PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا کد کردن کدها روی سرور فشار وارد می کند

ahsanjan
11-01-2011, 13:56
سلام
من برای اینکه کدهای php خودم مورد سرقت قرار نگیرد اونها رو کد کردم مثلا کدهای زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
وقتی کد شدن تبدیل به کدهای زیر شدند

آیا این کدهای کد شده روی سرور فشار وارد می کنند یا برعکس بهتر هم هست برای سرور و آیا روی سرعت لود صفحات تاثیری دارند مثلا کند می کنند

alizshah
12-01-2011, 21:34
درود.

میتونید زمان شروع و پایان کد رو اندازه گیری کنید که ببنید چقدر زمان میبره :

البته این کد به راحتی شکسته میشه .

ahsanjan
14-01-2011, 19:23
سلام
بله متاسفانه کد کذاریش به راحتی شکسته می شود آیا شما راحی میشناسید که اینقدر قفل گذاریش قوی باشد که حتی اگر خود مدیر سرور هم خواست بشکنش نتواند

hosseintdk775
14-01-2011, 19:44
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
از bcompiler استفاده کن / شنیدم چون کدها رو کامپایل می کنه در نتیجه حتی باعث افزایش سرعت هم می شه
در مورد برگردوندنش به کداصلی هم چیزی تابحال نشنیدم

البته در اکثر هاستینگ ها ( چه خارجی و ایرانی ) bcompiler نصب نیست و از بزرگترین ایراداتش بنظرم همینه

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
از bcompiler استفاده کن / شنیدم چون کدها رو کامپایل می کنه در نتیجه حتی باعث افزایش سرعت هم می شه

البته در اکثر هاستینگ ها ( چه خارجی و ایرانی ) bcompiler نصب نیست و از بزرگترین ایراداتش بنظرم همینه

ahsanjan
14-01-2011, 23:44
سلام
آیا روی سرور بیشتر فشار وارد نمیکند سایت من روزی 120 هزار تا بازدید دارد ممنون از اینکه وقت خود را صرف جواب دادن به من می کنید

hell_lord
15-01-2011, 17:03
اگر از کد کننده های خوب استفاده کنید، باعث افزایش سرعت هم خواهند شد. که اکثرا" هم احتیاج به نصب کامپایلر بر روی سرور دارند.

ahsanjan
16-01-2011, 11:30
شما یک کد کننده ی خوب که دیگه کسی نتونه کدهاش را برگردنه نمی شناسید که نیازی به نصب کامپایلر روی سرور نداشته باشه راستی PHPObfuscator نیازی بهنصب کامپایلر دارد اگر ندارد آیا خوب کد می کنه؟

900913
14-09-2014, 23:29
----------------

Web Design
16-09-2014, 09:52
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

اشتباه شنیدید چون PHP اصلا Compile نمیشه و pharse میشه :n12:

900913
16-09-2014, 10:50
سلام
من شنیدم پکیجهای pecl رو میشه مستقیما وارد برنامه کرد.
bcompiler رو میشه بدون نصب در سرور در برنامه استفاده کرد؟