PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Phase Evolution

hamidR15
12-01-2011, 11:56
سلام
امروز ميخوام يه برند حرفه اي وقديمي رو بهتون معرفي كنم.البته مطلب زيادي در موردش تو نت پيدا نكردم.
اين برند اصليتش الماني تبار هست .Phase Evolution قبلا همراه دو برند ديگه الماني يكي Magnat و ديگري Mac audio توليد ميشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما به خاطر هزينه تمام شده بالا توليد اون قطع و تقريبا برخي متريال اون اكنون تو دو برند ديگه دارن مصرف ميشن.
چند روز پيش مغازه يكي از دوستان بودم كه تعدادي از اسپيكر و ساب ووفر اين برند رو آكبند دارن. البته قيمتهاي فروش كمي بالاست ولي من اين قول رو گرفتم كه از اين فروم اگر كسي چيزي خواست به قيمت بسيار مناسب براش تهيه كنم.از اسپيكر كواكسيال تعداد محدودي موجود هستش.
اسپيكر كواكسيال مدل CSX 6.9
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم تعدادي عكس از ساب ووفر Multi Ohm 12 كه داراي 4 كوئل 2 اهمي هستش.

از اين ساب فقط 2 عدد آكبند موجوده.يكي هم همين كه ازش عكس گرفتم.البته فقط پشت ويترين بوده و نصب نشده

ساب 15 اينچ Thriler Pro 15
قيمت اسپيكر براي دوستان اينجا 165 تومن
قيمت ساب 12 اينچ 200 تومن
قيمت ساب 15 اينچ 255 تومن.
راستي ساب 15 هم فقط دوتا تا كلا موجود هست.
در خدمت هستم.:46:

Amir..H
12-01-2011, 15:18
حمید جان این همون برندیه که باهام در موردش حرف زدی؟؟
اگه میشه مشخصاتشونم بزارید
شما که کلی وقت پیش قرار بود برین عکس بگیرید
این قد برا این نیرو تدبیر نکید از بس شما این کاراو کردین یارانه هارو هدفمند کردن دیگه:31:

hamidR15
12-01-2011, 16:17
حمید جان این همون برندیه که باهام در موردش حرف زدی؟؟
اگه میشه مشخصاتشونم بزارید
شما که کلی وقت پیش قرار بود برین عکس بگیرید
این قد برا این نیرو تدبیر نکید از بس شما این کاراو کردین یارانه هارو هدفمند کردن دیگه:31:
سلام امير حسين،چه كردي بالاخره اين سيستمت رو؟
اره هموناس ولي كو وقت و فرصت. بايد تدبير ميكرديم ديگه همونطور كه گفتي.:27:
مشخصات اسپيكر رو كه گذاشتم؟لينك بالاي عكس اول.البته زبانش انگليسي نيست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات ساب هم تو يه فروم الماني روش بحث كردن ولي برخي T/S ش هست. Qts رو ببنيد:18:0.34ميدونيد يعني چي؟يعني نهايت دمپينگ و كنترل.صفحه وورش رو به سختي ميشه تو داد.يعني Cms پائينه بنابر اين امپ پر قدرت ميطلبه به نظرم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوستاني كه SQ باز هستند شديدا توصيه ميكنم.من خودم آمپم روي 4 ضعيفه.:41:اگه يه امپ قوي داشتم حتما يدونه اسپيكر بر ميداشتم.

Amir..H
12-01-2011, 16:51
سلام امير حسين،چه كردي بالاخره اين سيستمت رو؟
اره هموناس ولي كو وقت و فرصت. بايد تدبير ميكرديم ديگه همونطور كه گفتي.:27:
مشخصات اسپيكر رو كه گذاشتم؟لينك بالاي عكس اول.البته زبانش انگليسي نيست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات ساب هم تو يه فروم الماني روش بحث كردن ولي برخي T/S ش هست. Qts رو ببنيد:18:0.34ميدونيد يعني چي؟يعني نهايت دمپينگ و كنترل.صفحه وورش رو به سختي ميشه تو داد.يعني Cms پائينه بنابر اين امپ پر قدرت ميطلبه به نظرم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوستاني كه SQ باز هستند شديدا توصيه ميكنم.من خودم آمپم روي 4 ضعيفه.:41:اگه يه امپ قوي داشتم حتما يدونه اسپيكر بر ميداشتم.

Nominal Power handling: 120 Watt
این توان اسمی منظورش همین rms دیگه؟
راستش فعلا وسایل اکبند داره خاک میخوره تا 28 که این امتحانایه کوفتیم تموم بشه برم وصلش کنم

hamidR15
12-01-2011, 17:44
Nominal Power handling: 120 Watt
این توان اسمی منظورش همین rms دیگه؟
راستش فعلا وسایل اکبند داره خاک میخوره تا 28 که این امتحانایه کوفتیم تموم بشه برم وصلش کنم
بله
ايشالا همه رو با موفقيت پاس كني.:46:
اينم يه سايت ديگه ،قيمت ساب رو ملاحظه ميفرمائيد:18:249 يورو

راستي يادم رفت بگم از اين مدل Shallow هم موجود داره،فكر كنم 15 بود:

Amir..H
12-01-2011, 18:16
بله
ايشالا همه رو با موفقيت پاس كني.:46:
اينم يه سايت ديگه ،قيمت ساب رو ملاحظه ميفرمائيد:18:249 يورو

راستي يادم رفت بگم از اين مدل Shallow هم موجود داره،فكر كنم 15 بود:

شما خودت صدای باندارو شنیدی؟؟
حمید جون یه مشتری واسه باندام پیدا کن تا اینو بردارم:31:

hamidR15
15-01-2011, 09:25
شما خودت صدای باندارو شنیدی؟؟
حمید جون یه مشتری واسه باندام پیدا کن تا اینو بردارم:31:
نه نشنيدم،ولي بهم گفت به شرط بهت ميدم.:8:
شما همونو راه بنداز،اين پيشكشت:27::31:

ba maram
15-01-2011, 22:38
سلام با عرض خسته نباشید خدمت حمید خان خودمون

باندا ظاهرشون خیلی قشنگه فقط باید کیفیت تست شه...

حمید جان اگه میخوای بزنی تو کار فروش بهتره بری تو سایت TIUNINGTALK بفروشی...اونجا میدونی که چقدر بچه هاش SPEED بالا هستن :31:
موفق باشی

Amir..H
16-01-2011, 02:04

حمید جان اگه میخوای بزنی تو کار فروش بهتره بری تو سایت TIUNINGTALK بفروشی...اونجا میدونی که چقدر بچه هاش SPEED بالا هستن :31:
موفق باشی
اینا که مال خود اقا حمید نیست
لطف کردن عکس گرفت که اگه بچه های p30 خاستن واسشون بخرن
البته دستشونم درد نکنه

نه نشنيدم،ولي بهم گفت به شرط بهت ميدم.:8:
شما همونو راه بنداز،اين پيشكشت:27::31:
حمید جان از لطفی که به بنده دارین ممنون:31:

hamidR15
16-01-2011, 16:10

موفق باشی
سلام مهران جان،ممنون از شما
TT رو 2 سال ميشه طلاق دادم.:19:،وقتي افتتاح شد واقعا عالي بود تا 4 سال ولي متاسفانه رفته رفته شيب پيشرفتش منفي شد.الان ديگه متاسفانه اساتيدي كه اونجا بودن و مقاله و اطلاعاتشون به يادگار مونده،ديگر اونجا نيستن و حيف وصد حيف از اون بچه ها.واقعا نميدونم چرا اين چنين شد.:41::41::41:!!!
يكي از دلايلي كه TT به نظرم باعث از دست دادن سرمايه هاش تو زمينه صوتي شد،همون بخش فروش و كلاه برداريهائي كه شد، بود. :41::41:حيف!
ولش كن،دست رو دلم نزار كه خونه مهران جان.
در مورد اين برند هم كه امير جان فرمود.من فقط ميخوام به بچه ها خدمتي كرده باشم. كيفيتش به شرط هست.من اگر آمپم خوب درايوشون ميكرد مدتي ميبستم براي دموي دوستان تهراني ولي ميترسم (كه همينطور هم ميشه)مشكل Distort داشته باشم.

hamidR15
31-01-2011, 19:41
سلام خدمت همه برو بچه هاي گل P30
چندي پيش ميخواستم براي يكي از دوستان اسپيكر CSX 6.9 رو بگيرم (165تومن) كه مطلع شدم يكي از بچه ها كه نمايندگي كن وود رو دارن تمامي موجودي اين برند رو يكجا خريدن. همينجا بهشون تبريك عرض ميكنم.واقعا برند ارزش دار و Hi-End ي رو روي هوا زد.شنبه شب خدمتشون رسيدم و صداي اين اسپيكر رو از نزديك شنيدم.همونطور كه انتظار داشتم واقعا عالي بود. صداي باس نرم ،ميدرنج بسيار وكال و تيوتر بدون تيزي در صدا و گوشخراشي.دستم رو روي ميدرنج گذاشتم،صدا كامل كات شد،همينطور روي تيوتر. تفكيك صدا بسيار بالا با توجه به كراس اور پسيو 12Db/octave و همينطور كراس اور 6Db نصب شده روي ميدرنج و تيوتر توانسته تفكيك بالائي رو تو اين كواكسيال بوجود بياره.
اين برند يه تعداد محدودي كامپوننت 13 و 16 هم داره.16 ها قيمتش 250 هست.كامپوننتها هم دقيقا همان كيفيت رو داره.
قيمت بيضيها رو براي مصرف كننده 200 گذاشته ولي شايد 190 هم بده.خلاصه هر كس مشتاق صداي حرفه اي هستش بگيره كه واقعا حيفه.راستي باركد ساختش رو هم ديدم،ساخت آلمان هست.
خواستم اطلاع رساني كرده باشم براي دوستاني كه مشتاق صداي خوب هستن.:8::46: