PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جایگزینی برای System Restor ویندوز 7

FAR_FA
13-01-2011, 13:32
سلام

دوستان اگه نرم افزاری سراغ دارید که بشه بجای System Restor ازش استفاده کرد ،
لطفا" معرفی کنید .

System Restor ویندوز7 م مرتبا" از کار میفته . مطمعنم ویروسی نیست و احتمال میدم
از فعال ساز باشه . یعنی از همون ابتدا علامت ضربدر قرمز داره و اگه بخوام Restor Point
بسازم بعد از یه روز یا دو روز حذف میشه .

بهرحال ببینیم دوستان نرم افزاری میشناسند که هم بهتر از اون باشه و هم بی دردسرتر .

ممنون

alireza1411
13-01-2011, 14:29
سلام

دوستان اگه نرم افزاری سراغ دارید که بشه بجای System Restor ازش استفاده کرد ،
لطفا" معرفی کنید .

System Restor ویندوز7 م مرتبا" از کار میفته . مطمعنم ویروسی نیست و احتمال میدم
از فعال ساز باشه . یعنی از همون ابتدا علامت ضربدر قرمز داره و اگه بخوام Restor Point
بسازم بعد از یه روز یا دو روز حذف میشه .

بهرحال ببینیم دوستان نرم افزاری میشناسند که هم بهتر از اون باشه و هم بی دردسرتر .

ممنون

من با ری استور ویندوز کار نکردم خیلی. ولی چیز خوبی باید باشه. شاید از نرم افزارهایی استفاده میکنید که فایلهای اضافی و مثلا بک آپ رو پاک میکنن و در نتیجه این ری استور پویینت ها هم نابود میشه.

ولی در کل ...

برای بک آپ بهترین برنامه Acronis True Image 11 و Norton Ghost 15 هست که همچین کارایی رو هم میشه باهاش انجام داد. به این صورت که یک بک آپ اولیه میگیری و دفعات بعدی بک آپ تفاوتی که در واقع تفاوت نسخه ی اول با اطلاعات موجود و جدید رو ذخیره میکنه میگیرید.

برای ساده تر شدن من کلا از درایوی که ویندوز توش نصبه و برنامه هایی به جز بازی توش نصب شده و فایل مالتی مدیا و موسیقی و اینا توش نیست بک آپ میگیرم. هر هفته یا دو هفته یه بار میگیرم.:11::11::11:

vista7
13-01-2011, 14:33
دوست عزیز فقط و فقط به شما Comodo Time Machine رو توصیه میکنم
عملکردش فوق العاده است (نورتون گاست خوبه اما دردسر هم داره)
شما فقط این رو نصب کن ، هر موقع ویندوزت خراب شد ، از طریق بوت یا خود ویندوز سیستم رو ریستور کن
عالی کار میکنه

بفرما اینم لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FAR_FA
13-01-2011, 18:28
با سلام

ممنون از راهنمایی شما دوستان .

نورتن و اکرونیس ، هردو شونو دارم ولی چون حجم بالایی دارند توی نصب کردنشون کمی مرددم ... ، فعلا" دست نگه داشتم .

کمودو رو هم تقریبا" دو ماه پیش دانلود کردم ولی چون دوتا ویندوز داشتم ( 7 و XP ) یه کمی اذیتم کرد . البته شاید
کار باهاش رو بلد نبودم یا اینکه سوالات مراحل اولیه نصب رو خوب جواب ندادم . ولی روی هم رفته نرم افزار سبکی
هستش و راحت هم میشه حذفش کرد .

حالا ببینم اگه نرم افزار سبکتری پیدا نشد ، یکی از این دوتا ( نورتن و اکرونیس ) ، یا کمودو رو نصب میکنم . ممنون

FAR_FA
14-01-2011, 23:33
دوست عزیز فقط و فقط به شما Comodo Time Machine رو توصیه میکنم
عملکردش فوق العاده است (نورتون گاست خوبه اما دردسر هم داره)
شما فقط این رو نصب کن ، هر موقع ویندوزت خراب شد ، از طریق بوت یا خود ویندوز سیستم رو ریستور کن
عالی کار میکنه

بفرما اینم لینک دانلود:

خلاصه نصبش کردم . یک جا تو ابتدای مراحل نصب سه تا گزینه داشت که باراول دومی رو زدم که بعد از نصب
یه پیغام خطایی داد و میگفت که برنامه رو حذف کن و دوباره نصب کن . همین کار رو کردم . بار دوم گزینه سوم
انتخاب کردم که بعد از ریاستارت قبول کرد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالی داشتم : برای شما هم اولین گزینه ( عکس زیر ) یعنی Baseline مقدارش روی 0 مگابایت هستش ؟
این گزینه توسط خود کمودو ساخته شده ، بنظر شما با توجه به 0 بودن مقدار اون میشه سیستم رو برگردوند
به همون گزینه اول ؟
گزینه دوم هم که شاهکار خودمه .

ممنون

alireza1411
14-01-2011, 23:55
خلاصه نصبش کردم . یک جا تو ابتدای مراحل نصب سه تا گزینه داشت که باراول دومی رو زدم که بعد از نصب
یه پیغام خطایی داد و میگفت که برنامه رو حذف کن و دوباره نصب کن . همین کار رو کردم . بار دوم گزینه سوم
انتخاب کردم که بعد از ریاستارت قبول کرد .

سوالی داشتم : برای شما هم اولین گزینه ( عکس زیر ) یعنی Baseline مقدارش روی 0 مگابایت هستش ؟
این گزینه توسط خود کمودو ساخته شده ، بنظر شما با توجه به 0 بودن مقدار اون میشه سیستم رو برگردوند
به همون گزینه اول ؟
گزینه دوم هم که شاهکار خودمه .

ممنون

ببینید این برنامه های این جوری رو من دقیق متوجه نشدم برای چه کاری میخواین ولی سیستم ویروسی بشه گاهی اون MBR خراب میشه و برای برگردودنش استفاده از اکرونیس که جواب میده و نورتون هم فکر کنم جواب بده ولی با ری استور ویندوز و کمودو جواب نمیده همیشه.

کلا اکرونیس به عنوان ضربه نهایی تو این کارها مطرحه. اما اگر واسه کارهای عادی و نصب برنامه و این چیزها لازم دارید و ویروسی در کار نیست همین کمودو باید خوب باشه. البته استفاده نکردم ولی خصوصیاتش نشون میده چیز خوبیه.

این گزینه ی اول برای سیستمی با یه سیستم عامل هست .
دومی یه سیستم با چند تا سیستم عامل هستش و شما داری برنامه رو توی سیستم عامل اصلی نصب میکنی.
سومی هم میگه چند سیستم عامل نصبه و شما برنامه رو توی آخرین سیستم عامل نصب میکنی.

بعد سوال دومتون ... فکر میکنم اون حالت اصلی 0 تا حجم داره و حالت های بعدی تغییرات سیستم نصبت به اون حالت رو ذخیره کردند و باید جم داشته باشند. اگه طرز کاری همین باشه باید بشه برگردونید.

:11::11::11::11:

یک چیز دیگر ... این اکرونیس ترو ایمیج که سی دی بوت ابل هست و نصب نمیشه رو سیستم که !!!! یا شاید من سی دی بو ابلش رو دارم آخه یکی از بچه ها تو یه تاپیک دیگه پرسیده بود سی دی بوت شما از کجا آوردی؟ من هم میپرسیدم برنامه ی نصبی توی ویندوز رو شما از کجا آوردی ؟ :31: :11::11::11:

البته الان سرچ کردم یافتم:

با کل اد آن ها حجمش 400 میشه ولی من همین نسخه رو داشته باشم برام کافیه.

FAR_FA
15-01-2011, 11:28
علیرضا خان ممنون از راهنمایی شما

درمورد اکرونیس که من غلامشم ، یه بار یه ویروس تمام درایوهام بغیر از درایوهای ویندوزم رو حذف کرد .
اولش فکر میکردم درایوها فرمت شدن بعد در کمال نا امیدی با نرم افزار اکرونیس که توی سی دی
Hirens Boot CD بود درایوها رو یکی یکی برگردوندم . بهر حال خیلی قبولش دارم .

فعلا" کمود کارم رو راه انداخته ، ممنون از راهنماییتون در باره کمودو . مرسی