PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی از آلمان؟ مشکلات؟ بدون محدودیت قیمت کدام گوشی؟

Farshadd
13-01-2011, 23:37
سلام.

1- من میخوام ببینم اصلا ارزش داره (از لحاظ اقتصادی) بدم یکی از آشنا ها که میخواد بره آلمان یه گوشی بیاره؟؟
2- چه مشکلاتی در این راه ممکنه وجود داشته باشه؟
3- چه گوشی ای بدون محدودیت قیمت خوبه. انتظارات خاصی هم وجود نداره. مهمترین انتظار اینه که نسبت به قیمتش بیارزه و در رنج قیمتی که هست از بهترینا باشه.

پیشاپیش ممنون

Atropates
14-01-2011, 06:09
بیشتر از همه محصولات موتورلا اختلاف قیمت دارن داخل و خارج ایران , بعد بلکبری و اپل و HTC , و در آخر سامسونگ و نوکیا و ال جی .

1- من میخوام ببینم اصلا ارزش داره (از لحاظ اقتصادی) بدم یکی از آشنا ها که میخواد بره آلمان یه گوشی بیاره؟؟

اگه آشناتون میتونه گوشی رو تست کنه اونجا آره , چرا که نه , اکثرا قیمت های ایران بالاتر از اونجاست , البته من از قیمت دقیق آلمان خبر ندارم ولی امریکا رو در نظر بگیریم همیشه توو گوشی های بالای 400 تومن دور و ور 100 تومن اختلاف قیمت وجود داره , N8 اونجا 470 تومنه اینجا 560 تومن , نکسوس اس 600 تومنه اینجا 850 تومن , دیزایر اچ دی فک کنم 520 تومن بود که اینجا 600 تومنه و غیره

1-اگه گوشی برا یه اپراتور خاص لاک نباشه(که این تشخیصش ساده ست) 2-خریدار اونجا گوشی رو کامل تست کنه بعد بخره , اگه این دو تا رعایت بشه هیچ مشکلی نخواهد بود

3- چه گوشی ای بدون محدودیت قیمت خوبه. انتظارات خاصی هم وجود نداره. مهمترین انتظار اینه که نسبت به قیمتش بیارزه و در رنج قیمتی که هست از بهترینا باشه.

پیشنهاد من اینه یا از موتورلا چیزی انتخاب کنید , مثل Droid 2 Global که وقتی بیاد ایران 300 تومن گذاشته میشه رو قیمت جهانیش , یا یکم صبر کنید (اگه میتونید) وقتی این دو هسته ای ها فروش جهانیشون شروع شد (که بزودی این اتفاق میفته) بگید از اونجا براتون بیارن چون اینا بیان ایران تا سه چهار ماه قیمت کاذب پیدا میکنن اونم حالا چند وقت بعدش ایران بیان

Farshadd
14-01-2011, 11:31
ممنون از کمتون.
اختلاف قیمتاشونو نگاه کردم. بیخیال شدم.

fire159
15-01-2011, 09:03
میلستون 2 - دیفای - دروید2 گلوبال

maziarzar
15-01-2011, 17:08
سلام.

پیشاپیش ممنون
برند اپل موتورولا میارزه
اگه از اینجا بگیری از لحاظ گارانتی بهتره
گالکسی-ایفون4-نکسوس -مایلستون2

tiyam 01
15-01-2011, 18:37
پس آیفون 4 چطوری اون ور آب 300 تومانه اینجا 1 میلیون؟؟

4870x2
15-01-2011, 18:47
iPhone لاک ارزونه نه انلاک فاکتوری
البته میشه یه لاک اورد و جیلش کردش: دی

aRThaS_08
15-01-2011, 18:53
بله دقیقن!

عاقلانه ترین کار خرید آیفون لاک هست!

براحتی و با یک کلیک جیلبرک میشه : دی

هلو بیا برو تو گلو!

tiyam 01
15-01-2011, 19:02
iPhone لاک ارزونه نه انلاک فاکتوری
البته میشه یه لاک اورد و جیلش کردش: دی

اون قیمت آلاک فکتوری بود. 32 گیگ هم بود. 16 گیگ 200 دلار... تو یکی از پستهام هم زده بودم
برداشتن قفل شبکه که تو یکی از سایتها دیدم، نوشته بود راحته. واسه نوکیا که تا 70 تومان واسه تعمیرکارای موبایل خرج داره ، سامسونگ و سونی اریکسون کمتر
بریم چند تا آیفون 4 از خارج بیاریم آنلاکشون کنیم و بفروشیم؟:31:

Atropates
15-01-2011, 19:27
اون قیمت آلاک فکتوری بود. 32 گیگ هم بود. 16 گیگ 200 دلار...دوست عزیز مطمعن باشید دارید اشتباه میکنید ! الان با 300 دلار آیفون 3G آنلاک فکتوری هم نمیتونید بخرید چه برسه به آیفون 4 آنلاک فکتوری

بریم چند تا آیفون 4 از خارج بیاریم آنلاکشون کنیم و بفروشیم؟بردار من به همین راحتی نیست که , همینجوری نمیری که فروشگاه AT&T و بگی 10 تا آیفون بده ببرم :31: یه دونه بهت آیفون میدن اونم کسی که اونجا ساکن باشه یا دانشجویی چیزی باشه , بعد وقتی این آیفون رو دو درش کردی میری اونجا باید هزار تا فیلم بازی کنی بگی دزد برده فلان شده بهمان شده بعد بیخیالت میشن وگرنه لو بری انگار دزدی کردی , اگه اینجوری بود که بری بخری بفرستی ایران بعد همون روز یکی دیگه بهت بدن که اینا ورشکست میشدن توو این چند ساله ! گوشی 700 دلاری رو 100 دلار میدن اینجور چیزاشم پیشبینی کردن , اونا زرنگتر از من و تو ان برادر

far2009
15-01-2011, 19:47
اگه نریم بگیم دزدیدن و اینها چکار می کنند ؟

و اینکه آیفون لاک تو ایران پیدا میشه ؟

tiyam 01
16-01-2011, 13:44
دوست عزیز مطمعن باشید دارید اشتباه میکنید ! الان با 300 دلار آیفون 3G آنلاک فکتوری هم نمیتونید بخرید چه برسه به آیفون 4 آنلاک فکتوری

بردار من به همین راحتی نیست که , همینجوری نمیری که فروشگاه AT&T و بگی 10 تا آیفون بده ببرم :31: یه دونه بهت آیفون میدن اونم کسی که اونجا ساکن باشه یا دانشجویی چیزی باشه , بعد وقتی این آیفون رو دو درش کردی میری اونجا باید هزار تا فیلم بازی کنی بگی دزد برده فلان شده بهمان شده بعد بیخیالت میشن وگرنه لو بری انگار دزدی کردی , اگه اینجوری بود که بری بخری بفرستی ایران بعد همون روز یکی دیگه بهت بدن که اینا ورشکست میشدن توو این چند ساله ! گوشی 700 دلاری رو 100 دلار میدن اینجور چیزاشم پیشبینی کردن , اونا زرنگتر از من و تو ان برادر

فکر کردم اون که نوشته 200 دلار قیمت فروشگاهیه مثل همین علا الدین خودمون. آمازون رو دیدم زده 750 دلار !!!!!!!!!!

Atropates
17-01-2011, 03:16
اگه نریم بگیم دزدیدن و اینها چکار می کنند ؟

خوب معلومه اون طرفی که رفته قرارداد بسته و گوشی رو خریده تا آخرین قسط رو زحمت میکشه میده انگار داره از گوشی استفاده میکنه

و اینکه آیفون لاک تو ایران پیدا میشه ؟

بعله پیدا میشه

فکر کردم اون که نوشته 200 دلار قیمت فروشگاهیه مثل همین علا الدین خودمون.

قیمت فروشگاهی یعنی چی؟! :31: دو تا قیمت دارن قیمت لاک برا یه اپراتور خاص و قیمت آنلاک فکتوری , که این 200 دلار قیمت لاکش هست . از این پایینتر هم هست , iPhone 3GS 8gig رو الان 49 دلار میدن , منتها لاک .

پ.ن : خودمونیم چه خر کیفین هااا این امریکایی ها :19: پول یه 1100 رو میدن یه آیفون میدن بهشون ! بقیه پول رو هم با اقساط ماهی 15 دلار !!! همون رایگان بدن خودشون رو خلاص کنن !

tiyam 01
17-01-2011, 13:54
قیمت فروشگاهی یعنی چی؟! :31: دو تا قیمت دارن قیمت لاک برا یه اپراتور خاص و قیمت آنلاک فکتوری , که این 200 دلار قیمت لاکش هست . از این پایینتر هم هست , iPhone 3GS 8gig رو الان 49 دلار میدن , منتها لاک .

پ.ن : خودمونیم چه خر کیفین هااا این امریکایی ها :19: پول یه 1100 رو میدن یه آیفون میدن بهشون ! بقیه پول رو هم با اقساط ماهی 15 دلار !!! همون رایگان بدن خودشون رو خلاص کنن !

من که خارج نرفتم ببینم چطوریه. اما تا اونجایی فهمیدم گوشی رو 2 جور میشه خرید. یه جور مثل همین بازار خودمون میری یه مغازه یه گوشی میخری. یه جور دیگه هم اپراتور گوشی رو مجانی یا با هزینه خیلی کم مثلاً 30 دلار بهت میدن بعد بقیه هزینه رو ماهیانه میندازن رو صورتحساب خط موبایل

ViCtOr FaTeH
24-06-2018, 18:48
سلام.
می خواستم ببینم قیمت گوشی های سامسونگ ایران و آلمان چقدر تفاوت داره؟
چون یکی از فامیلامون از آلمان میاد می خواستم بگم یه گوشی بیاره.البته شهریور ماه میاد که ممکنه تا اون موقع نرخ یورو بالا و پایین بره.
لطفا راهنمایی کنین.

shangil
24-06-2018, 18:54
سلام.
می خواستم ببینم قیمت گوشی های سامسونگ ایران و آلمان چقدر تفاوت داره؟
چون یکی از فامیلامون از آلمان میاد می خواستم بگم یه گوشی بیاره.البته شهریور ماه میاد که ممکنه تا اون موقع نرخ یورو بالا و پایین بره.
لطفا راهنمایی کنین.

کلا گوشی در ایران چون قاچاق هست ارزون هست

shangil
24-06-2018, 18:56
دوست عزیز مطمعن باشید دارید اشتباه میکنید ! الان با 300 دلار آیفون 3G آنلاک فکتوری هم نمیتونید بخرید چه برسه به آیفون 4 آنلاک فکتوری

بردار من به همین راحتی نیست که , همینجوری نمیری که فروشگاه AT&T و بگی 10 تا آیفون بده ببرم :31: یه دونه بهت آیفون میدن اونم کسی که اونجا ساکن باشه یا دانشجویی چیزی باشه , بعد وقتی این آیفون رو دو درش کردی میری اونجا باید هزار تا فیلم بازی کنی بگی دزد برده فلان شده بهمان شده بعد بیخیالت میشن وگرنه لو بری انگار دزدی کردی , اگه اینجوری بود که بری بخری بفرستی ایران بعد همون روز یکی دیگه بهت بدن که اینا ورشکست میشدن توو این چند ساله ! گوشی 700 دلاری رو 100 دلار میدن اینجور چیزاشم پیشبینی کردن , اونا زرنگتر از من و تو ان برادر

گوشی اپل 6 من sim not valid نوشته الان در ترکیه
چیکار کنم راهی هست رایگان درست بشه؟