PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید سونی اریکسون Xperia X10

lsaman3al
11-01-2011, 03:37
:10:

سلام دوستان

من تا الان فقط تو کاره نوکیا بودم و الان با X10 سونی اریکسون حال کردم برای همین چندتا سوال دارم:

اولا می خواستم بدونم گوشی قابل قبولی هستش و هنگ و خرابی و مشکل توش هست یا نه..!!؟
دوما رنگ مشکی اون روی گوشی براق و پشت اون ماته یا مدل های دیگه هم داره..!!؟ ((مثلا کاملا براق))
سوما می خواستم بدونم الان قیمتش چنده تو بازار و با چه گارانتی خوب هستش..!!؟
(( امروز تو بازار موبایل ایران نمایندگی سونی اریکسون "به قوله خودشون" داشت که میداد 490 تومان گارانتیش یادم نیست الائدین هم که نرفتم ولی الان تو سایت دیجیت کالا دیدم با یه کیف و گارانتی 18 ماهه پارسه و تحویل درب منزل میده 442 تومان ))
"کسی تا حالا از دیجیت کالا خرید کرده یا خبری موسق داره که وضعیت اجناسش چه جوریاس..!!؟ میشه بهشون اعتماد کرد یا نه..!!؟"

دوستان پیشاپیش ممنون ولی یه کم زودتر نظراتون رو بگید، گوشیم ترکیده یه گوشکوب گرفتم دستم دارم زیره فشاره دوست د... له میشم:19:

موفق و پیروز باشید.

aRThaS_08
11-01-2011, 10:16
پیشنهاد بنده برای شما waveII هست اگه با سامسونگ بودنش کنار میاید! 450 هم هست.

مزایا: مولتی تاچ + فیلمبرداری قوی تر + صفحه نمایش باکیفیت تر

و یا htc desire

مزایا: مولتی تاچ + htc sense + بدنه مقاوم تر + نسخه ی جدید آندروید

amd>intel
11-01-2011, 10:20
من مدل X8 دارم از ديجي كالا خريد كردم با گارانتي پارسه . مطمئن هست .

t2download
15-01-2011, 12:38
تنها مشکل گوشی از نظر من صدای کم گوشی هست .

bibak_fa
15-01-2011, 21:10
:10:

سلام دوستان

من تا الان فقط تو کاره نوکیا بودم و الان با X10 سونی اریکسون حال کردم برای همین چندتا سوال دارم:

اولا می خواستم بدونم گوشی قابل قبولی هستش و هنگ و خرابی و مشکل توش هست یا نه..!!؟
دوما رنگ مشکی اون روی گوشی براق و پشت اون ماته یا مدل های دیگه هم داره..!!؟ ((مثلا کاملا براق))
سوما می خواستم بدونم الان قیمتش چنده تو بازار و با چه گارانتی خوب هستش..!!؟
(( امروز تو بازار موبایل ایران نمایندگی سونی اریکسون "به قوله خودشون" داشت که میداد 490 تومان گارانتیش یادم نیست الائدین هم که نرفتم ولی الان تو سایت دیجیت کالا دیدم با یه کیف و گارانتی 18 ماهه پارسه و تحویل درب منزل میده 442 تومان ))
"کسی تا حالا از دیجیت کالا خرید کرده یا خبری موسق داره که وضعیت اجناسش چه جوریاس..!!؟ میشه بهشون اعتماد کرد یا نه..!!؟"

دوستان پیشاپیش ممنون ولی یه کم زودتر نظراتون رو بگید، گوشیم ترکیده یه گوشکوب گرفتم دستم دارم زیره فشاره دوست د... له میشم:19:

موفق و پیروز باشید.
ایکس10 گوشیه خوبیه ولی تنها مشکل و به عبارتی بزرگترین مشکل این گوشی اپدیت نشدن به ورژن های جدید میباشد و به همین دلیل من دیزایر را به شما پیشنهاد میدم.
دی جی کالا هم سایت خوب و مورد اعتمادیه

maziarzar
16-01-2011, 12:13
شما یه دیزایر بگیرین خیلی بهتره

Atropates
17-01-2011, 02:25

مشکل اصلیش خیلی دیر آپدیت شدن سیستم عاملش هست که برا یه گوشی با این قیمت توو اندرویدی ها یه عیب بزرگه

الان قیمتش چنده تو بازار

کمترین قیمت بدون گارنتیش رو 420 تومن قیمت دارم

گارانتی 18 ماهه پارسه

این کلا گارانتی محسوب نمیشه , همون بدون گارنتیه .

با چه گارانتی خوب هستش..!!؟
گارنتی اصلی X10 کامتل هستش و با این خوبه بخرید (که پیشنهاد میکنم اصلا نخرید)

کسی تا حالا از دیجیت کالا خرید کرده یا خبری موسق داره که وضعیت اجناسش چه جوریاس..!!؟ میشه بهشون اعتماد کرد یا نه..!!؟

بله سایت با اعتمادیه و در کنار گوشی شاپ بهترین سایت ها برا خرید گوشی (گوشی شاپ قیمتاش از دی جی کالا پایینتره یه ذره)

------------------------------

پیشنهاد من اینه شما که تهران ساکن هستید از علائدین یا بازار موبایل برید بخرید گوشی رو چون کمتر براوتن در میاد , الان شما دیزایر رو میتوندی 460 تومن بخرید که توو گوشی های زیر 500 تومن عالیه و بهترین انتخاب هست به نظر من .