PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نكته مهم درباره W800

Mehdi_Full
19-05-2006, 16:55
خدمتون عرض كنم كه با مشاوره و با كسب اطلاعات كامل براي خريد گوشي W800 به علاالدين رفتم . در آنجا هم يكسري اطلاعات در مورد اين گوشي بدست آوردم كه اونارو نقل قول ميكنم كه اميدوارم بدردتون بخوره . با چندين فروشنده كه صحبت كردم فهميدم كه خط توليد W800 به خاطر مشكلاتش از قبيل هنگ و نشناختن بعضي از گوشيها در هنگام بلوتوث و هنگهاي متوالي, خيلي وقته كه جمع شده و وقتي پرسيدم كه پس چرا هنوز تو بازار داره فروش ميره و جمع نميشه علت رو بدي بازار ايران عنوان كرد و گفت اين مدل كه تو بازار هستش هم از طريق كشورهاي اطراف داره وارد كشور ميشه (جالب اين بود كه خودش هم W800 براي فروش داشت) و به خاطر اينكه بتونن گوشيهاشونو بفروشن صداشو در نمييارن !!! البته خودم فقط از گوشيهاي سوني اريكسون استفاده ميكنم و خصومتي هم ندارم ( قابل توجه W800 دراها ) در آخر هم يه K750 خريدم كه اميدوارم انتخاب خوبي كرده باشم .ممنون

papiyoon
19-05-2006, 17:02
مسخره ترین حرفی که میشه راجع به یه گوشی اونم یه همچین گوشی پر فروشی زد همینه :laughing:
چطوری شما این حرفو باور کردی ؟ و تازه اومدی اینجا هم اعلام کردی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink:
این فروشنده ها هر حرفی میزنن
اگه اینجوری بود خود سونی اریکسون اعلام میکرد که دیگه این گوشی تولید نمیشه
الان اگه به سایت سونی اریکسون بری میبینی که فریم ور این گوشی مدام آپدیت میشه و در فریم ور های جدید مشکلاتش برطرف شده
درضمن من خودم 8 ماه پیش این گوشی رو خریدم و تا امروز هیچ کدوم از این مشکلاتی که گفتی رو باهاش نداشتم با اینکه فریم ور رو هم آپدیت نکردم

ebinem173
19-05-2006, 17:18
این حرف فرو شنده هاس هرکی یه چیزی میگه واسه خودش شما باور نکن

Strasboorg
19-05-2006, 18:12
سلام
دقيقا حرف دوستان تاييد ميشود
فروشنده هاي علا الدين فرق گوشي رو با گوشكوب نميدونند
البته بعضياشون هم ميدونند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما زياد رو حرف اونا حساب نكن
گوشيتم مبارك باشه .

papiyoon
19-05-2006, 20:11
سلام
دقيقا حرف دوستان تاييد ميشود
فروشنده هاي علا الدين فرق گوشي رو با گوشكوب نميدونند

دقیقا همینطوره
کاملا بی سواد هستن
یکی از دوستانم رفته بود گوشی W550 بگیره
پشت گوشی نوشته بود دوربین 2 مگاپیکسل اما فروشنده به این دوست من گفته بود این گوشی 2 گیگ رم داره همونطور که پشتش نوشته :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
البته این دوست من که خودش وارد بوده متوجه سوتی فروشنده شده :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
خلاصه اینکه حرف این فروشنده های علاالدین پشیزی ارزش نداره :happy: :happy:

مجید فینا
19-05-2006, 20:45
عجب جوکی یارو گفته
من کا 750 رو بخاطر هنگ کردنش فروختم و w800 خریدم حالا فروشنده میگه گوشی دبلیو 800 هنگ میکنه
من که ال خرخره آهنگ ریختم و هیچ مشکلی نداشته

Mehdi_Full
19-05-2006, 20:52
دوستان عزيز بنده نقل قول چند تا فروشنده رو گفتم حالا چرا ميزنين !!

papiyoon
19-05-2006, 23:31
دوستان عزيز بنده نقل قول چند تا فروشنده رو گفتم حالا چرا ميزنين !!
کسی نزده اما خب اینم برای شما تجربه ای شد تا دیگه هرکی هر حرفی زد باور نکنی ;)
موفق باشی :wub: :wub: :wub:

Radin
20-05-2006, 19:56
واقعا بنده خدا يك چيز گفت همه زدند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي امكان نداره اينطوري باشه انقدر تو بازار اومده كه هيچ كشوري انقدر نميتونه بزنه
ولي خدا كنه روزي بشه كه ديگه نزنه تا شايد قيمتش يكم بكشه بالا