PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میشه گوشی های سری W رو بعنوان مودم استفاده کرد؟

behrad66
11-01-2011, 08:25
سلام دوستان

یکی از دوستای من گوشی سونی اریکسون سری W داره (دقیق مدلش یادم نیست ولی کشوییه) و میگه هیچ نرم افزاری همراه گوشیش نبوده.

حالا میخواد از گوشیش بعنوان مودم استفاده کنه. یعنی وصلش کنه به کامپیوتر و به اینترنت کانکت بشه. امکانش هست؟ برنامه ای چیزی میخواد؟ باید دانلود کنه چیزی رو؟

اگر نمیشه چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟

با تشکر :11:

behrad66
11-01-2011, 17:57
سوالمو جای اشتباهی پرسیدم یا کسی جوابشو نمیدونه؟! :41:

arashfeshang
12-01-2011, 18:37
آقا میخوا وصل بشه اگه گوشیش WIFI داشته باشه با یه مودم وایرلس کارش ردیفه وگرنه گوشی نمیشه مستقیم به عنوان مودم استفاده کرد برنامه ایم نشنیدم داشته باشه

behrad66
12-01-2011, 19:31
خدا خیرت بده که جواب دادی... دیگه داشتم احساس میکردم اینجا جزیره رابینسون کروزوئه ـس و هیچکی توش نیست!!! :31:

خوب یه توضیحی میدی که مثلا اگه WiFi داشت چطوری باید استفاده ـش کنم؟

بعد با کارت شبکه وایرلس میشه یا باید مودم وایرلس داشته باشم؟

نحوه تنظیمش رو هم اگه بگی ممنون میشم. یه چیزایی از شبکه حالیمه...

arashfeshang
13-01-2011, 00:14
خیلی راحت مودم وایرلس تنظیم کن بعد با گوشی از طریق wifi سرچ کن بعد که وصل شد وارد محوطه نت شو.تنظیمات خاصیم نداره که متوجه نشی

behrad66
13-01-2011, 23:36
فکر کنم منظورمو اشتباه متوجه شدی....

من میگم چطور میشه از اینترنت سیم کارت استفاده کرد نه اینکه چطور با گوشی به اینترنت وصل بشم...

میخواد با اینترنت سیم کارت از طریق گوشیش با لپ تاپ به وب کانکت بشه...

arashfeshang
14-01-2011, 14:04
یه سیستم جدید اومده که سیم کارت بهش وصل میکنی بعد به کامپیوتر یا لپتاب وصل میشه و میشه مودم دستگاهت.اینو میخوای؟

JAVAD 0361
14-01-2011, 17:32
فکر کنم منظورمو اشتباه متوجه شدی....

من میگم چطور میشه از اینترنت سیم کارت استفاده کرد نه اینکه چطور با گوشی به اینترنت وصل بشم...

میخواد با اینترنت سیم کارت از طریق گوشیش با لپ تاپ به وب کانکت بشه...

سلام
من k750 دارم و همین الان از طریق رایانه و با استفاده اینترنت سیم کارت ایرانسل و کابل یواس بی گوشیم کانکت شدم
اموزش اون رو تو گوگل سرچ وپیدا کردم و سیو صفحه رو دارم ولی بلد نیستم چجوری اینجا بذارم ولی اصل مطالبش رو اینجا past میکنم :

ابتدا گوشيتون را با كابل به pc وصل كنيد بعد برنامه PC Suite رو اجرا و نصب کنید...
بعد مطابق شكل بالا روي mobile network wizard كليد كنيد در گام بعدي از منوي file گزينه new connection رو انتخاب كنيد.
با باز شدن پنجره زير گزينه اول را انتخاب كنيد و به گام بعدي برويد
حال مدل گوشيتون رو به عنوان مودم از ليست انتخاب كرده و به گام بعدي برويد
در مرحله ي زير يك نام براي كانكشنتون انتخاب كنيد
در مرحله زير تنطيمات را روي حالت اتوماتيك همون جوري كه در شكل مشخص شده انتخاب كنيد و به مرحله بعد برويد
در مرحله بعد بعد از زدن دكمه finish كار ساخت كانكشن تمام شده است كافيه مانند شكل زير روي كانكشنتون راست كليك كرده و گزينه connect رو انتخاب كنيد...

شرمنده که تصاویر نداره
می خواستم کمکتون کرده باشم
امیدوارم که تونسته باشم

:46:

shahshahani
14-01-2011, 19:16
سلام دوستان

یکی از دوستای من گوشی سونی اریکسون سری W داره (دقیق مدلش یادم نیست ولی کشوییه) و میگه هیچ نرم افزاری همراه گوشیش نبوده.

حالا میخواد از گوشیش بعنوان مودم استفاده کنه. یعنی وصلش کنه به کامپیوتر و به اینترنت کانکت بشه. امکانش هست؟ برنامه ای چیزی میخواد؟ باید دانلود کنه چیزی رو؟

اگر نمیشه چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟

سلام

یعنی CD هم تو جعبه گوشی نبوده؟

behrad66
14-01-2011, 21:12
جواد جان ممنون. خیلی مطلبت کامل و مفید بود ولی همونطور که تو پست اول گفتم هیچ CD یی همراه گوشیش نبوده!!

شهشهانی جان متاسفانه مشکل اصلیش هم همین نبود CD ـه.

حالا اگر جایی واسه دانلود باشه با توضیحات جواد عزیز میشه کانکتش کرد.

کسی لینک PC Suite رو واسه گوشی های سری W داره؟

JAVAD 0361
21-01-2011, 17:12
خیلی راحت درایور رو تو گوگل سرچ کن مثلا : درایور سونی اریکسون W800

فقط یه سرعت بالا برا داتلود می خوای و دیگر هیچ ........ مسئله این است ..... !:5: