PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به هیچ عنوان ویندوز کامل نصب نمیشه

D o l f i n
12-01-2011, 12:28
وقت دوستان بخیر نمیدونم جای درستی تاپیک زدم یا نه به هر حال
من ویندوزم مشکل داشت مجبور شدم عوضش کنم حالا به هیچ وجه ویندوز نصب نمیشه بعد از مرحله اول که کامپیوتر ریست میشه که میره واسه دادن یوزر و پسورد دیگه بالا نمیاد
من دوتا هارد 1 ترا دارم که بصورت raid هست مجبور شدم از این حالت درشون بیارم و دوباره پارتیشن بندی کنم ولی بازم همون مشکل رو دارم
موندم چیکار کنم
ممنون

D o l f i n
12-01-2011, 18:09
کسی راه حلی نداره

ebicross
12-01-2011, 18:18
خب مسلمه که سیستم نمیتونه Boot Strap ویندوز که فایل w7ldr هست رو بخونه.
دلیلش هم میتونه همین Raid بودن سیستم باشه. تنظیمات Bios رو به Default تغییر بدین .
همچنین یکی از هاردها رو موقع نصب ویندوز جدا کنید.
فکر میکنم مشکل بیشتر با همون تنظیمات Setup برطرف بشه.
فقط هربار با هر تغییر مجبور هستید ویندوز نصب کنید چون اصلا معلوم نیست MBR بدرستی ایجاد میشه یا نه.

joe_satriani
12-01-2011, 18:24
با سلام
منظور شما از تا جايي كه يوزر و پسورد رو ميره و ديگه بالا نمياد كجاست؟

موفق باشيد.

D o l f i n
13-01-2011, 00:02
خب مسلمه که سیستم نمیتونه Boot Strap ویندوز که فایل w7ldr هست رو بخونه.
دلیلش هم میتونه همین Raid بودن سیستم باشه. تنظیمات Bios رو به Default تغییر بدین .
همچنین یکی از هاردها رو موقع نصب ویندوز جدا کنید.
فکر میکنم مشکل بیشتر با همون تنظیمات Setup برطرف بشه.
فقط هربار با هر تغییر مجبور هستید ویندوز نصب کنید چون اصلا معلوم نیست MBR بدرستی ایجاد میشه یا نه.
بله تمام این راه ها رو امتحان کردم کل پاتیشن ها و اطلاعاتم پردید 8 بار ویندوز عوض کردم فقط به خاطر یه مشکل مسخره که سر در نمیارم
بار آخر گفتم برم سیستم رو وصل کنم به lcd خونه وقتی وصل کردم دیدم متن خطا رو نشون میده ماله همین Boot Strap بود که شما میگین میگفت دوباره ویندوز رو نصب کنید دوباره عوض کردم تو lcd کامل اومد بالا و نصب شد
بعد اوردمش به مانیتور زدم دیدم دوباره بالا نمیاد کابل hdmi که وصل کردم درست شد
حالا سوال پیش میاد اگه مانیتور مشکل داشته باشه اصلا نباید تصویر بده چطور تو تمام مراحل همه چی رو نشون میده فقط وقت وارد شدن به ویندوز صفحه بالا نمیاد؟

ebicross
13-01-2011, 09:27
بار آخر گفتم برم سیستم رو وصل کنم به lcd خونه وقتی وصل کردم دیدم متن خطا رو نشون میده ماله همین Boot Strap بود که شما میگین میگفت دوباره ویندوز رو نصب کنید دوباره عوض کردم تو lcd کامل اومد بالا و نصب شد
بعد اوردمش به مانیتور زدم دیدم دوباره بالا نمیاد کابل hdmi که وصل کردم درست شد
حالا سوال پیش میاد اگه مانیتور مشکل داشته باشه اصلا نباید تصویر بده چطور تو تمام مراحل همه چی رو نشون میده فقط وقت وارد شدن به ویندوز صفحه بالا نمیاد؟
چه جالب!
من هنوز متوجه نشدم یعنی به مانیتور که میزنید ویندوز بالا نمیاد؟! یا اینکه کلا تصویر ندارید ولی ویندوز هستش. آخه فرض بالا نیومدن اینه که شما تصویر دارید ولی یک اخطار مانع پیشروی بوت ویندوز بشه. با این اوصاف شما اصلا تصویر نداشتید.
چون فکر نمیکنم نوع خروجی تصویر ربطی به نصب ویندوز داشته باشه.
احتمالا کارت گرافیکتون وقتی PnP نصب میشه موقع نصب ویندوز با خروجی DVI مشکل پیدا میکنه و تصویر نمیده.
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه. خیلی جالبه... :20:

D o l f i n
13-01-2011, 10:06
مانیتور تو کل مراحل تصویر رو نشون میداد هنگام نصب.یا هنگام بوت شدن اون LOG اول که می خواد وارد بشه رو هم نشون میداد دیگه بعدش رو نشون نمیداد میرفت تو استند بای چشمک زدن
مشکل از این مسخره تر ندیدم