PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدای عجیب

Isaac.z
11-01-2011, 11:12
سلام
والا سیستم ما روش ویندوز 7 هست صدا هم داره ولی یه چندتا فایل ایمیج دارم که توشون فیلم اموزشیو قبلا صدا داشتند ولی که میرم برا این ایمیجا فیلم پخش میشه ولی صداش قطعه ولی صدای ویندوز نصب چون ترانه ها و کلا صداهای ویندوز نصب هستند و صداشون پخش میشه. راستی وقتی سی دی او فایلای ایمیجو هم میزارم الان هم صدا ندارن ولی قبلا من باشون کار کرده بودم و مشکلی نداشتم. چکار باید بکنم؟(راستی دو سه نا از فایلای ایمیج هنوز صداشون پخش میشه)( انواع پلیرارو هم امتحان کردم)

join me
11-01-2011, 12:17
سلام
والا سیستم ما روش ویندوز 7 هست صدا هم داره ولی یه چندتا فایل ایمیج دارم که توشون فیلم اموزشیو قبلا صدا داشتند ولی که میرم برا این ایمیجا فیلم پخش میشه ولی صداش قطعه ولی صدای ویندوز نصب چون ترانه ها و کلا صداهای ویندوز نصب هستند و صداشون پخش میشه. راستی وقتی سی دی او فایلای ایمیجو هم میزارم الان هم صدا ندارن ولی قبلا من باشون کار کرده بودم و مشکلی نداشتم. چکار باید بکنم؟(راستی دو سه نا از فایلای ایمیج هنوز صداشون پخش میشه)( انواع پلیرارو هم امتحان کردم)

دی کد کننده پلیر رو عوض کنین احتمالا درست میشه /نگفتین از چه پلیری استفاده میکنین/درضمن آخرین K-Lite_Codec_Pack رو نصب کنید

Isaac.z
08-02-2011, 11:03
دی کد کننده پلیر رو عوض کنین احتمالا درست میشه /نگفتین از چه پلیری استفاده میکنین/درضمن آخرین K-Lite_Codec_Pack رو نصب کنید

سلام
والا اخرین ورژن رو هم نصب کردم باز هم تاثیر نداشت.(همه نوع پلیر را رو نصب کردم kmplayer . pawerdvd ) نمیدونم چشه چون قبلا این ایمیجا همشون درست بودنو صداشون پخش می شد.ممکنه مشکل از ویندوز باشه ؟

ebicross
09-02-2011, 15:12
به علت اینکه WMP و K-Lite و KM از کدک های یکسان استفاده میکنند پیشنهاد میکنم با JetAudio تست کنید.
همچنین در تنظیمات صوتی K-Lite قسمت Audio Switcher رو غیر فعال کنید و تست کنید.
درایور صوتی تون نصبه یا نه؟ (منظورم درایور پیش فرض نیست)