PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظاهر ویندوز سون رو میشه شبیه ایکس پی کرد؟

Golbarg01
12-01-2011, 18:39
سلام
ظاهر و پوسته ویندوز سون رو میشه شبیه ایکس پی کرد؟
البته نه که بخوام ظاهرش رو تغییر بدم.
فقط می خوام بدونم امکانش هست و همچین نرم افزاری هست؟
اگر میشه لطفا معرفی کنید.

ebicross
12-01-2011, 21:03
بله یک سری تم فکر میکنم هستند که این کار رو میکنند.
سرچ کنید پیدا میشه.
ولی خود ویندوز همچین قابلیتی نداره. البته حالت تم کلاسیکش کمی شبیه حالت کلاسیک XP میشه.

Golbarg01
12-01-2011, 21:45
منوهای ویندوز چی؟
شبیه ایکس پی میشه؟

ebicross
12-01-2011, 23:25
اگر منظورتون تغییری هست که ویندوز 7 رو برای کسانیکه کار با XP رو بلدند بسیار شبیه به XP کنه فکر نمیکنم باشه.
چون تغییرها معمولا تم هستند و در سطح پیشرفته تر نرم افزارهایی هستند که باز هم چون دلیلی نداره توسعه پیدا نمیکنند.
برعکسش (تبدیل XP به 7)هرچی بخواین نرم افزار هست که هر روز هم بیشتر میشه ولی گفتم چون نیازی بهش نیست اینی که مورد نظر شماست فکر نمیکنم در این سطح باشه.

Golbarg01
04-02-2011, 01:21
اون تم هایی که ظاهر ویندوز 7 رو شبیه ایکس پی می کنند رو پیدا نکردم هر چی بود برعکسش بود.
اگر هست لطفا لینک دانلودش رو بذارید.

Golbarg01
04-02-2011, 16:11
تصویر در ویندوز 7 احساس می کنم یه مقدار مات هست مثلا دو تا عکس گرفتم اولی در محیط ایکس پی دومی در محیط سون:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ایکس پی به نظر میاد تصویر شفاف تر هست حدسم اینه که اشکال از این گزینه باشه که در display properties - appearance - effects هست در ویندوز ایکس پی روی استانداد هست و در 7 ظاهرا روی cleartype که در 7 نمی دونم این گزینه کجاست که درستش کنم؟
البته اگر با توجه به عکس ها نیاز به تنظیمات دیگری داره یا ایراد دیگری هم داره بگید:

دو تا تصویر عادیه دیگه؟
کارت گرافیکمم نصبه کامل

saeid322
26-09-2013, 03:59
اون تم هایی که ظاهر ویندوز 7 رو شبیه ایکس پی می کنند رو پیدا نکردم هر چی بود برعکسش بود.
اگر هست لطفا لینک دانلودش رو بذارید.

یک برنامه با نام xp skin pack هست که ویندوز سون را کاملا شبیه xpمیکنه اینم لینک دانلودش....

اینم عکسی ازش...

amir.h.r.j
30-09-2013, 16:42
اتفاقا چند مدت قبل یه جایی خوندم یکی از مهم ترین ویژگی های ویندوز سون قابلیت تبدیل شدن به ایکس پیه . حالا چطوریش رو خدا میدونه ...