بابت راهنماییتون. فقط یه سوال. آیا این برنامه از تمام فایلهای سیستمی و ویندوز و غیره رو هم بکاپ میگیره. منظورم اینه اگه فرض کنیم هارد من به هر دلیل ویروسی شد و یا فرمت شد، آیا میتونم با یه کپی ساده از طریق همین برنامه (بدون نصب ویندوز و یا هر برنامه ای که الان دارم) همه چیز رو به حالت اول برگردونم؟ شما خودتون تست کردید؟

درضمن این فایل راهنما هم پاک شده. لینکش متاسفانه خرابه؟

مرسی

mehdi_halla
16-01-2011, 16:18
خدمت شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بله دوست عزیز.برنامه از تمام فایل های سیستمی هم بک اپ میگیره.یعنی کاری نداره چی هست و چی نیست تمام محتویات هارد رو بک آپ میگیره وبه صورت یه فایل یه تیکه درمیاره.شما بعد از نصب ویندوز و تمام درایورها و برنامه های لازم یه بک آپ میگیرین تو یه پارتیشن دیگه ویا روی دی‏ وی‏ دی .و پس از مشکل دار شدن ویندوز سی دی بوتش(و یا فلش بوتی که ساختین) رو میذارین و بقیه ماجرا...

iranesabz
16-01-2011, 17:20
بسیار بسیار ممنون بابت راهنمایی تون.