PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فایروال ویندوز 7 و پیغام use recommended settings

shahab_f
13-01-2011, 12:04
سلام . ویندوز سون 64 بیت اورجینال روی لپ تاپ دارم . وقتی وارد منوی ویندوز فایروال میشم ، پیغام زیر رو نوشته (عکس). وقتی هم که روی use recommended settings کلیک میکنم مشکل حل میشه اما دسترسیم به اینترنت قطع میشه ، یعنی ظاهرا به اینترنت وصله اما هیچ صفحه ای در هیچ مرورگری باز نمیشه. اینترنت مورد استفاده ام وایرلسه . برای حل این مشکل باید سیستم رو ریستارت کنم ، در اون صورت دوبار پیغام زیر توی صفحه ی فایروال میاد .
معنی این پیغام چیه ؟ آیا تا وقتی که این پیغام هست فایروال من غیر فعاله ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pasargadd
13-01-2011, 12:43
انتی ویروس دارین؟

ebicross
13-01-2011, 12:58
Use Recomended رو بزنید و از بالا سمت چپ Allow a Program رو بزنید.
در اونجا به Wireless دسترسی بدین تا بتونه از فایروال عبور کنه. همچنین به نرم افزارهایی هم که با اینترنت سر و کار دارند دسترسی بدین.
فکر میکنم مشکل حل میشه.

اما اینکه میگین بعد از ریست کردن دوباره تنظیمات تغییر میکنه ممکنه شما یک نرم افزار امنیتی مثل فایروال جداگانه دارید که تنظیمات خاص خودش رو داره اعمال میکنه.
در هر صورت باید فقط یک فایروال داشته باشید.

shahab_f
14-01-2011, 13:40
یه آنتی ویروس آوست دارم و یک فایروال outpost داشتم قبلا که پاکش کردم. راه حل پست 3 رو هم چک میکنم اعلام میکنم خدمتتون

shahab_f
30-01-2011, 12:06
Use Recomended رو بزنید و از بالا سمت چپ Allow a Program رو بزنید.
در اونجا به Wireless دسترسی بدین تا بتونه از فایروال عبور کنه. همچنین به نرم افزارهایی هم که با اینترنت سر و کار دارند دسترسی بدین.
فکر میکنم مشکل حل میشه.

اما اینکه میگین بعد از ریست کردن دوباره تنظیمات تغییر میکنه ممکنه شما یک نرم افزار امنیتی مثل فایروال جداگانه دارید که تنظیمات خاص خودش رو داره اعمال میکنه.
در هر صورت باید فقط یک فایروال داشته باشید.
تو قسمت allow a program خبری از وایرلس و این حرف ها نیست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]