PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگه داری اپدیت و برنامه ها

rezapassword
13-01-2011, 09:27
سلام من یه ویندوز اصل دارم
اپدیتش کردم . دور و ور 200 مگ
حالا میخوام عوضش کنم
چهطور با ویندوز بک اپ طوری بک اپ بگیرم که برنامه های نصب شده و اپدیت های ویندوز و انتی ویروس بمونه اما ویندوز عوض بشه ؟
ممنون

Amir Varasteh
13-01-2011, 12:58
سلام.

شما با نرم افزار Acronis True Image میتونی این کارو بکنی.

rezapassword
13-01-2011, 14:35
با بک اپ ویندوز نمیشه ؟

Amir Varasteh
13-01-2011, 17:29
با اونم میشه.

Help118
13-01-2011, 20:56
سری به اینجا هم بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezapassword
13-01-2011, 22:32
این برنامه ایی هم که گفتید نصب کردم
حالا چه طور از اپدیت ها بک اپ بگیرم

Amir Varasteh
13-01-2011, 23:12
از آپدیت ها به تنهایی که بکاپ نمیگیره. از کل سیستم عاملت بکاپ میگیره.

این هم راهنما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
14-01-2011, 13:23
به مسير زير برين :
C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

اگر خودتون آپديت کرده باشين تمام فايلاي آپديتون اين مسير خواهند بود.از تمام فايلاي اين پوشه کپي بگيرين و يه جاي ديگه ذخيره کنين.

وقتي که دوباره ويندوز نصب کردين آپديت ها رو به همين مسير انتقال بدين .ويندوز رو از طريق اينترنت آپديت کنين .وقتي که ليست آپديت ها ظاهر شد مشاهده خواهيد کرد که اپديت هايي که در مسير فوق بودن ظرفيت دانلودشون صفر هست و فقط پيغام Install براي اونا موجوده . آپديت ها رو تيک بزن و اينستال کن .

اين روش عينا در ويندوز XP هم جواب خواهد داد.

در ويندوزهايي که آپديت ها با برنامه هايي مثه nlite بهشون اعمال شده نميشه ديگه از آپديت ها بک آپ گرفت.

Help118
14-01-2011, 23:22
به مسير زير برين :
C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

اگر خودتون آپديت کرده باشين تمام فايلاي آپديتون اين مسير خواهند بود.از تمام فايلاي اين پوشه کپي بگيرين و يه جاي ديگه ذخيره کنين.

وقتي که دوباره ويندوز نصب کردين آپديت ها رو به همين مسير انتقال بدين .ويندوز رو از طريق اينترنت آپديت کنين .وقتي که ليست آپديت ها ظاهر شد مشاهده خواهيد کرد که اپديت هايي که در مسير فوق بودن ظرفيت دانلودشون صفر هست و فقط پيغام Install براي اونا موجوده . آپديت ها رو تيک بزن و اينستال کن .

اين روش عينا در ويندوز XP هم جواب خواهد داد.

در ويندوزهايي که آپديت ها با برنامه هايي مثه nlite بهشون اعمال شده نميشه ديگه از آپديت ها بک آپ گرفت.

ممنون دوست عزیز
این مورد رو بنده هم تو پست قبلیم متذکر شدم!