PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي جهت استفاده از sms و بلوتوث htc Touch 2

Arsham.room
13-01-2011, 09:19
سلام دوستان عزيز.
گوشي من htc Touch 2 هستش و خيلي ازتون ممنون ميشم اگه در دو مورد زير راهنماييم كنيد .

1 - گوشي ، sms ها رو به صورت دونه دونه نشون نميده ، يعني تمام sms هايي كه از يك شخص ميان ، در قالب يك فايل با نام همون طرف ذخيره ميشن . مي خوام كه sms ها به صورت تك تك نشون داده شن . متأسفانه هر چقدر گشتم تنظيمي براي اين مورد تو گوشي پيدا نكردم . لطف مي كنين اگه راهنماييم كنيد .

2 - چطور مي تونم يه فايل رو از مموري گوشيم به يه گوشي ديگه بلوتوث كنم . مثلا يه فايل Music . هر كاري كردم نشد . با گوشي دوم ارتباط بر قرار شد ، حتي محتويات گوشي دوم هم تو گوشي من قابل ديدن بود و مي تونستم از اون گوشي دريافت كنم ولي نمي تونستم چيزي از تو مموري گوشي واسه طرف بفرستم . اگه لطف كنيد و در مورد كار با بلوتوث اين گوشي يه توضيح كامل بدين يه دنيا ازتون ممنون ميشم .

AryanLand
13-01-2011, 18:05
سلام دوستان عزيز.
گوشي من htc Touch 2 هستش و خيلي ازتون ممنون ميشم اگه در دو مورد زير راهنماييم كنيد .

1 - گوشي ، sms ها رو به صورت دونه دونه نشون نميده ، يعني تمام sms هايي كه از يك شخص ميان ، در قالب يك فايل با نام همون طرف ذخيره ميشن . مي خوام كه sms ها به صورت تك تك نشون داده شن . متأسفانه هر چقدر گشتم تنظيمي براي اين مورد تو گوشي پيدا نكردم . لطف مي كنين اگه راهنماييم كنيد .

2 - چطور مي تونم يه فايل رو از مموري گوشيم به يه گوشي ديگه بلوتوث كنم . مثلا يه فايل Music . هر كاري كردم نشد . با گوشي دوم ارتباط بر قرار شد ، حتي محتويات گوشي دوم هم تو گوشي من قابل ديدن بود و مي تونستم از اون گوشي دريافت كنم ولي نمي تونستم چيزي از تو مموري گوشي واسه طرف بفرستم . اگه لطف كنيد و در مورد كار با بلوتوث اين گوشي يه توضيح كامل بدين يه دنيا ازتون ممنون ميشم .

سلام.

يه برنامه هست بنام Bigix Mode Sms هست نصب كنيد براي مورد اول .يا از طريق رجيستري اينكارو بكنيد.(من مسافرت هستم برگشتم تهران اگر پيدا نكرده بوديد بگيد براتون آپلود كنمو روش رجيستريش رو هم بزارم)
در مورد دوم رو فايل مورد نظر تپ كنيد( كليك كنيد و نگه داريد )تا يه صفحه باز بشه و تو صفحهBeam File رو بزنيد و منتظر باشيد ديوايس دلخواهتون رو ژيدا منه و با كليك رو قسمت Pending فايل شروع ميكنه به ارسال.يا اينكه برنامه هايي مثل رسكو اكسپلورر رو نصب كنيد .:11:

Arsham.room
14-01-2011, 10:47
یه دنبا ازت ممنونم AryanLand عزیز .
مشکل بلوتوث رو برام حل کردی.
اگه لطف کنی و ترفند Registry رو در مورد SMS بهم بگی خیلی ممنونت میشم.
همیشه موفق و سبز باشی.

AryanLand
15-01-2011, 00:02
یه دنبا ازت ممنونم AryanLand عزیز .
مشکل بلوتوث رو برام حل کردی.
اگه لطف کنی و ترفند Registry رو در مورد SMS بهم بگی خیلی ممنونت میشم.
همیشه موفق و سبز باشی.

سلام.

خواهش میکنم .خوشحالم که یکی از مشکلاتتون حل شد.اما در مورد دوم شما اول یک برنامه رجیستری ادیتور باید نصب کنید مثل رسکو رجیستری (برای دسترسی به رجیستری گوشی).شما با نصب رسکو اکسپلورر میتونید رسکو رجیستری رو داشته باشید و امکانات بسیار دیگه از قبیل ارسال چند فایل همزمان بوسیله بلوتوث و.....
بعد از نصب رسکو رجیستری ادیتور برنامه رو باز میکنید و به مسیر زیر میرید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Setting s\OEM\SMSInboxThreadingDisabled

سپس مقدار Hex رو از 0 به 1 تغییر بدید .سپس گوشی رو ریست کنید.

Arsham.room
15-01-2011, 10:45
خيلي متشكرم AryanLand جان . محبت كردي .
فقط به عنوان زحمت آخر اگه ميشه لطف كن برنامه رسکو اکسپلورر رو برام آپلود كن يا يه لينك دانلود ازش بهم بده.
بازم دستت درد نكنه پسر .

AryanLand
16-01-2011, 00:46
خيلي متشكرم AryanLand جان . محبت كردي .
فقط به عنوان زحمت آخر اگه ميشه لطف كن برنامه رسکو اکسپلورر رو برام آپلود كن يا يه لينك دانلود ازش بهم بده.
بازم دستت درد نكنه پسر .

سلام.

خواهش میکنم مراحمید این لینک رسکو اکسپلورر .البته جدید تر از اینم هست ولی با بلوتوث مشکل داره (باگ داره).شما همینو نصب کن مشکل حل میشه هر وقت باگ جدیدش برطرف شد براتون آپلود میکنم.:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Arsham.room
16-01-2011, 08:43
متشكرم AryanLand جان ، خيلي كمكم كردي عزيز .
هميشه و همه جا شاد باشي .

Arsham.room
16-01-2011, 14:57
AryanLand جان ، اينو چه جوري بايد نصب كنم ؟
هر طوري كه ريختمش تو گوشي ، نخوندش .

AryanLand
16-01-2011, 23:44
AryanLand جان ، اينو چه جوري بايد نصب كنم ؟
هر طوري كه ريختمش تو گوشي ، نخوندش .

سلام.

این فایل Exe هست .باید اول گوشی رو به کامپیوتر از طریق برنامه اکتیو سینک (برای ویندوز XP) یا مایکروسافت دیوایس سنتر (برای ویندوزهای ویستا و 7) سینک کنی سپس اون فایل اولی رو رو کامپیوتر اجرا کنی وقتی مرحله اول نصبش تموم شد رو صفحه گوشی به شما پیغام میده و از شما میپرسه که کجا نصبش کنه.(حافظه داخلی یا استورج کارت).که با انتخاب محل مورد نظر رو گوشی نصب میشه.سپس فایل Exe دومی رو رو کامپیوتر اجرا میکنید و اون اسمی که برای گوشی انتخاب شده رو وارد کرده و سریالی که بهتون میده رو تو قسمت رجیستر برنامه وارد کرده و برنامه رو رجیستر میکنی و تمام.:11:

Arsham.room
18-01-2011, 14:50
سلام.

خواهش میکنم .خوشحالم که یکی از مشکلاتتون حل شد.اما در مورد دوم شما اول یک برنامه رجیستری ادیتور باید نصب کنید مثل رسکو رجیستری (برای دسترسی به رجیستری گوشی).شما با نصب رسکو اکسپلورر میتونید رسکو رجیستری رو داشته باشید و امکانات بسیار دیگه از قبیل ارسال چند فایل همزمان بوسیله بلوتوث و.....
بعد از نصب رسکو رجیستری ادیتور برنامه رو باز میکنید و به مسیر زیر میرید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Setting s\OEM\SMSInboxThreadingDisabled

سپس مقدار Hex رو از 0 به 1 تغییر بدید .سپس گوشی رو ریست کنید.

سلام.
آقا من خيلي مزاحمت شدم ، شرمندم.
من تمام اين كارا رو انجام دادم.
فقط يكي اينكه تو گوشي بعد از OEM ديگه پوشه اي نبود.من يه پوشه به نام SMSInboxThreadingDisabled ساختم.توش يه مقدار (Default) هست.هيچ نشوني از Hex وجود نداره.اون مقدار (Default) رو هم كه باز ميكني 2 تا گذينه ميده، يكي Name و يكي String .
اگه ممكنه اين آخريه رو هم راهنماييم كن.
خيلي خيلي ممنونم از كمك و وقتي كه ميزاري.

AryanLand
18-01-2011, 23:35
سلام.
آقا من خيلي مزاحمت شدم ، شرمندم.
من تمام اين كارا رو انجام دادم.
فقط يكي اينكه تو گوشي بعد از OEM ديگه پوشه اي نبود.من يه پوشه به نام SMSInboxThreadingDisabled ساختم.توش يه مقدار (Default) هست.هيچ نشوني از Hex وجود نداره.اون مقدار (Default) رو هم كه باز ميكني 2 تا گذينه ميده، يكي Name و يكي String .
اگه ممكنه اين آخريه رو هم راهنماييم كن.
خيلي خيلي ممنونم از كمك و وقتي كه ميزاري.

سلام.

پوشه نباید باشه اون قسمت آخر یک (SMSInboxThreadingDisabled) یک خط نوشته باید باشه.دوباره یک نگاه بندازید ضمنا" اون پوشه ای که ساختید رو پاک کنید.شما این برنامه رو نصب کن اجرا و تنظیم کن ببیین درست میشه یا نه .
اگر نشد بگید تا یکی 2تا برنامه دیگه آپلود کنم که از اون طریق مشکل رو حل کنید.:11:

Arsham.room
19-01-2011, 08:01
سلام.

پوشه نباید باشه اون قسمت آخر یک (SMSInboxThreadingDisabled) یک خط نوشته باید باشه.دوباره یک نگاه بندازید ضمنا" اون پوشه ای که ساختید رو پاک کنید.شما این برنامه رو نصب کن اجرا و تنظیم کن ببیین درست میشه یا نه .
اگر نشد بگید تا یکی 2تا برنامه دیگه آپلود کنم که از اون طریق مشکل رو حل کنید.:11:

مشكل حل شد.تو پوشه OEM يه DWORD به نام SMSInboxThreadingDisabled ساختم و مقدار Hex رو از 0 به 1 تبديل كردم.بعد از يه ريست مشكل حل شد.
AryanLand عزيز نمي دونم چطور ازت تشكر كنم بابت لطفي كه كردي.:11:
موفق باشي ، شاد باشي ، سبز باشي.

AryanLand
19-01-2011, 16:19
مشكل حل شد.تو پوشه OEM يه DWORD به نام SMSInboxThreadingDisabled ساختم و مقدار Hex رو از 0 به 1 تبديل كردم.بعد از يه ريست مشكل حل شد.
AryanLand عزيز نمي دونم چطور ازت تشكر كنم بابت لطفي كه كردي.:11:
موفق باشي ، شاد باشي ، سبز باشي.

سلام.

خواهش میکنم خوشحالم که بالاخره مشکل حل شد.سوال دیگه ای باشه که در حد اطلاعاتم باشه در خدمتم.