PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 5 درخواست راهنمایی در مورد نحوه تهیه و تعویض اسپیکر داخلی DELL XPS M1530

cheshm_asali
12-01-2011, 13:41
دوستان دیروز اسپیکر سمت راست لپ تاپ من اول خش خش افتاد بعد چند دقیقه هم کلا صدای اسپیکر سمت راست قطع شد

کسی سراغ داره کجا قطعه مورد نظر من رو میفروشند
من اصفهان هستم
توی باز کردنش هم مشکل داشتم پنل جلو رو 90 درصد باز کردم ولی
آخرش انگار به جایی گیره کسی آموزش تعویضش هم داره

ممنون میشم کمکم کنید

majid_3ma
12-01-2011, 18:46
دوستان دیروز اسپیکر سمت راست لپ تاپ من اول خش خش افتاد بعد چند دقیقه هم کلا صدای اسپیکر سمت راست قطع شد

کسی سراغ داره کجا قطعه مورد نظر من رو میفروشند
من اصفهان هستم
توی باز کردنش هم مشکل داشتم پنل جلو رو 90 درصد باز کردم ولی
آخرش انگار به جایی گیره کسی آموزش تعویضش هم داره

ممنون میشم کمکم کنید
این آموزش دیس اسمبلی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H@mid-Vista
13-01-2011, 16:16
ترجیحا" اگه وارد نیستی باز نكن ممكنه بزنی یك پورتی كارت چیزی رو خراب كنی هزینه كارت چند برابر بشه

cheshm_asali
15-01-2011, 09:13
ترجیحا" اگه وارد نیستی باز نكن ممكنه بزنی یك پورتی كارت چیزی رو خراب كنی هزینه كارت چند برابر بشه

مشکل الان اینجاست که اصلا اسپیکرش نیست والا فوق فقط سیم سمت راست رو میچیدم و ساپیکر جدید رو دستی بهش وصل میکردم بدون باز کردن کامل دستگاه

توی اینترنت گشتم از 10 دلار تا 14 دلاره قیمت هر دو اسپیکرشه با هم ولی ایران اصلا نیست چه تکی چه جفتی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DJMOKHTAR
28-01-2011, 06:42
دوست عزیز من هم همین مشکل شما دارم چندین بار تاپیک زدم تا حالا. :41:

جالبه بدونید یه بار اتفاقی تو یکی از پاساژهای تهران یه مدل اوراق کرده بودن دیدم ولی یارو میگفت 50000 با 49000 هم راضی نبود . نخریدم. یه مدت پیش دوباره افتادم دنبالش که بخرم کل تهران زیرو رو کردم نیست که نیست. خدا نکنه به مشکل بخوره این مدل که. هیچیش نیست ...:41::41:

مشکل اینه که اسپیکر سمت راسته علاوه بر اینکه مشخص هست زیر باطری هم هست و نمیشه یه مدل دیگه خوراند بهش چون باطری هم جا نمیره دیگه. سمت چپ بود یه کاریش میشد کرد. اگه از طریق اینترنت تونستی گیر بیاری یه خبر به من بدی ممنونت میشم یه pm خصوصی بده . خودت میدونی چه دردسریه واقعا :41: چند سایت زنگ زدم به شرکت و مدیرانشون نداشتند متاسفانه:41:

در ضمن من کل این دستگاهو باز کردم تا رسیدم به cd room چون سی دی نمیاورد بالا کثیف شده بود هرچی میزدم میداد بیرون رایت هم نمیکرد. بخوای باز کنی که اسپیکر با سوکت بزنی باید تمام قطعات و سوکت ها و کارتها جدا بشه. حتی ال سی دی هم جدا میشه از بدنه لب تاب. من مجبور به این کار شدم تا تونستم پاکش کنم . دوباره عین اولش بستم.کار سختی هست بخصوص این مدل و اینکه اولین بارت هم باشه که بخوای بازش کنی. مطمئنن خودت نمیتونی پس باز نکن همون سیمشو بچینی بهتره.. :18: