PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sony mdr-xd200 or jvc ha -rx300

omidnejat
11-01-2011, 15:15
يه هدفون توپ براي موزيک ميخوام بيشتر تو ماشين و تو مسافرت ميخوام باهاش موزيک گوش کنم بودجه هم 25 هزاره بين اين 2 مدل موندم
jvc ha-rx300
sony mdr-xd200

mamad gonzo
12-01-2011, 00:11
يه هدفون توپ براي موزيک ميخوام بيشتر تو ماشين و تو مسافرت ميخوام باهاش موزيک گوش کنم بودجه هم 25 هزاره بين اين 2 مدل موندم
jvc ha-rx300
sony mdr-xd200
دوست گلم ناراحت نشی بابت اون قضیه تاپیک ... من کوچیک تر از اونم بخوام به شما توهین بکنم یه وقت سوتفاهم نشه ..:10:

روی گوشی میخوای حتما ؟
چون بودجت واسه رو گوشی کمه ....
ببین بعضی وقتا که بودجه یه کاری کمه باید شرایط رو فدای کیفیت کرد ... شما اگه بودجه داشتی توصیه میکردم یه هدفون با این بوئجه بگیری و یه ایرفون بگیری ... بعد تفاوت رو متوجه میشدی ...
نظر من اینه که شرایط رو فدای کیقیت بکن ... و ایرفون بگیر ...
یا حداقل بودجه برسون به 70 اونموقع میتونی یه هدفون مسافرتی یا همراه یا پرتابل خوب بگیری که خودم هم داشتم و امتحانشو پس داده ... البته فکر کنم گیر بیاد .. مدلش sennhieser px100

fabio montari
12-01-2011, 15:13
همون dx200 خوبه

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

ولی اگه میخوای اهنگ گوش بدی هیچ کدوم

omidnejat
12-01-2011, 18:12
دوست گلم ناراحت نشی بابت اون قضیه تاپیک ... من کوچیک تر از اونم بخوام به شما توهین بکنم یه وقت سوتفاهم نشه ..:10:

روی گوشی میخوای حتما ؟
چون بودجت واسه رو گوشی کمه ....
ببین بعضی وقتا که بودجه یه کاری کمه باید شرایط رو فدای کیفیت کرد ... شما اگه بودجه داشتی توصیه میکردم یه هدفون با این بوئجه بگیری و یه ایرفون بگیری ... بعد تفاوت رو متوجه میشدی ...
نظر من اینه که شرایط رو فدای کیقیت بکن ... و ایرفون بگیر ...
یا حداقل بودجه برسون به 70 اونموقع میتونی یه هدفون مسافرتی یا همراه یا پرتابل خوب بگیری که خودم هم داشتم و امتحانشو پس داده ... البته فکر کنم گیر بیاد .. مدلش sennhieser px100
دوستان ممنون چون حال گشتن نداشتم رفتم امروز یه sony ex50 گرفتم به قیمت 26 اگه سوالی بود در خدمتم

mamad gonzo
13-01-2011, 01:27
دوستان ممنون چون حال گشتن نداشتم رفتم امروز یه sony ex50 گرفتم به قیمت 26 اگه سوالی بود در خدمتم
دوست عزیز بعد که خوب باهاش ور رفتی صداشو خوب تست کردیو زیر و بمشو در اوردی ... ممنون میشم تو این تایپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه تجربه شنیدارری ازش بزاری ...
بازم ممنون:46:

omidnejat
14-01-2011, 17:53
دوستان این ex50 خیلی عالیه پاسخ فرکانسیش از 5 هرتز تا 22.5 کیلو هرتزه و صدای تمام سازهای موجود تو اهنگ رو حتی با یه پلیر معمولی مثل گوشی 5800 و کیفیت 192 میشه شنید ایزولاسیونش هم نسبت به محیط بد نیست مهمترین عاملی که باعث شد بخرمش حجم کمش و وزن پایینش بود به طوری که کاملا تو گوش گم میشه فقط شدت صداش 100 دسی بل هست که شاید برای بعضی ها یه کم کم باشه