PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه از بین بردن تروجان ها و ویروس ها و .....

vorojax
19-05-2006, 13:04
نحوه از بین بردن تروجان ها و ویروس ها و همچنین شناسایی صاحب تروجان
بچه ها من اولین بار که یه مقاله مینویسم اگه کمو کاستی داشت ببخشید
لینک دانلود مقاله:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقاله به صورت یک فایل exe میباشد.
شما نیز برای انجام این کارها نیاز به برنامه Process Explorer دارید که لینکش تو مقاله موجود است.

nightmare
26-05-2006, 15:22
سلام دوستان . برنامه ای که برای این کار معرفی کردین
"Process Explorer" ویروسه ..!!!!!!!! :ohno:

اسم ویروسش هم اینه :
Win32/jeefo.A
مراقب باشید.....

vorojax
28-05-2006, 16:18
نه داداش ويروسي نيست من يه عمر دارم باهاش كار ميكنم

nightmare
28-05-2006, 16:37
سلام دوست عزیز. من با آنتی ویروس Nod32 اسکن کردم (یعنی اسکن هم نکردم فایل دانلود که شد اجازه بهم نداد بازش کنم و گفت اون ویروس رو داره... )
البته خوب خیلی از برنامه ها ویروسی هستن ولی این دلیل بر مخرب بودن اونا نیست مثل خیلی از برنامه های بوت و هک...
شاید این برنامه هم بسته به کارش از این ویروس استفاده میکنه. ;)

kazemfdisk
29-05-2006, 11:30
نه دوست عزیز من اینو دانلود کرده بودم و ویروسیابم مشکل نگرفت ولی کاسپر اسکای بود از من
راحت باش ویروس نیست

farzadolbp
10-06-2008, 23:21
یک راه حل برای پاک کردن ویروس تروجان که فایل های jpgرا مخفی می کند

_p30_
14-07-2008, 20:57
دوست عزیز این ویروس نیست بلکه بدافزار هستش در ضمن برنامه هایی که یاهوو رو مورد خطاب خودشون دارن از این فایل ها زیاد دارن در ضمن برای پاک کردن تروجان شما باید بفهمید که فایل تروجان چه فایل هایی رو در سیستم شما کپی کرده و با این برنامه ها به این راحتی نمیشه پاک کرد بازم بگم اگر برنامه نویسی بلد باشین میتونین آنتی اون تروجان رو بنویسین اینکه شما بتونین تشخیص بدین که یک فایل تروجان هست یا نه مهمه نه اینکه بعد از کلیک دنبال راه حل بگردین در مورد ویروسها هم میشه گفت که یک تایپیک حوب دیدم تو سایت

در مورد بدافزار های بالا هم میگم که این فایل ها بعد از مدتی سیستم شما رو با مشکل روبرو خواهند کرد من مدت زیادی با این برنامه ها کار کردم به هیچ کس توصیه نمکنم از این برنامه ها استفاده کنه چون پدر سیستم رو در میارن

هلشی
18-07-2008, 16:40
Task Manger ;[کجاست لطفا توضیح دهید

هلشی
18-07-2008, 16:42
استفاده از اینترنت رایگان به وسیله ایرانسل و وصل شدن به کامپیوتر

keihan001
16-10-2008, 21:38
سلام دوستان
من هر آنتی ویروسی نصب میکنم روی هر فایل stup نرم افزاری کلیک می کنم ، آنتی ویروس پیغام پیدا کردن ویروس رو میده و اگه در صورت قبول کردن پیغام فایل exe نرم افزار رو پاک میکنه. یعنی اگه یک بار درایو c رو اسکن کنم بعد از ریستارت کردن کامپوتر ویندوز بالا نمیاد چون تمام فایل های اجرایی exe ویندوز پاک شده.

تا حالا به خاطر همین موضوع مجبور شدم چند بار ویندوز رو عوض کنم . و در صورت نصب یک آنتی ویروس این مشکل رو دوباره پیدا می کنم. راه حل این موضوع چیه؟
کسی می تونه من رو کمک کنه؟

این آنتی ویروس ها رو هم امتحان کردم که همه فایل های .exe رو پاک میکنند:
AVG
nod32
ksp

مجبور شدم که فعلا آنتی ویروس نداشته باشم که بتونم نرم افزار نصب و اجرا کنم و حداقل ویندوزم پاک نشه

farahmandy2006
05-03-2009, 00:14
سلام خسته نباشید :
فایل هایم را که مخفی کردم حالا پیدا نیست

vorojax
07-03-2009, 11:00
سلام دوست عزیز

سلام خسته نباشید :
فایل هایم را که مخفی کردم حالا پیدا نیست
احتمالا ویروس نیوفلدر گرفته یا kazm_ghyz تو همین P30world یه سرچی بکن اموزش پاک کردنشون هست...
یا علی

hesam_g59
21-07-2009, 00:07
سلام... من چند وقتیه که تا درایو f هاردم رو باز میکنم...ارور اکسپلورر میده و پنجره بسته میشه......
و برنامه دکتر واتسن هم از کار میافته و سیستم تقریبا قفل میشه...البته غیر از task manager
چی کار کنم؟

Mohammad
21-07-2009, 10:32
فقط با درایو F چنین مشکلی داری ؟!
اگه از Address Bar و گزینه Open از کلیک راست باز کنی چطور ؟

hesam_g59
21-07-2009, 12:54
هر طور که وارد root درایو f میخوام بشم..یه دفعه ...دوتا پیام خطای ویندوز...مبنی بر بسته شدن اکسپلورر و بعدش هم سیتم همه چیش قفل میشه..فقط task کار میکنه که اونم وقتی مییزنم..دوتا دکتر واتسن رو در حال هنگ کردن نشون میده..و تا این دوتا رو end نکنم..نمیشه کاری کرد

Mohammad
21-07-2009, 15:47
پیشنهاد می کنم از طریق دستور cmd وارد درایو f بشو ، یه dir بگیر ببین چیزی غیر طبیعی می بینی یا نه .

dsa dsa
23-07-2009, 23:59
ويروس NewFolder و khazme_gheyze كسي مي دونه نويسنده اصليش كي بوده ؟؟

Mohammad
24-07-2009, 07:49
ویروس Kazme_gheyz یک دانشجوی کامپیوتر در فسا که اهل همونجاست رو نوشته . اتفاقا از دوستان نزدیک دوستان من هست .

Xinf3rnal
09-03-2010, 20:23
دادا فایل exe میدی اونوقت میگی .ویروس نداره ؟
عجب ادمی هستین

t2download
26-05-2010, 15:43
یک برنامه 2010 ضد ویروس و ضد -- و ضد اسپی وار بدین ؟ معرفی کنید ممنون میشم

beckham7
26-05-2010, 18:12
سلام دوستان
من هر آنتی ویروسی نصب میکنم روی هر فایل stup نرم افزاری کلیک می کنم ، آنتی ویروس پیغام پیدا کردن ویروس رو میده و اگه در صورت قبول کردن پیغام فایل exe نرم افزار رو پاک میکنه. یعنی اگه یک بار درایو c رو اسکن کنم بعد از ریستارت کردن کامپوتر ویندوز بالا نمیاد چون تمام فایل های اجرایی exe ویندوز پاک شده.

تا حالا به خاطر همین موضوع مجبور شدم چند بار ویندوز رو عوض کنم . و در صورت نصب یک آنتی ویروس این مشکل رو دوباره پیدا می کنم. راه حل این موضوع چیه؟
کسی می تونه من رو کمک کنه؟

این آنتی ویروس ها رو هم امتحان کردم که همه فایل های .exe رو پاک میکنند:
AVG
nod32
ksp

مجبور شدم که فعلا آنتی ویروس نداشته باشم که بتونم نرم افزار نصب و اجرا کنم و حداقل ویندوزم پاک
مشخصه فایلهای exe ویروس گرفتن دیگه ویروسی مثل سالیتی